Přetáčíme o rok zpátky. Vzpomínka na přelomovou akci a úsměvný politický bizár

Bylo to právě před rokem, kdy T-Mobile oznámil bezplatná neomezená data pro své zákazníky na celé léto. V Česku do té doby nevídaná akce stála velké peníze, ale firmě přinesla nevídanou publicitu, cenná statistická data a odstartovala příchod neomezených datových tarifů na český trh, protože na T-Mobile postupně reagovali i konkurenti.

Jak významná akce to byla, tak úsměvný byl premiér Babiš, který za ni na Twitteru pochválil svůj tým. Na MobilManii jsme sice byli rádi, že premiér odkazoval na náš článek, ale stejně jsme mu nic nedarovali a zeptali jsme se v T-Mobilu, jaké jsou zásluhy politiků na oznámené akci.

Zástupci operátora tehdy byli velmi taktní, až něžní. Ale kdo by si chtěl rozhněvat politickou špičku? „Máme samozřejmě radost, že si naší nabídky všiml i premiér. Pravda je, že průběžně vedeme rozhovory se všemi představiteli státu, kteří mají v gesci telekomunikační trh, nicméně na tvorbě konkrétních nabídek s nimi nespolupracujeme.“

Jak jiná je situace dnes? I tentokrát má T-Mobile zajímavou akci, znovu rozdává bezplatný internet, ale tentokrát tak zásadní dopad na trh nečekáme. A premiér Babiš? Ten nahání politické body jinde, telekomunikace prozatím ztratily kouzlo.

Diskuze (2) Další článek: Nová generace Bluetooth reproduktorů Sony: voděodolnost, spousta barev a Extra Bass

Témata článku: , , , , , , , Kouzlo, Bizár, Datový tarif, Internet, Vzpomínka, Babiš, Česká republika, Premiér, Polití