PocketBook InkPad 3 Pro je vodotěsná čtečka knih s Bluetooth a zvukovým výstupem

PocketBook představil novou verzi čtečky elektronických knih InkPad 3 Pro. Ta je osazena e-ink Carta displejem s úhlopříčkou 7,8" a rozlišením 1 404 × 1 872 pixelů, dvoujádrovým procesorem, 1 GB pamětí RAM, 16GB vnitřní pamětí, do které se vejde více jak 3 tisíce knih a 1 900mAh baterií. Zásadními vlastnostmi trumfy jsou Bluetooth, zvukový výstup a vodotěsnost IP68, čtečka vydrží až hodinu v dvoumetrové hloubce. Potěší i v balení obsažené pouzdro, které ji chrání před mechanickým poškozením.

Díky audio adaptéru microUSB a bezdrátovému připojení Bluetooth můžete knihy nejen číst, ale i poslouchat (ve formátech mp3 a m4b). InkPad 3 Pro však zvládá i převod textu na řeč, který ji promění ve skutečného vypravěče. Učiní tak s jakýmkoli textovým souborem z vaší knihovny. Otázkou je, zda z ní vzhledem k obsažené technologii SMARTlight dokážete spustit oči.

Tato funkce automaticky vyvažuje jas a teplotu barev obrazovky v závislosti na osvětlení a denní době. Uživatel dokonce může ručně upravit jas a teplotu barev nasvícení, aniž by opustil rozečtenou stránku. Kromě toho je možné vytvářet šablony s různými sadami nastavení jasu obrazovky, čímž se zjednodušuje ovládání čtečky a šetří se čas. PocketBook InkPad 3 Pro je již v prodeji a jeho cena se pohybuje kolem 7 tisíc korun.

Diskuze (3) Další článek: Globální trh s mobily klesá, Samsung posílil a Huawei nezastaví ani Trump

Témata článku: , , , , , , Čtečka knih, Pro +, Obrazovka, Výstup, Blue, Kniha, Čtečka, InkPad, Nasvícení, Zvukový výstup, Jas, Bluetoot