První chytrý náramek, se kterým zaplatíte v obchodě. Fitbit Charge 3 SE je v prodeji

Na bezkontaktní placení mobilem v obchodech na karetním terminálu už si postupně zvykáme. NFC platby umožňuje také několik modelů chytrých hodinek, ale chytrým náramkům dosud tato funkce byla cizí. Mění to Fitbit Charge 3 Special Edition, který jako první umožňuje platit v Česku na všech bezkontaktních terminálech.

Platby na náramku jsou možné díky službě Fitbit Pay, do které je v tuto chvíli zapojena pouze Moneta Money Bank a u ní vydané karty MasterCard a Visa. Další bankovní instituce se ale do projektu Fitbit Pay mají brzy zapojit. Fitbit Charge 3 Special Edition se prodává za 4 390 Kč, na výběr je bílo-černá a fialovo-zlatá varianta.

Připomeňme, že na trhu je v prodeji také základní verze náramku Fitbit Charge 3 za 3 890 Kč. Pro oba tyto náramky je připravena aktualizace systému, která přinese rychlé odpovědi na SMS a zprávy WhatsApp. Přímo z displeje náramku půjde také přijmout nebo odmítnout příchozí hovor na spárovaný smartphone. Mobilní aplikace ve smartphonu se rozšířila o sledování úrovně hydratace organismu a zaznamenávání hmotnosti.

Podívejte se, jak funguje placení hodinkami:

Diskuze (2) Další článek: Koncept Galaxy F: jak by mohl vypadat skládací hybrid bez maskování?

Témata článku: Mobilní aplikace, Chytré náramky, NFC, SMS, WhatsApp, Hodinky, Bezkontaktní platby, Fitbit Pay, Fitbit, Mobilní platby, Platba mobilem, MasterCard, Moneta, Moneta Money Bank, Zaznamenávání, Charge, Česká republika, Bezkontaktní terminál, Bezkontaktní placení, Spárovaný smartphone, Chytré hodinky, Kter, Náramek, Příchozí hovor, Banka3D tiskárna Anycubic Vyper za 300 dolarů: Vyrobíme vánoční stromeček

3D tiskárna Anycubic Vyper za 300 dolarů: Vyrobíme vánoční stromeček

** Do redakce nám dorazila 3D tiskárna Anycubic Vyper ** Má tiskový objem 245 × 245 × 260 mm a autokalibraci ** Oficiální e-shop ji prodává za 300 dolarů

Jakub Čížek
BastleníDIY3D tisk
Vybrali jsme nejlepší telefony, které si v říjnu 2021 můžete koupit

Vybrali jsme nejlepší telefony, které si v říjnu 2021 můžete koupit

** Každý měsíc vybíráme nejlepší mobily v několika kategoriích. ** Smartphony dělíme podle výbavy a ceny, aby si mohl vybrat každý. ** Nezapomínáme ani na tablety a tlačítkové telefony.

Jan Láska
TelefonySmartphonyNákup a ceny
Ode dneška se vydávají nové občanky včetně NFC a otisků prstů
Lukáš Václavík
eObčankaČeskoeGovernment
Shadow Warrior 3 předvádí pestrou škálu nepřátel v novém traileru

Shadow Warrior 3 předvádí pestrou škálu nepřátel v novém traileru

Bláznivá akce si žádá stejně bláznivé nepřátele.

Michal Maliarov
Shadow Warrior 3Video
Magnat Signature 707: čtyřpásmové sloupové Hi-Res Hi-Fi reprosoustavy [test]

Magnat Signature 707: čtyřpásmové sloupové Hi-Res Hi-Fi reprosoustavy [test]

Pro příjemné hraní nevyžadují Signature 707 žádnou nadstandardní elektroniku, prostě hrají tak nějak snadno, neúnavně, ne snad audiofilsky a zcela analyticky, ale vkusně, příjemně a v praxi univerzálně napříč běžnými žánry a běžnými hlasitostmi.

Daniel Březina
Reproduktory