Oura Ring má novou konkurenci. Tento chytrý prsten vydrží týden na jedno nabití a ani o něm nebudete vědět

  • Na světě je dalších chytrý prsten pro Android a iOS
  • Na svědomí jej má portál Indiegogo
  • Titanový doplněk na prstu ani nepocítíte

Chytrý prsten Oura Ring má novou konkurenci, začíná na Indiegogo a jmenuje se RingConn Smart Ring. Jedná se o chytrý prsten, který zvládne kontinuálně měřit srdeční tep, variabilitu srdečního tepu, okysličení krve a kvalitu spánku. Součástí prstenu je baterie neznámé kapacity (zřejmě okolo 25 - 28 mAh), která vydrží na jedno nabití až 7 dní. Prsten se navíc průběžně dobíjí z přenosného pouzdra, jehož kapacita je 500 mAh. Z pouzdra se prsten dobije až 18×, takže můžete být až tři měsíce bez přístupu k elektřině. Samozřejmostí je i jeho zvýšená odolnost (IP68).

Titanový prsten o váze 3 až 5 gramů se nabízí v černé (Midnight Black), zlaté (Pale Gold) a ve stříbrné (Moonlit Silver). A to hned v devíti velikostech (6 - 14). Přes Bluetooth jej propojíte s iOS 12+ či s Androidem 8.0 a novějším. Pro spárování s telefonem budete potřebovat bezplatnou aplikaci RingConn, a to je příjemný bonus, protože konkurenční Oura Ring využívá aplikaci se systémem předplatného. Bez předplatného si totiž aplikace pamatuje jen poslední tři dny.

Klepněte pro větší obrázek
Titanový RingConn Smart Ring se bude nabízet ve třech barevných variantách

V rámci „Early bird“ akce vychází prstýnek na 149 dolarů. A to dělá zhruba 3 500 Kč, a to s celosvětovým doručením zdarma. K prvním zájemcům dorazí chytrý prsten příští rok v únoru.

Chytrý prsten RingConn Smart Ring:

Zdroj: Indiegogo

Diskuze (19) Další článek: Pozor na falešnou aplikaci SecureVPN. Pokud ji stáhnete mimo Google Play, vpustíte do svého telefonu malware

Témata článku: , , , , , , , , Nabití, Srdeční tep, Přes Bluetooth, Midnight Black, Nová konkurence, Konkurence, Prsten, Our, Oura Ring, Earl Bird, Smart Ring,