Profesionální web na pár kliknutí

(Inzerce) Potřebujete vlastní webové stránky? Pomůže vám redakční systém, se kterým tvorbu zvládnete za pár minut, získáte navíc .CZ doménu nebo e-shop!

TIP: Více informací o firemních nebo osobních stránkách najdete na www.inPage.cz.

inPage je oblíbený redakční systém od společnosti ZONER software, který umožňuje vytvořit jednoduchý web za pár minut, ale i větší webové prezentace nebo e-shopy vlastními silami, bez zkušenosti s programováním. Hodí se pro renovaci starých stránek i úplně nové internetové stránky. S inPage můžete na internetu prezentovat svoji firmu rychle, levně, hezky, jednoduše a se vším, co potřebujete. Samozřejmostí je i mobilní šablona, díky které si uživatelé mobilních telefonů i tabletů mohou pohodlně zobrazovat vaše webové stránky nebo snadněji objednávat zboží z e-shopu.

Klepněte pro větší obrázek 
Ukázka webů vytvořených v inPage

S inPage získáte:

  • webové stránky
  • .CZ doménu
  • e-maily
  • podpora SEO (Seznam, Google)
  • e-shop s pokročilými službami
  • stovky šablon (i mobilní)
  • rychlá aktualizace dat on-line
  • balíčky pro vytvoření hotových stránek

Kdo chce hezké a snadno upravovatelné webové stránky s vlastní .CZ doménou, kterou využívají tisícovky spokojených uživatelů s firemními, osobními nebo zájmovými stránkami, služba inPage by pro něj měla být jasnou volbou. S velmi nízkými pořizovacími i provozními náklady, množstvím služeb a .CZ doménou v ceně se stává ve své třídě jedničkou mezi konkurencí.

Akce – 50 % SLEVA

V rámci kampaně na podporu .CZ domény je nyní služba inPage pro tvorbu webových stránek za speciální cenu jen 600 Kč/rok (+ DPH) a včetně domény. Máme řešení i pro ty, kteří nemají na tvorbu stránek dostatek času – vytvoříme vám stránky nebo e-shop za vás. Nachystáme kompletní web v moderním designu, aby ho vyhledávače našli. Stránky vám vytvoříme od 2.900 Kč. Bližší informace a slevy>>

Proč mít prezentaci na .CZ doméně

.CZ doména je součástí webové adresy, e-mailové adresy a všech dalších adres internetových služeb. Vytváří internetovou identitu dotyčné osoby či organizace. Na českém internetu je nejvíce oblíbená ze všech existujících doménových koncovek (aktuálně se těší  1.150.000 registracím). Pro prezentaci v českém prostředí má nezaměnitelný význam. Pokud chceme začít prezentovat svoji firmu či osobu, jasná volba by měla padnout na .CZ doménu od české firmy.

Veškeré informace o systému inPage naleznete na webových stránkách www.inPage.cz nebo se můžete obrátit na zákaznickou podporu společnosti ZONER software, tel. 603 196 637, e-mail admin(zav)zoner.cz.

Klepněte pro větší obrázek
Další článek: CAT S50: Caterpillar posouvá obrněné smartphony do další generace

Témata článku: , Profesionál, Web, Moderní design, Redakční systém, České firmy, Pár, Spokojený uživatel, Kliknutí, Pár kliknutí, Pro +, Rychlá aktualizace, České prostředí, Doména, Jasná volba, Šablona, Klik