Pokémon Go Community Day měl samá pozitiva. Další se bude konat 24. února

V sobotu 20. ledna se uskutečnil první Pokémon Go Community Day a podle příspěvků na diskusním fóru Reddit se celosvětově jednalo o velmi vydařenou akci. Svědčí o tom i fotografie na stránkách vydavatele hry, Community Day přivedl do parků spoustu hráčů, kteří chytali speciálního Pikachu a účastnili se většího počtu raidů. Hráči se navíc často potkali s lidmi, které již několik měsíců neviděli. A to i přesto, že celá akce trvala jen tři hodiny.

Společnost Niantic navíc poměrně brzy představila plány na další Pokémon Go Community Day, který se uskuteční v sobotu 24. února. Očekává se opět stejný časový rámec, tj. od 11:00 do 14:00 hod, a v rámci této tříhodinovky bude možné na celé světě se zvýšenou pravděpodobností odchytit dračího pokémona Dratini. Současně bude aktivní bonus na trojnásobný zisk stardustu, Lure Modules budou mít opět nastaveno trvání na 3 hodiny místo současných 30 minut.

Do hry Pokémon Go se nedávno dostali první pokémoni 3. generace:

Zdroj Pokemongolive

Diskuze (2) Další článek: Aplikace Záchranka vylepšuje funkce. Na pomoc umí přivolat i Horskou službu

Témata článku: Android, iOS, Pokémon GO, ARCore, Niantic, Rozšířená realita, Nastavit trvání, Dratini, Reddit, Diskusní fórum, Únor, Zdroj pokemongolive, Celá akce, Pikachu, Lure Modules, Celý svět, Stejný čas, Sam, Community, Pozitivum, Pokémon GO Community Day, Trvání, Day, Community Day, Kona


Určitě si přečtěte