Pravidla bazaru

 • Bazar mobilů je veřejná internetová služba sloužící k soukromé nabídce a prodeji zboží formou inzerátů.
 • Služba je určena pouze pro soukromou inzerci, nepatří sem firemní inzeráty a nabídky hromadného prodeje.
 • Do bazaru patří pouze věci, které se týkají tématu MobilManie: tj. mobilní telefony a komunikátory, příslušenství, karty SIM atd. Inzerovat můžete také navigační přístroje, GPS moduly nebo navigační software.
 • Do Bazaru mobilů mohou vkládat nové inzeráty pouze zaregistrovaní a přihlášení uživatelé serveru MobilMania.cz. Registrace je poskytována zdarma, stejně tak samotná služba Bazar mobilů. Bez přihlášení je možné Bazar mobilů pouze prohlížet a odpovídat zde na inzeráty.
 • MobilMania.cz nijak neodpovídá za obsah a pravdivost inzerátů. Přistupujte k nim jako ke každé jiné internetové službě, která je anonymní a nic neříká o osobě zadavatele nebo zájemce. MobilMania.cz prostřednictvím služby Bazar mobilů zprostředkuje kontakt mezi inzerentem a zájemcem. Není však zodpovědná za plnění závazků jak ze strany inzerenta, tak ze strany zadavatele.
 • Zadavatel inzerátu může maximálně jednou denně aktualizovat svůj inzerát. Tím se dostane zpět na počátek časově řazeného seznamu inzerátu a tím svůj inzerát zvýhodní. Tato funkce se stane po vyčerpání denního limitu nedostupnou.
 • Zadavatel inzerátu může svůj inzerát libovolně upravovat. Maximální doba pro uveřejní inzerátu jsou tři měsíce, poté bude inzerát smazán. Zadavatel může svůj inzerát smazat kdykoli dříve.

Kdy vám inzerát smažeme nebo upravíme

 • Vyhrazujeme si právo na smazání inzerátu bez předchozího upozornění zadavatele, pokud inzerát nebude splňovat podmínky Bazaru mobilů.
 • Vyhrazujeme si právo na změnu titulků inzerátů, pokud bude jejich tvar nevhodný či nepřehledný. Přitom se zavazujeme, že věcná podstata titulku inzerátu zůstane vždy zachována.
 • Smazány nebo upraveny budou bez upozornění takové inzeráty, které budou zvýrazněny vykřičníky, otazníky, hvězdičkami a podobnými znaky v titulku.
 • Jednoznačně klamavé inzeráty nebo inzeráty s vulgárním, protizákonným či jinak pohoršujícím obsahem budeme bez upozornění mazat. 
 • Uživatel služby Bazar mobilů může zadat libovolný počet inzerátů. Inzeráty však nesmí být duplikovány nebo se odkazovat na stejné zboží. Takové budou bez upozornění smazány.
 • Předpokládáme, že běžný uživatel nebude prodávat pět mobilních telefonů najednou. Hromadné nabídky proto považujeme za inzeráty komerčního charakteru a budeme je mazat. Pokud chcete prodat najednou telefony celé rodiny, učiňte tak prosím postupně samostatnými inzeráty.

Tipy

 • Do inzerátu nemusíte zadávat žádné kontaktní údaje, zájemci mohou prostřednictvím formuláře odpovědět na váš e-mail, který jste zadali při registraci. Se zájemci můžete komunikovat také prostřednictvím diskuze.
 • Snažte se produkt co nejlépe popsat, využijte možnosti přidat fotografie do inzerátu.
 • Pokud na prodej nespěcháte, můžete zadat vyšší cenu. Jestli se neobjeví žádný zájemce, můžete cenu snižovat a svůj inzerát průběžně aktualizovat. Není přitom nutné zadávat inzeráty nové.
 • Před nákupem zboží na dobírku se přesvědčte o důvěryhodnosti prodávajícího. Pokud je poctivý, nebude se zdráhat přímé domluvě po telefonu, poskytne fotografie produktu nebo například pevnou telefonní linku pro ověření bydliště.
 • Přečtěte si článek s tipy, jak právně ošetřit pořízení mobilního telefonu z druhé ruky (včetně příkladu kupní smlouvy)


Vybrali jsme nejlepší telefony, které si v srpnu 2021 můžete koupit

Vybrali jsme nejlepší telefony, které si v srpnu 2021 můžete koupit

** Každý měsíc vybíráme nejlepší mobily v několika kategoriích. ** Smartphony dělíme podle výbavy a ceny, aby si mohl vybrat každý. ** Nezapomínáme ani na tablety a tlačítkové telefony.

Jan Láska
TelefonySmartphonyNákup a ceny
Hry zadarmo nebo se slevou: červí akce a Plague Tale: Innocence zdarma

Hry zadarmo nebo se slevou: červí akce a Plague Tale: Innocence zdarma

Na všech herních platformách je každou chvíli nějaká slevová akce. Každý týden proto vybíráme ty nejatraktivnější, které by vám neměly uniknout. Pokud chcete získat hry zdarma nebo s výhodnou slevou, podívejte se na aktuální přehled akcí!

Martin Nahodil
Hry zdarmaSlevové akce
Ode dneška se vydávají nové občanky včetně NFC a otisků prstů
Lukáš Václavík
eObčankaČeskoeGovernment
Americký tryskový dron Coyote vyřídíl hejno dronů protivníka

Americký tryskový dron Coyote vyřídíl hejno dronů protivníka

** Americká armáda poprvé úspěšně otestovala likvidaci hejna dronů vzdušným prostředkem, který nezahrnoval kinetický útok ** Proti hejnu 10 dronů byly použity malé tryskové drony Coyote Block 3 společnosti Raytheon ** Ty byly vybaveny systémem pro elektronický boj nebo nějakou energetickou zbraní

Stanislav Mihulka
ArmádaUSADrony
Automatika i spousta ruční práce. Jak ČT vylepšovala obraz Chalupářů?
Lukáš Václavík
TelevizeVideoHudba, filmy, seriály