Prohlédli jsme Reklamštinu a víme, jak volat výhodněji

Přinášíme přehled neomezených balíčků Vodafonu. Víte třeba, že můžete nekonečně volat na pevnou linku?
Prohlédli jsme Reklamštinu a víme, jak volat výhodněji

Vodafone se již od loňských Vánoc prezentuje jako nejférovější operátor. Ve své nové reklamní kampani, která zahrnuje také lekce „reklamštiny“ o sobě tvrdí, že jeho nabídky platí bez jakýchkoli „ale“. Neupletl si na sebe Vodafone tak trochu bič? Obstojí on sám v konfrontaci se svými slogany? Dnes si zopakujeme současnou nabídku balíčků neomezených služeb a naučíme se dva nové. A aby toho nebylo málo, podíváme se i na akční slevy.

Nejdříve si probereme balíček pro předplacenou kartu, ten je jen jeden.

 • Balíček Nonstop víkend

Cena balíčku je 60 Kč za týden. Obsahuje neomezené volání zdarma ve vlastnísíti po dobu příslušného víkendu. Hned na začátek zde ovšem máme jedno „ale“, které je v rozporu z předchozí větou. Bezplatné volání se nevztahuje na čísla v rámci Programu dvojka (levnější volání na 2 vybraná čísla ve vlastní síti).

Balíčky pro tarifní zákazníky

Všechny balíčky jsou dostupné pro nové i stávající zákazníky s Nabitými tarify, tarify Naplno a Tarify nové generace. Pro speciální tarify jako jsou Odepiš a Dohoda s Vodafonem není aktivace možná. Toto bych ale Vodafonu v žádném případě nevyčítal, jelikož je tato dvojice skutečně výjimečná. Jednoznačně pozitivně hodnotím fakt, že balíčky je možné čerpat okamžitě, nikoli až po vyčerpání volných minut nebo kreditu v rámci tarifu.

Tip: Na toto téma probíhá diskuze na našem fóru.

I zde ale narazíme na výjimky. U balíčků s neomezeným voláním do sítě Vodafone jsou z množiny všech čísel vyjmuta čísla zařazená do Programu jednička (zvýhodněné volání mezi dvěma čísly, aktivace již není možná) a Programu rodina (zvýhodněné volání až na čtyři čísla na jednom účtu).

 • Balíček víkendové hovory
  S tímto balíčkem můžete za 179 Kč neomezeně volat v síti Vodafone během víkendů a státních svátků.
 • Balíček víkendové SMS
  Za 108 Kč za měsíc můžete o víkendech a státních svátcích neomezeně SMSkovat na všechna čísla ve vlastní síti.
 • Program kamarádi
  Za měsíční paušál od 179 – 286 Kč (dle počtu kamarádů) můžete neomezeně volat a SMSkovat až na 4 čísla v síti Vodafone. Od 16. květena si můžete nově vybrat i jakékoli číslo v pevné síti. Podrobnější informace o Programu kamarádi najdete v tomto článku.
 • Program na pevnou
  První novinka, kterou bude možné aktivovat od 16. května. Za 530 Kč získáte neomezené volání v rámci pevných linek v ČR.
 • Program na pevnou mimo špičku
  Druhou novinkou, kterou lze aktivovat od výše zmíněného data jsou hovory na pevné linky mimo špičku, čili ve všední dny od 18:00 do 8:00 a celé víkendy a svátky. Balíček vyjde na 240 Kč měsíčně.

Oba nové programy v podstatě nemají žádnou konkurenci, jediný kdo nabízí srovnatelnou službu je T-Mobile. Jeho balíček „Pevná mimo špičku“ ale není neomezený. Za 355,81 Kč získáte 1000 minut pro volání na pevné linky od 19:00 do 8:00 ve všední dny a po celé víkendy a svátky.

Zaváděcí slevy

V rámci zavádění nových služeb nabízí Vodafone akční slevu, a to 50% na měsíční paušál služby Program na pevnou a Program na pevnou mimo špičku po dobu tří měsíců. Tato akční nabídka platí při aktivaci do 31. července 2007.

První měsíc zdarma

Při aktivaci některého z balíčků neomezených služeb (Víkendové hovory, Víkendové SMS, Program Kamarádi, Program na pevnou nebo Program na pevnou mimo špičku) taktéž do 31. července budete mít první měsíc zdarma. Slevu získá každý zákazník, který si ke svému telefonnímu číslu nově aktivuje alespoň jeden z uvedených balíčků neomezených služeb (ke každému telefonnímu číslu lze získat měsíční poplatek zdarma pouze jednou). Celková výše slevy může dosáhnout až 285 Kč.

Tuto nabídku lze kombinovat s nabídkou 50% slevy z měsíčního poplatku na 3 měsíce, kterou zákazníci získají při aktivaci Programu na pevnou nebo Programu na pevnou mimo špičku.

Diskuze (56) Další článek: O2: Denní horoskop do mobilu zdarma

Témata článku: Operátoři, Vodafone, Jak, První novinka, Celková výše, Volat, Vodafone — Heureka.czPřehled zařízení, která dostanou Android 12. Aktualizace se týká topmodelů i levnějších telefonů

Přehled zařízení, která dostanou Android 12. Aktualizace se týká topmodelů i levnějších telefonů

** Pixely už jej mají, postupně se přidávají další mobilní výrobci ** Android 12 přináší spoustu softwarových novinek a vylepšení ** V našem seznamu se dozvíte, kdy aktualizace dorazí i na váš telefon

Martin Chroust
Android 12Aktualizace softwaruSmartphony
Pozor na AliExpress. Aby byl pořád levný, musíte zvolit správný způsob dopravy

Pozor na AliExpress. Aby byl pořád levný, musíte zvolit správný způsob dopravy

** Už několik měsíců platí nová daňová pravidla pro zásilky nejen z Asie ** Tkaničky z AliExpressu mohou být stále laciné ** Musíte ale zvolit správného dopravce, jinak poště zaplatíte 150 Kč

Jakub Čížek
E-shopyAliExpress
Vybrali jsme nejlepší telefony, které si v říjnu 2021 můžete koupit

Vybrali jsme nejlepší telefony, které si v říjnu 2021 můžete koupit

** Každý měsíc vybíráme nejlepší mobily v několika kategoriích. ** Smartphony dělíme podle výbavy a ceny, aby si mohl vybrat každý. ** Nezapomínáme ani na tablety a tlačítkové telefony.

Jan Láska
TelefonySmartphonyNákup a ceny
Nejlepší aplikace pro tento týden: Počasí s radarem, focení makra a zábavné programování

Nejlepší aplikace pro tento týden: Počasí s radarem, focení makra a zábavné programování

** V marketech najdete množství titulů, ale jak objevit ty kvalitní? ** Každý týden je vybírá Apple, ale řada z nich má i verzi pro Android. ** Výsledkem jsou kolekce těch nejlepších aplikací svého druhu.

Adam Kos
Nejlepší aplikace
Ode dneška se vydávají nové občanky včetně NFC a otisků prstů
Lukáš Václavík
eObčankaČeskoeGovernment
Umělá inteligence odhalila mosty temné hmoty mezi galaxiemi

Umělá inteligence odhalila mosty temné hmoty mezi galaxiemi

** Umělá inteligence sestavila novou mapu rozložení temné hmoty v lokálním vesmíru ** Tato AI využívá informace o rozložení a pohybu galaxií ** Z nich odvozuje rozložení temné hmoty

Stanislav Mihulka
VesmírUmělá inteligence