Pokémon Go má nový obsah pro jednoho hráče. Vypořádat se musíte s Rakeťáky

Do mobilní hry Pokémon Go se dostává další single player content. Pokud jste až doposud neměli čas hrát nebo jste neměli s kým chodit na raidy, bylo největší výzvou „sólování“ raidů na úrovni 3. Nyní se však do hry dostává Team GO Rocket, který je pro hráče další výzvou, tedy alespoň z pohledu náročnosti PvE soubojů.

Na herní mapě můžete zaregistrovat černě zbarvené „neposedné“ pokéstopy, jakmile k nim dojdete a protočíte je, vyzve vás k souboji člen týmu Rakeťáků. Pokud jej porazíte (a často je potřeba hned několik pokusů), pokéstop opustí, ovšem za sebou nechá první pokémona, kterého v boji použil, jehož můžete odchytit. Jedná se však o tzv. Shadow pokémona, který může být i jistou sběratelskou raritou. 

Tým Rakeťáků se dostává do hry Pokémon Go:

Po chycení Shadow pokémona jej můžete za stardust a candy „vyléčit“, tj. zbavit jej vlivu Rakeťáků. Po vyléčení se z pokémona stane tzv. Purified pokémon, jemuž se zvýší IV u všech tří statů o dva. Oproti betatestu, které proběhl v průběhu uplynulého týdne, již není možné vyměňovat Shadow pokémony napřímo, nejprve musí dojít k jejich vyléčení. Spolu se spuštěním Rakeťáků je k dispozici i nový výzkum s úkoly, který však nenabízí žádné závratné odměny. Slouží spíše jako představení nového herního režimu - PvE soubojů.

Zdroj Pokemongolive

Váš názor Další článek: Hotovo, odklepnuto. Apple za pěkný balík odkoupil modemovou divizi Intelu!

Témata článku: Android, iOS, Mobilní hry, Pokémon GO, Niantic, Sběratelská rarita, Nový obsah, Rakeťák, Souboj, Vyléčení, Obsah


Určitě si přečtěte

Air Bank vylepšuje aplikaci. Přidává některé funkce z internetového bankovnictví
Jan Láska
Air BankMobilní bankovnictvíMobilní aplikace
Vybrali jsme nejlepší telefony, které si v červnu 2021 můžete koupit

Vybrali jsme nejlepší telefony, které si v červnu 2021 můžete koupit

** Každý měsíc vybíráme nejlepší mobily v několika kategoriích. ** Smartphony dělíme podle výbavy a ceny, aby si mohl vybrat každý. ** Nezapomínáme ani na tablety a tlačítkové telefony.

Jan Láska | 21

Jan Láska
TelefonySmartphonyNákup a ceny
Android 12 přinese nové prostředí. Google ukázal, jak bude vypadat
Vladislav Kluska
Android 12BetaAndroid
RECENZE: Xiaomi Mi 11 – žhavý reparát na dvě jedničky

RECENZE: Xiaomi Mi 11 – žhavý reparát na dvě jedničky

**QHD+ displej se 120Hz frekvencí patří k nejlepším na trhu **Když telefonu dojde šťava, oceníte 55W (50W bezdrátové) dobíjení **Při hraní her či delším natáčení 4K s telefonem i (ne)příjemně vytopíte

Milan Měchura | 12

Milan Měchura
Bezdrátové nabíjeníVlajková loďRecenze
RECENZE: Samsung Galaxy A52 5G – I letos má zaděláno na bestseller

RECENZE: Samsung Galaxy A52 5G – I letos má zaděláno na bestseller

** Otestovali jsme další letošní nové „áčko“, které by se mohlo stát mainstreamem ** Podobnost s Galaxy A72 je, až na baterii a jeden foťák, dost velká ** Sáhnete po levnější LTE verzi nebo po výkonnější 5G variantě?

Martin Chroust | 29

Martin Chroust
GalaxyRecenze