Poděkujte hrdinům pandemie. O2 pošle za každý vzkaz 50 Kč na Linku bezpečí

O2 vymyslelo zajímavou akci, prostřednictvím které může každý z nás poděkovat lidem, díky nimž se daří lépe zvládat pandemii koronaviru. Poděkování určitě zaslouží nejen všichni zdravotníci a pečovatelé, ale i učitelé, kurýři, řidiči, prodavači a další profese, které usnadňují život v nesnadné době. A poděkovat lze i jmenovitě konkrétním osobám.

Své děkovné vzkazy a pozdravy můžete psát až do 15. ledna na speciálně zřízenou stránku www.linkazbezpeci.cz. Zde operátor shromažďuje všechny vzkazy a některé z nich pak v pátek 15. ledna od 18 hodin odvysílá v živém programu Ústředna 78 na stanici Televize Naživo (od prosince na DVB-T2 i O2 TV). Za každý vzkaz navíc Nadace O2 zašle 50 Kč na podporu Linky bezpečí. Čím více vzkazů napíšete, tím větší pomoc linka získá.

"Současná situace není jednoduchá pro nikoho a každého z nás se bezpochybně nějak dotkla. Prostřednictvím webové stránky Linka z bezpečí chceme poděkovat každodenním hrdinům, kteří možná nejsou tolik vidět, ale díky nim tuto nelehkou dobu zvládáme. Poděkovat těm, díky kterým my můžeme děkovat z bezpečí," vysvětluje Marie Mališková, CSR manažerka O2.

Váš názor Další článek: Belgický operátor Voo nebyl opatrný. Známe tak evropské ceny řady Galaxy S21

Témata článku: O2, Koronavirus, Kampaň, Linka, Profese, Pandemie, Vzkaz, Bezpečí, Hrdina, Linka bezpečí