Geocaching s mapami od Google, které jsou vytvořeny jako vektorové? Předpokládám, že rozumné použití skýtá pouze velmi kvalitní rastrová mapa (orophoto, v nouzi podrobná turistická), kterou Google pro ČR nemá. Také příklad "kalibrace" s ikonami od - do je spíše parodií na kalibraci. Nemluvě o tom, že pokud spočívá kalibrace v určení souřadnice levého horního a pravého dolního rohu mapy, tak musí jít o tzv. prostou válcovou projekci s WGS84 (používá Google v Maps a Earth). A co UTM v zóně 33 pro ČR? Nebo S-42? Dá se tedy říct, že žádná používaná mapa v ČR (papírová či elektronická) prostou válcovou projekci nepoužívá. Z toho plyne, že např. levý horní roh mapy má jinou sev. šířku než pravý horní roh.
Mám pocit, že autor dostal za úkol prostě jen něco napsat o aplikaci, pro kterou se dají zhotovit jednoduše mapy pouze z Google Maps, které ve skutečnosti žádnými použitelnými mapami nejsou, protože jejich satelitní mapy jsou pro většinu území ČR jakýmsi směšným černo-zeleným akvarelem. Autoři by na tomto serveru opravdu neměli vodit čtenáře za nos.