Puppy Cube je unikátní projektor, který udělá dotykový displej z čehokoliv

Na crowdfundingových webech se často objeví unikátní, ne-li revoluční produkty a Puppy Cube je jedním z nich. Jedná se o malý projektor, který dokáže promítat obraz na vertikální i horizontální plochu, a to ve velmi krátké vzdálenosti a navíc s podporou dotykového ovládání na zobrazené ploše. De facto tak kdekoli vytvoří velký dotykový displej.

Projektor se objevil na Indiegogo, postupně na sebe strhl pozornost a nakonec získal více než dvojnásobek cílové částky. Jde o krabičku za 799 dolarů (18 200 Kč), který najde uplatnění jak v domácnosti, tak v kanceláři. Schovává v sobě klasický LED projektor s jasem 300 ANSI lumenů a rozlišení 720p. Dokáže však zpracovat i signál ve 4K.

Představení projektoru na videu:

Unikum přístroje spočívá v tom, že je projektor vybaven technologií pro snímání ovládání prsty na zobrazené ploše. Dále pak tím, že dokáže fungovat na velmi krátké vzdálenosti a použití tak najde třeba i na stole, kdy na pracovní desku promítá dotykový obraz.

A pak je tu skutečnost, že je uvnitř i výkonný reproduktor, akumulátor a konektivita Bluetooth i Wi-Fi. Zařízení tak poslouží i jako bezdrátový reproduktor, nebo přijímač platforem AirPlay nebo Miracast. Projektor je ale schopen fungovat sám o sobě, uvnitř běží Android a spustíte na něm libovolnou aplikaci z Google Play.

 

Specifikace

  • Technologie: 10bodový multi touch, automatická korekce obrazu
  • Operační systém: Android OS
  • Rozlišení: 720p s podporou 4K
  • Displej: Až do velikosti 100 palců
  • Audio: Duální 36mm reproduktory, 5W
  • Podpora: Miracast, AirPlay
  • Připojení: Bluetooth, Wi-Fi
  • Start prodeje: prosinec 2018
 
Diskuze (2) Další článek: Neuvěříte, jakou sílu má voda. Stačí správný tlak a rozřízne i iPhone

Témata článku: Android, Technologie, Projektory, Bluetooth, Koncepty, Indiegogo, Bezdrátový reproduktor, Miracast, Libovolná aplikace, Operační systém, AirPlay, Výkonný reproduktor, Automatická korekce, Projektor, Displej, Dotykový obraz, Dolar, Krátká vzdálenost, Dotykové ovládání, Kter, Cílová částka, Malý projektor, Reproduktor, ANS, Uplatnění


Určitě si přečtěte

Nový iPad Pro zamotá hlavu hned dvakrát. Prvně výkonem, pak cenou
Martin Miksa
iPadOSiPadTablety
RECENZE: Samsung Galaxy A52 5G – I letos má zaděláno na bestseller

RECENZE: Samsung Galaxy A52 5G – I letos má zaděláno na bestseller

** Otestovali jsme další letošní nové „áčko“, které by se mohlo stát mainstreamem ** Podobnost s Galaxy A72 je, až na baterii a jeden foťák, dost velká ** Sáhnete po levnější LTE verzi nebo po výkonnější 5G variantě?

Martin Chroust | 29

Martin Chroust
GalaxyRecenze
Garmin překvapil levným sporttesterem a LTE hodinkami pro náročné
Martin Chroust
HodinkyGarmin
T-Mobile rozdává data. Zdarma, pro všechny, bez omezení objemem či rychlostí
Filip Kůžel
Neomezená dataZdarmaT-Mobile
Skvělá zpráva pro řidiče: Mapy.cz podporují Android Auto
Karel Kilián
Android AutoMapy.czSeznam.cz