Pekelný stroj Siemens SX1: nové informace a fotografie

Konečně se objevila pořádná konkurence pro Sony Ericsson P800. Siemens představuje v Cannes svůj vrchol sezóny – šílenost nazvanou SX1. Doplněno o informace a obrázky
Pekelný stroj Siemens SX1: nové informace a fotografie

Dnes oficiálně Siemens představil své horké želízko na poli chytrých telefonů – Siemens SX1. Jelikož jsme vás již o tomto počinu informovali, dnes jen doplníme pár informací. Siemens SX1 je multimediální „mašina“ se vším všudy, kromě focení s ním můžete i natáčet videosekvence a nebo poslouchat skladby MP3 nebo se spolehnout na program radio stanic. Oproti konkurenci má podstatnou výhodu a tou je jeho velikost (jak jsme vás již informovali), jeho hmotnost je rovněž velmi příjemná – 116 gramů. Jeho barevný displej může fungovat ve dvou režimech – normálně nebo naležato.

Vyčerpávající informace naleznete zde:

Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek

Galerie:

Klepněte pro větší obrázek  Klepněte pro větší obrázek  Klepněte pro větší obrázek  Klepněte pro větší obrázek 

Klepněte pro větší obrázek  Klepněte pro větší obrázek  Klepněte pro větší obrázek   

Klepněte pro větší obrázek  Klepněte pro větší obrázek  Klepněte pro větší obrázek  Klepněte pro větší obrázek


Pondělní článek:

Konečně pořádný „smártfoun“

Siemens v poslední době dává na obdiv svůj tvůrčí potenciál. Dávno jsou v zapomnění téměř stejně vypadající telefony. Siemens představuje jednu „šílenost“ za druhou, ať se jedná o jeho módní značku Xelibri nebo nové modely reprezentované modelem SL55. Tento týden představí také svůj příspěvek do kategorie chytrých telefonů označovaný jako SX1 (kódové jméno K1).

Jeho smartphone je založen na platformě Symbian a konkrétně na variantě od Nokie Series 60. Obě má na svědomí společnost Microcell. Siemens ovšem přichází s pohledným a hlavně malým přístrojem. Podle neoficiálních informací má rozměrově nejblíže k modelu SL55. V každém případě je menší než model S55. Jestli se tyto informace potvrdí, stane se Siemens SX1 jedním z nejhezčích a nejmenších „chytrých“ telefonů na trhu.

Barva je standardem

Parametry tohoto ďábelského stroje začínají u barevného displeje, který z největší pravděpodobností nebude dotykový (ovládání bude možné pouze joystickem). Jeho rozměry jsou vzhledem k platformě Symbian standardní – 176 x 208 pixelů. Kvalitní displej dokáže zobrazit až 65 000 barev. Barevný displej je zde na místě, neboť přítomnost integrované kamerky a multimediálních zpráv MMS si jej žádá.

Starosti o vnitřní paměť odezní při pohledu na zdířku pro paměťové karty MMC, které problém řeší. Zálibu Siemense v modrozubé technologie naleznete i u modelu SX1. Spolu s IrDA portem a USB připojením to bude jedna z variant, jak se spojit s okolím. Síla Symbianu spočívá v multimediích – můžete se proto těšit na plynulé přehrávání videosekvencí nebo hudebních skladeb ve formátu MP3. Vyhrávat můžete i dosti hlasitě – přítomen je totiž hlasitý odposlech.

Dobrý!

O budoucnosti tohoto tribandu vás budeme s předstihem informovat. Musíme si však počkat na jeho oficiální premiéru. Zatím vám nabízí reálnou fotografii, která byla publikována na stránkách fanoušků značky Siemens – USP-Forum.

Diskuze: Bude Siemens SX1 konkurovat Nokii 7650 (3650) nebo Sony Ericssonu P800? Líbí se vám provedení klávesnice?

Diskuze (93) Další článek: Eurotel spustil v Praze první testovací síť třetí generace

Témata článku: Siemens, Fotografie, Siemens SX1, Sony Ericsson P800, Informace, Fotograf, Info, Mašina, Stroj, Foto, Nov, StrVybrali jsme nejlepší telefony, které si v říjnu 2021 můžete koupit

Vybrali jsme nejlepší telefony, které si v říjnu 2021 můžete koupit

** Každý měsíc vybíráme nejlepší mobily v několika kategoriích. ** Smartphony dělíme podle výbavy a ceny, aby si mohl vybrat každý. ** Nezapomínáme ani na tablety a tlačítkové telefony.

Jan Láska
TelefonySmartphonyNákup a ceny
Dnes odkládá Blizzard. Opozdí se Diablo IV i Overwatch 2. Společnost opět mění vedení

Dnes odkládá Blizzard. Opozdí se Diablo IV i Overwatch 2. Společnost opět mění vedení

Ve znamení odkladů se nese celý letošní rok a nevypadá to, že by se to v následujících měsících mělo změnit. Tentokrát došlo na další dvojici očekávaných titulů.

Martin Nahodil
Diablo IVOdkladOverwatch 2
Jak promítnout displej telefonu na počítač s Windows 10

Jak promítnout displej telefonu na počítač s Windows 10

Chcete jednoduše ukázat známým fotky z dovolené a displej vašeho telefonu vám přijde malý? Promítněte si jej na obrazovku počítače, bez nutnosti kopírování nebo připojení přes kabel.

Jan Spěšný
SmartphoneWindows 10Android
Vybrali jsme 15 smartphonů s nejlepším poměrem ceny a výkonu. Pod stromečkem udělají radost

Vybrali jsme 15 smartphonů s nejlepším poměrem ceny a výkonu. Pod stromečkem udělají radost

** Hledáme smartphone, který nestojí jmění, ale přitom je kvalitní ** Podle hlediska ceny a výkonu jsme vybrali 15 nejvýhodnějších modelů ** Připravte si šest až třináct tisíc korun

Jan Láska
Střední třídaSmartphonyNákup a ceny
Recenze venkovní IP kamery TP-Link Tapo C310. Odolá nepřízni a vidí i ve tmě

Recenze venkovní IP kamery TP-Link Tapo C310. Odolá nepřízni a vidí i ve tmě

Kamery Tapo jsou zajímavé svou cenou, funkcionalitou, ale i jednoduchostí. Stejně je tomu i u modelu, který je určený pro provoz ve venkovním prostředí, aby vám mohl ohlídat třeba dům či chatu.

Antonín Trčálek
KameraBezpečnost
Vybrali jsme 15 výborných levných smartphonů pod stromeček. Jsou čím dál lepší

Vybrali jsme 15 výborných levných smartphonů pod stromeček. Jsou čím dál lepší

** Levné smartphony se už dávno staly spotřebním zbožím ** Použitelný telefon se dá koupit už za dva tisíce korun ** Vůbec poprvé se do výběru dostaly telefony s 5G

Martin Miksa
Nižší třída
Vybrali jsme 17 nejlepších chytrých hodinek a náramků pod stromeček. Začínají už na tisícovce

Vybrali jsme 17 nejlepších chytrých hodinek a náramků pod stromeček. Začínají už na tisícovce

** Nositelnosti jsou specifická kategorie, vybírají se jinak než mobily ** Co model, to charakter, unikátní mix vlastností, parametrů a funkcí ** Vybírejte od jednoduchého náramku po našlapané sporttestery

Martin Chroust
Hodinky