Příjemné překvapení. Balíčky Apple One jsou v Česku výrazně levnější než ve zbytku Evropy

Apple One je hromadné předplatné, které zahrnuje více samostatných služeb. Souhrnná cena je nižší, než kdybyste platili každou službu zvlášť. Balíčky jsou tři, přičemž v Česku budou dostupné pouze dva. Spuštění se dočkáme někdy na podzim.

  • Individuální tarif: za 285 Kč obsahuje předplatné Apple Music, Apple TV, Apple Arcade a 50 GB na úložišti iCloud
  • Rodinný tarif: za 389 Kč měsíčně obsahuje stejné služby jako Individuální tarif, 200 GB na iCloudu a všechny služby včetně úložiště lze sdílet až s pěti dalšími lidmi

Těšit nás může, že Apple u nás oba tarify nacenil levněji než jinde. Individuální tarif vyjde na 15 eur/dolarů, což je až 400 Kč, a Rodinný tarif stojí 20 eur/dolarů, což je po přepočtu 530 Kč.

V prioritních zemích je ještě třetí balíček Premier, který obsahuje 2 TB na iCloudu, předplatné Apple News+ a nové služby Apple Fitness+ (přijde na podzim). Tyto služby však v Česku nemáme, logicky tedy odpadá celý tarif.

Diskuze (25) Další článek: eRouška 2.0: Co to je, jak se používá a proč se nemusíte bát o soukromí

Témata článku: Apple, iPhone, Smartphony, iPad, Apple TV, AppStore, Apple TV+, Služba, Apple iCloud, Apple Arcade, Apple One, Apple Music, Příjemné překvapení, Překvapení, Balíček, Zbytek Evropy, Česká republika, Tarif, Dolar, Premier, Evropa


Určitě si přečtěte