Provoz dronů má nová pravidla. Všechno názorně vysvětlí aplikace Dronald

Od 31. prosince 2020 platí nová pravidla pro provoz dronů. Webová aplikace Dronald je chytrý průvodce, který pomůže s používáním dronu v souladu s legislativou Evropské unie. V několika jednotlivých krocích zjistíte, zda je nutná registrace či absolvování on-line testu a jaké z nových pravidel toho vyplývají povinnosti.

Dronaldovi zadáte údaje o dronu a plánovaném letu a on vám obratem poskytne důležité informace o pravidlech, která máte dodržovat. Informace jsou ověřené a garantované, tvůrci aplikace ze startupu Dronetag spolupracovali s Řízením letového provozu ČR.

Nová legislativa EU reaguje na houstnoucí provoz ve vzdušném prostoru, do něhož stále častěji zasahují i rekreační uživatelé. Dronald je však určen nejen jim, ale i profesionálům, kteří se díky němu rychle zorientují v tom, co je k jejich letu třeba zařídit.

Diskuze (5) Další článek: Oppo tajně vstoupilo na český trh. Některé obchody už prodávají jeho smartphony

Témata článku: Mobilní aplikace, Evropská unie, Legislativa, Drony, Aplikace, Letový provoz, Nové pravidlo, Pro +, Let, Česká republika, Důležitá informace, Pravidlo, Dron, Drony na Heureka.cz