Rakousko: 1000 minut, zpráv a megabajtů za 200 Kč

Tarif rakouského virtuálního operátora tele.ring je nevšední tím, že za neprovolané minuty vrací zákazníkům peníze. Provoláte málo = zaplatíte méně.
Rakousko: 1000 minut, zpráv a megabajtů za 200 Kč

Jde o nabídku virtuálního operátora tele.ring, který využívá síť T-Mobilu. Krom klasického přídělu volných jednotek je tento tarif jménem Basta Max nevšední tím, že pokud neprovoláte, bude vám odpuštěna část paušálního poplatku. Každých neprovolaných 100 minut dopropisuje tele.ring zpět zákazníkovi částkou 20 eurocentů, tedy pěti českými korunami. Takže pokud například provoláte jen 500 minut, za tarif zaplatíte 175 Kč (200 – 25 Kč).

Jinak jde o supervýhodnou nabídku. Za 200 Kč (8 eur) dostane Rakušan tisíc minut a SMS do všech sítí a k tomu 1 GB dat. Nic víc, nic míň, žádné kličky a háčky. Vše pod heslem jedoduše. Vyhnout se lze i poplatkům, které u nás neznáme, ale možná jste zaslechli, že v Rakousku narůstají jako houby po dešti. A ještě něco, po překročení FUP padá rychlost na 128 kb/s, takže připojení je použitelné alespoň na e-mail a prohlížení webu.

Tarif Basta Max je bez smlouvy se závazkem. Basta Max+ (viz obrázek níže) je smlouvou na 2 roky, ale zákazník si k němu může vzít dotovaný telefon. Basta Mini je opět bez závazku a Basta Mini+ se závazkem a možností pořídit dotovaný hardware.

Poplatek ve výši 49,90 € netřeba platit na internetu a roční servisní poplatek za provoz SIM karty ve výši 20 € vám první rok a půl uhradí „zápisné“ 30 €, které tele.ring připíše zákazníkovi opět jako bonus při online objednávce. Jde o tzv. WebBonus, který zahrnuje ještě bezplatné doručení.

Klepněte pro větší obrázek
tele.ring nabízí i další výhodné tarify • Basta Max a Max+ se liší FUPem. Plusová varianta má FUP limit 2 GB, po jeho překročení rychlost padá na 128 kb/s

Nabídku najdete na webu tele.ringu. Velmi podobný tarif nabízí i tamější operátor 3 (Drei), psali jsme o něm nedávno. Uvidíme, zda rakouské operátory jejich konkurenční boj nesemele. Jelikož „rakouský trh představuje výjimku v celé Evropě a je otázkou, jak dlouho je tato situace z hlediska dalšího rozvoje a modernizace tamních sítí udržitelná.“ Zatím se očividně drží.

Tip zaslal Martin Frýdek z iniciativy „Nechceme předražené mobilní volání“.

Diskuze (50) Další článek: Windows Mobile 6.x: Král zemře v květnu

Témata článku: T-Mobile, Nákup a ceny, Virtuální operátoři, Operátoři, Hospodaření a finance, Eurocent, Min, Rakušan, Mega, Rakousko, Plusová varianta


Určitě si přečtěte

Samsung Pay (neoficiálně) v ČR! Poradíme, jak můžete hodinkami Galaxy platit i vy

Samsung Pay (neoficiálně) v ČR! Poradíme, jak můžete hodinkami Galaxy platit i vy

** Oficiální podpora Samsung Pay v Česku je zatím nedohlednu ** Ukážeme vám postup, které vám umožní již nyní platit hodinkami od Samsungu bezkontaktně i v ČR! ** Budete muset sáhnout po kartě Curve a upravit software hodinek

Martin Chroust | 195

Google Fotky už nebudou zdarma. Co dál? Máte v podstatě dvě možnosti…

Google Fotky už nebudou zdarma. Co dál? Máte v podstatě dvě možnosti…

** Google od června 2021 zásadně omezí službu Google Fotky. ** Jednou z alternativ je záloha na vlastní NAS. ** Srovnali jsme obě metody po stránce ceny i funkcí.

Jiří Kuruc, Filip Kůžel, Jakub Michlovský | 109

Týden Živě: On fakt dnes ještě někdo stahuje filmy z Ulož.to?

Týden Živě: On fakt dnes ještě někdo stahuje filmy z Ulož.to?

** Kauza Ulož.to a proč my dva už (moc) newarezíme ** Windows 10X existují, ale nabízí se otázka proč ** Nissan ukázal vizi kanceláře v podobě karavanu

Jakub Čížek, Vladislav Kluska | 28