Phone Spinner: zatočte mobilem

Otestovali jsme Phone Spinner. Nevšední příslušenství, které vám umožní provádět s mobilem nevídané kousky.

Od jednoho z našich čtenářů jsme dostali tip na netradiční příslušenství k mobilnímu telefonu. Příslušenství, které neslouží k užitku ani k ozdobě – z mobilu dokáže udělat zajímavou hračku. Celé nám to přišlo natolik šílené, že jsme se rozhodli toto příslušenství vyzkoušet.

Kouzelný prsten pro váš mobil

Jmenuje se Phone Spinner a je to kovový prsten s ploškou upevněnou na otočném kloubu. Prsten patří na prst a ploška k zadnímu krytu mobilního telefonu. Výsledkem je kombinace, kterou můžete šokovat své okolí.

Phone Spinner se skládá ze tří základních částí:

  • prsten – nabízí se ve dvou velikostech (průměr 17 nebo 19 mm)
  • kontaktní ploška – je dvouvrstvá. Jedna vrstva je připevněna otočným mechanismem s prstenem, druhá se přilepuje k telefonu. Vrstvy jsou do sebe pevně zasunuty.
  • samolepící vložka – vkládá se mezi kontaktní plošku a zadní kryt telefonu. Jedná se o tenkou destičku z měkkého materiálu, která je na obou stranách vybavena samolepící vrstvou.

PhoneSpinneri_01.jpg PhoneSpinneri_02.jpg PhoneSpinneri_03.jpg PhoneSpinneri_05.jpg  
Balení Phone Spinneru

Postup instalace je myslím každému zřejmý. Prsten se prostřednictvím kontaktní plošky a samolepící vložky připevní k zadnímu krytu telefonu. Prsten je možné od telefonu odepnout, ale na zadním krytu zůstane kovová ploška pro jeho opětovné připevnění. Podívejte se na názorné video.

PhoneSpinneri_13.jpg PhoneSpinneri_14.jpg PhoneSpinneri_15.jpg 
PhoneSpinneri_16.jpg PhoneSpinneri_17.jpg PhoneSpinneri_18.jpg

Tip: podívejte se na zábavné reklamy Phone Spinneru

A k čemu je to dobré? Navlékněte si prsten i s mobilem na prst a zkuste telefon roztočit. Kolem prstu nebo na otočeném kloubu, to je jedno. Hlavním účelem je předvést se před okolím. Můžete trénovat a nacvičovat různé triky. Když budete dobří, zvládnete Finger bugi, Flip-flop, Ventilator i Palm spin.

Tip: prohlédněte si videogalerii triků a návody na jejich zvládnutí

V redakci jsme se s Phone Spinnerem bavili asi dva týdny. Netrénovali jsme nijak pravidelně a usilovně, a tak výsledky za moc nestály. Prsty se nám pletly jede přes druhý a raději nechaly věrné našim klávesnicím. Podívejte se ale na videa, při troše poctivého tréninku můžete předvádět podivuhodné kousky.

PhoneSpinneri_09.jpg PhoneSpinneri_08.jpg PhoneSpinneri_06.jpg PhoneSpinneri_07.jpg 
Prsten lze z telefonu odepnout

Užitečná zbytečnost

Každá zábava něco stojí, a Phone Spinner není tak levný, jak by se mohlo zdát. Za jeden kus zaplatíte 249 Kč. Vybrat si můžete ze dvou typů velikostí prstenu a ze tří druhů pochromování – lesklé, tmavé lesklé a matné. V balení dostanete vždy dvě samolepící vložky, abyste Phone Spinner mohli aplikovat opakovaně.

PhoneSpinneri_10.jpg PhoneSpinneri_11.jpg PhoneSpinneri_12.jpg
A trénovat a trénovat...

Prakticky smýšlející člověk najde na Phone Spinneru hned několik negativ. Není to úplně levná hračka, na zadním krytu telefonu bude překážet kovová destička a ta se navíc obtížně odstraňuje. Při jejím stržení dojde k porušení měkké samolepící vložky a její zbytky musíte z krytu nějak odstranit. Rozhodně nám to nešlo tak snadno, jako na instruktážním videu. Snad největším nebezpečím Phone Spinneru je možnost uvolnění úchytu zadního krytu telefonu. Chce to konstrukci s pevným úchopem krytu, aby při aplikaci triků nesklouzl. Zbytek telefonu by rázem mohl být katapultován někam do daleka.

Phone Spinner ale dokáže být i užitečný. Pokud máte lehký telefon, můžete jej nosit na odvrácené straně dlaně, stále připravený k použití a na očích. Přichycený bude na jednom z vašich prstů. To se také může hodit jako pojistka při držení telefonu. Ať už píšete zprávy nebo telefonujete, mobil vám z ruky jen tak nevyklouzne.

Když už vás točení mobilem přestane bavit, můžete pomůcku připevnit i k jiným předmětům. Barmani mohou s Phone Spinnerem připevněným na láhvi oslňovat zákazníky neobvyklými kousky, kouzelníci mohou například roztočit balíček karet ve své dlani.

Diskuze (27) Další článek: Mapy.pravda.sk: nové mapy Slovenska

Témata článku: , , Pevný úchop, Názorné video, Balíček karet, Mobil, MOBI, Phone, Základní část, Lehký telefon, Barma, Spinner, Destička