Premiéra Xiaomi Mi 11 pro globální trh se blíží. Sledujte ji s námi

Xiaomi zveřejnilo termín globální premiéry smartphonu Mi 11. Novinku představí v pondělí 8. února 2021 ve 13 hodin našeho času. Premiéru můžete sledovat na sociálních sítích Xiaomi nebo přímo ve videu umístěném v tomto článku.

Xiaomi Mi 11 bylo dosud oficiálně uvedeno pouze v Číně, a to ještě na sklonku roku 2020. Díky tomu se stalo prvním modelem postaveným na aktuálně nejvýkonnějším mobilním čipsetu Snapdragon 888. Otázkou zůstává, zda Xiaomi na globální keynote přidá k již známému modelu nějakou Pro variantu, případně odlehčený Lite. Případná verze Pro by měla mít ještě pokročilejší fotoaparát.

Naopak téměř jistotou je uvedení nové verze nadstavby MIUI 12.5. Výrobce netradičně použil desetinnou konvenci pro označení, očekávané MIUI 13 nejspíš přeskočí kvůli pověrčivosti. Nejzásadnější informací z pondělní keynote potom budou globální ceny, které jsou obvykle nejméně o třetinu vyšší než čínské. Xiaomi Mi 11 se v domovině výrobce prodává za ceny v přepočtu od 13 tisíc korun.

Sledujte globální premiéru Xiaomi Mi 11 v pondělí 8. února od 13 hodin:

Váš názor Další článek: Mapy.cz nově ukážou aktuálně upravené lyžařské stopy nejen na českých horách

Témata článku: Xiaomi, MIUI, Snapdragon, Čína, Vlajková loď, Keynote, Premiéra, Xiaomi, MIUI 13, Kožená záda, Online přenos, Teaser, Pro +, Globální trh, Únor, Verze, Výrobce, Čipset, Model, Mobilní telefony Xiaomi na Heureka.cz