Puppy Cube je unikátní projektor, který udělá dotykový displej z čehokoliv

Na crowdfundingových webech se často objeví unikátní, ne-li revoluční produkty a Puppy Cube je jedním z nich. Jedná se o malý projektor, který dokáže promítat obraz na vertikální i horizontální plochu, a to ve velmi krátké vzdálenosti a navíc s podporou dotykového ovládání na zobrazené ploše. De facto tak kdekoli vytvoří velký dotykový displej.

Projektor se objevil na Indiegogo, postupně na sebe strhl pozornost a nakonec získal více než dvojnásobek cílové částky. Jde o krabičku za 799 dolarů (18 200 Kč), který najde uplatnění jak v domácnosti, tak v kanceláři. Schovává v sobě klasický LED projektor s jasem 300 ANSI lumenů a rozlišení 720p. Dokáže však zpracovat i signál ve 4K.

Představení projektoru na videu:

Unikum přístroje spočívá v tom, že je projektor vybaven technologií pro snímání ovládání prsty na zobrazené ploše. Dále pak tím, že dokáže fungovat na velmi krátké vzdálenosti a použití tak najde třeba i na stole, kdy na pracovní desku promítá dotykový obraz.

A pak je tu skutečnost, že je uvnitř i výkonný reproduktor, akumulátor a konektivita Bluetooth i Wi-Fi. Zařízení tak poslouží i jako bezdrátový reproduktor, nebo přijímač platforem AirPlay nebo Miracast. Projektor je ale schopen fungovat sám o sobě, uvnitř běží Android a spustíte na něm libovolnou aplikaci z Google Play.

 

Specifikace

  • Technologie: 10bodový multi touch, automatická korekce obrazu
  • Operační systém: Android OS
  • Rozlišení: 720p s podporou 4K
  • Displej: Až do velikosti 100 palců
  • Audio: Duální 36mm reproduktory, 5W
  • Podpora: Miracast, AirPlay
  • Připojení: Bluetooth, Wi-Fi
  • Start prodeje: prosinec 2018
 
Diskuze (2) Další článek: Neuvěříte, jakou sílu má voda. Stačí správný tlak a rozřízne i iPhone

Témata článku: , , , , , , Automatická korekce, Výkonný reproduktor, Malý projektor, Kter, Cílová částka, Dotykový obraz, Operační systém, Krátká vzdálenost, Libovolná aplikace, Reproduktor, Dotykový displej, Konektivita Bluetooth, Bezdrátový reproduktor, Projektor, ANS, Pro +, Dotykové ovládání, ? Displej, AirPlay,