Potvrzeno. Asus ROG Phone 5 přijde v březnu, ve hře je i zádový displej

Asus potvrdil termín představení herního smartphonu ROG Phone 5. Stane se tak 10. března ve 12 hodin na webu události, kde už běží odpočet. Výrobce přeskočí (v Číně) nešťastnou číslovku 4 a zkrátí zavedený představovací cyklus. V minulosti bylo pravidlem, že se nové modely představily začátkem léta v Číně a do Evropy dorazily až v září.

Telefon opět nabídne špičkovou výbavu s procesorem Qualcomm Snapdragon 888 a až 16 GB operační paměti. Telefon už byl spatřen v databázi TENAA, takže je potvrzený 6,78" AMOLED displej se 144Hz obnovovací frekvencí, podpora 5G a 6 000mAh baterie s podporou 65W dobíjení.

Fotografie potvrzují také trojnásobný fotoaparát a rovnou dvě různé designové verze, kdy jedna nabídne zářící logo a druhá malý displej na zádech. Jinak se vzhled velmi podobá svým předchůdcům.

Váš názor Další článek: „Závoďák“ od Realme dostane jiný název, představí se na začátku března

Témata článku: Asus, Android, Smartphony, Fotoaparát, Čína, Herní mobily, Premiéra, Operační paměť, Druhý displej, ROG, Malý displej, Březen, Léto, Displej, Qualcomm Snapdragon, Databáze, Evropa, Telefony s Androidem na Heureka.cz