Rádi hrajete na mobilu a myslíte to vážně? Razer pro vás má herní náprstky

U smartphonů jsme zvyklí na všemožné příslušenství, obzvláště u herních telefonů, kde se výrobci odváží ještě více experimentovat. Potvrzuje to i nejnovější počin značky Razer. Ta totiž je smartphonům začala prodávat herní náprstky.

Telefony dnes již nabídnou nízkou latenci displeje a vysokou obnovovací a hlavně vzorkovací frekvenci. Tím nejpomaljším článkem, který může náruživé hráče dělit od výhry se tak paradoxně pomalu stává samotný prst, což se Razer nový příslušenstvím snaží změnit.

Náprstky zvané Razer Gaming Finger Sleeves jsou vyrobeny z nilonu se stříbrnými vlákny, které má zajistit ještě větší citlivost displeje při hraní. Podle Razeru jsou pohodlné a prodyšné a samozřejmě je možné je vyprat. Objednat si je můžete i do ČR za 12 Euro (306 Kč), přičemž jedno balení obsahuje dva náprstky.

Nedávno představený Asus ROG Phone 5s:

Diskuze (2) Další článek: Vylepšený Samsung Galaxy A52s. Střední třída dostala větší výkon a virtuální RAM

Témata článku: Smartphony, Gadget, Wearables, Herní mobily, Příslušenství, Nositelnosti, Česká republika, Telefon, Mobil, DisplejRychlá pomoc pro návrat do normálu. K čemu je Android Safe Mode, a jak jej aktivovat?

Rychlá pomoc pro návrat do normálu. K čemu je Android Safe Mode, a jak jej aktivovat?

** V případě problémů s Android telefonem si hned vzpomeňte na režim Safe Mode ** V tomto módu se vypnou všechny vámi stažené aplikace ** Systém se zrychlí a zbaví chyb, jeho využití ale bude omezené

Martin Chroust
Nouzový režimAndroid
Vybrali jsme nejlepší telefony, které si v říjnu 2021 můžete koupit

Vybrali jsme nejlepší telefony, které si v říjnu 2021 můžete koupit

** Každý měsíc vybíráme nejlepší mobily v několika kategoriích. ** Smartphony dělíme podle výbavy a ceny, aby si mohl vybrat každý. ** Nezapomínáme ani na tablety a tlačítkové telefony.

Jan Láska
TelefonySmartphonyNákup a ceny