Představujeme hry z Apple Arcade: Nový titul ze světa Game of Thrones

Apple Arcade je herní platforma, která má převrátit současná pravidla herního byznysu. Na první místo staví hráče a jeho zážitek. Bez reklam, bez in-app plateb, zato s úžasným příběhem, grafikou, hudbou... Vše o Acrade najdete zde:

...a v tomto článku vám představíme konkrétní hry.

Game of Thrones: Tale of Crows (App Store

Strážci Zdi mají pořádně dlouhou historii, také proto tato hra začíná 8 000 let před tím, než přišel na scénu Jon Snow. Protože se ale jedná o žánr idle games, počítejte s tím, že se budete více dívat než hrát. Celý děj se totiž tak nějak odvíjí sám a bez většího vašeho zapříčinění. I když jen na vás jsou samozřejmě ta nejzávažnější rozhodnutí.

Klepněte pro větší obrázekKlepněte pro větší obrázekKlepněte pro větší obrázek

Smysl hraní je ve vysílání různých expedic. Jakým směrem, to pak záleží, jaké informace z toho daného přinášejí poslové v podobě havranů. Ti ale cestují v reálném čase, proto je také vhodné mít ve hře zapnuté notifikace. Díky nim budete následně dostávat informace po celý skutečný den. Včasná reakce tak může mít za následek úspěch, pozdní naopak fatální selhání.

Grafická stránka hry je velice povedená, což platí i animacích a zvukovém doprovodu. Vzhledem k žánru hry je ovládání poměrně jednoduché. Výhodou je samozřejmě znalost světa GoT, komukoli jinému tak titul pravděpodobně nic neřekne. A to ostatně ani těm, který nerozumí angličtině. K plnému pochopení je totiž třeba počítat s nějakým tím cizojazyčným textem.

Klepněte pro větší obrázek
Diskuze (39) Další článek: Mocná příroda: ejakulace má vyšší datový tok než LTE

Témata článku: Apple, , , , , , , , , , , , Hector, Kapitola, Sali, Agent, Golfový, Démon, Kočička, Baba, Golf, Song, Tony Hawk, Tahová strategie, Světýlko,