Realme a Coca-Cola spojí síly. Zájemci o „colový“ telefon si musí pospíšit, bude to limitka

  • Realme připravilo další atraktivní limitovanou edici
  • Spolupráce s nejznámější nápojovou značkou Coca-Cola
  • Vyrobí se pouze omezené množství 1000 „colových“ mobilů

Čínské Realme už několikrát v minulosti ukázalo, že umí vyrábět zajímavé a fanouškovsky atraktivní speciální edice svých telefonů. Ať už to byly mobily Naruto nebo Dragon Ball Z pro příznivce anime, telefony s designovými motivy závodních aut, nebo verze se speciálními úpravami zadního krytu inspirovanými cestovním kufrem nebo listem papíru.

Klepněte pro větší obrázek
Speciální edice Realme vždycky poutají pozornost. U colového telefonu to nejspíš nebude jinak

Nejnověji přichází limitovaná edice, která tu dosud nebyla a která by díky známosti propagované značky mohla mít opravdu široký zásah – spolupráce s výrobcem nejznámějšího colového nápoje na světě Coca-Cola. Realme se rozhodlo vyrobit limitovanou edici jednoho ze svých aktuálních modelů se zadním krytem připomínajícím plechovku legendární Coca-Coly. Vyrobí se pouze tisíc kusů tohoto telefonu. Prodej začne 14. února na indickém trhu v přepočtu za necelých 6 tisíc korun.

Klepněte pro větší obrázekKlepněte pro větší obrázek
Telefon dostane speciální Coca-Cola téma, v němž je změněná grafika všech systémových ikon, nahrané speciální zvuky pro vyzvánění i notifikace (např. zvuk zasyčení při otevření lahve Coca-Coly)

Jak už bývá u Realme zvykem, nejde o zcela nový model telefonu. Do speciální edice se upraví jeden ze stávajících prodávaných smartphonů, v tomto případě jde o novinku ze závěru loňského roku, která dosud není uvedena na českém trhu – Realme 10 Pro 5G. Je to model oblíbené „číselné“ řady Realme, který přináší příjemný plochý design, ostře seříznuté hrany a střídmě řešenou dvojici objektivů zadního fotoaparátu.

Klepněte pro větší obrázek
K telefonu bude vyrobeno i mnoho propagačních materiálů. Zajímavý je například špendlík na vyjmutí SIM karty ve tvaru víčka od Coca-Coly

Výbava odpovídá střední třídě, telefon se 120Hz 6,7palcovým IPS displejem pohání čipset Snapdragon 695 5G od Snapdragonu, k dispozici je 8 + 128 GB paměti. Hlavní senzor fotoaparátu disponuje 108Mpx rozlišením, druhý foťáček je jen 2Mpx hloubkový senzor. Baterie má kapacitu 5000 mAh a lze použít rychlé 33W dobíjení. Telefon běží na prostředí Realme UI 4 postaveném nad Androidem 13. Ve výbavě dále nechybí čtečka otisků v bočním tlačítku, NFC a dokonce ani 3,5mm jack.

Realme 10 Pro 5G Coca-Cola Edition na propagačním videu:

Diskuze (12) Další článek: Zastrašování, přísné normy, náborové bonusy i nepřetržitá hrozba koronaviru. Taková je realita práce ve Foxconnu

Témata článku: Realme, , , , , , , Edice, Mobil, Telefon, Speciální edice, Dragon Ball, Coca-Cola, Omezené množství, Naruto,