Prémiové hodinky s dvoutýdenní výdrží. Xiaomi v Evropě nabídne modely Watch S1 a Watch S1 Active

  • Prémiové hodinky od Xiaomi dorazily i do Evropy
  • Watch S1 s AMOLED displejem vydrží až 12 dní na jedno nabití
  • Známe evropské ceny základní a sportovní varianty

Xiaomi společně s řadou Xiaomi 12 uvedlo i dva modely chytrých hodinek, které se budou nabízet i v Evropě, a to rovnou ve dvou variantách. Nejedná se jen o tuctové hodinky, ale o slušně vybavené „stroje“ na zápěstí, které snesou výbavové i cenové srovnání s konkurencí.

Klepněte pro větší obrázek

Začněme výše postaveným modelem Xiaomi Watch S1. Jedná se o hodinky ocelovým tělem se zvýšenou odolností 5 ATM. Dominantou bude 1,43" kruhový AMOLED displej, na vnitřní straně se nachází měřič tepové frekvence. Na bocích si všímáme dvou postranních ovládacích tlačítek, reproduktoru a mikrofonu, takže si zavoláte rovnou ze zápěstí. Hodinky jsou dodávány s koženým řemínkem a s náhradním silikonovým páskem.

Xiaomi Watch S1 Active Xiaomi Watch S1 Active
nabízí 1 obchod za cenu 5 593 Kč
Srovnat ceny na Živě

Platby hodinkami a slušná výdrž

Hodinky mají 4GB úložiště, podporují NFC (platby Mastercard NFC) a dvoupásmovou GPS. V prostředí, které bude i tentokrát uzavřeného typu s minimální rozšiřitelností, bude připraveno přes 200 ciferníků, až 117 cvičebních režimů či vestavěný hlasový asistent Amazon Alexa.

Watch S1 připojíte ke smartphonům s Androidem i s iPhony. Hodinky mají 480mAh akumulátor, který zajistí výdrž až 12 dní na jedno nabití. Dobíjet se budou bezdrátově přes kolébku. Stát mají v Evropě cca 250 až 260 EUR, což znamená cenu lehce přes šest tisíc korun. K dostání budou v černé a stříbrné barvě.

Prémiové hodinky Watch S1 se budou nabízet i v Evropě:

Hodinky Xiaomi Watch S1 Active mají velmi podobné specifikace, jediným rozdílem je sportovnější design doplněný silikonovými řemínky. Má to však vyvážit koncová cena, která se má pohybovat okolo 200 EUR, což dělá 5 tisíc korun. K dostání budou ve stříbrné barevné variantě. České ceny a dostupnost hodinek budou známy až po lokální představovací akci, která se uskuteční 31. března.

Váš názor Další článek: Objednali, zaplatili, ale telefon stále nemají. Čekání na Galaxy S22 je dlouhé, Samsung sám neví, kdy zboží dodá

Když navštívíte internetový obchod přes náš katalog zboží, Živě za to může získat provizi. Službu Zboží Živě provozujeme ve spolupráci s Heureka.cz.

Témata článku: Xiaomi, , , , , , , , , , , , , , , Active, Model, Varianta, AMOLED displej, Xiaomi Watch, Nabití, Evropa, Watch,