Proč? Neřešto. Nové předplacené tarify od Kaktusu nabízí slušnou porci dat do Česka i zahraničí

  • K datovým balíčkům (6 nebo 16 GB) dostanete velkorysých 100 minut volání a 100 textovek
  • Roaming má svůj vlastní datový limit, nevyčerpané jednotky se převádí do dalšího měsíce
  • Měsíční paušál se přímo strhává z platební karty, takže nelze využít oblíbenou Dobíječku

Virtuální operátor Kaktus má dva nové předplacené tarify Neřešto. Oproti klasickým balíčkům se jejich ceny měsíčně nestrhávají z kreditu, ale přímo z uložené platební karty. A to znamená, že u nich nelze využít tradiční Dobíječku, u které vám operátor při dobití ve stanoveném časovém intervalu přihodí 100% bonus navíc. To je ale asi jediná nevýhoda nových tarifů. Ty jsou jinak nacpány slušnou porcí dat, neomezenými daty na sociální sítě plus k tomu rozumný objem volných minut a SMS.

Základní varianta tarifu stojí 300 Kč. Za stažení této platby z vaší karty dostanete měsíčně 6 GB dat na cokoliv, neomezenou datovou komunikaci na sociálních sítích a k tomu sto minut a sto SMS zpráv. V roamingu můžete využít navíc až 8 GB dat.

Dá se přejít i ze starší SIM Kaktusu

Komu by to nestačilo, je tu ještě druhý tarif, v němž máte za čtyři stovky rovných 16 GB dat. Minutáž a počet textovek zůstává stejná, data v roamingu jsou navýšena na 10 GB. Nevyčerpané jednotky se převedou do dalšího měsíce, služby účtované navíc se budou strhávat standardně z kreditu.

Klepněte pro větší obrázek
Neřešto tarify od Kaktusu jsou dva, u obou se nevyčerpaná data, minuty i SMS převádí do dalšího měsíce. K datovému balíku pro ČR máte ještě separátní datový balíček do zahraničí 

Pokud chcete služby začít využívat, stačí si objednat novou SIM za 300 Kč, v rámci které máte měsíc Neřešto „zdarma“. Následně je třeba v samoobsluze nebo v mobilní aplikaci přidat platební kartu a aktivovat předplatné Neřešto. Pokud již SIMku od Kaktusu máte, stačí obdobnou cestou jen přejít na tarif Neřešto. Ovšem za předpokladu, že zrovna nemáte aktivní žádný balíček. Kompletní podmínky služby se dočtete na webu operátora.

Diskuze (30) Další článek: Jeden z mála, který půjde proti iPadům. Samsung chystá našlapaný Galaxy Tab S8 Ultra

Témata článku: , , , , , , , , , , , Platební karta, Pór, Porce, Tarif, Česká republika, Slušná porce, Data, Porce dat, Pro +, Dobíječka, Předplacený tarif