Projekt Wing vypadá zajímavě, ale marně přemýšlíme, kam s ním LG míří

Smartphonům LG se v posledních letech příliš nedaří, a tak firma experimentuje. Jeho zdvojené telefony DualScreen se prodávají i u nás, projekt „Wing“ je další variací na téma zvětšování displejové plochy.

Displeje budou znovu dva, jeden z nich (hlavní s úhlopříčkou cca 6,5") budete držet na šířku, druhý (úhlopříčka cca 4") na speciálním mechanizmu vytočíte do vertikální polohy, přičemž se částečně překrývají. Ano, nejjednodušší bude podívat se do galerie na obrázky.

Nutno dodat, že nejde o úniky prototypů, ale spíše schéma pro pochopení záměru konstruktérů. Otázkou je, nakolik je spekulace podložená, v jakém stádiu se projekt nachází, jak vážně to LG s takovým konceptem myslí. Další otázkou je smysl takového rozložení. Na jednom z obrázků vidíme klávesnici, ale co dál?

Via s Herald Corp and naver.com

Diskuze (3) Další článek: Děti a koronavirus: Polovina školáků chce zpátky do lavic, pětina tráví čtyři a více hodin na mobilu

Témata článku: LG, Spekulace, Koncepty, DualScreen, Speciální mechanismus, Úhlopříčka, Wing, Projekt, Obrázek, Vertikální poloha


Určitě si přečtěte