Realme má další „limitku“. Model střední třídy obléklo do designu oblíbené mobilní hry

Realme si dává záležet na originálním vzhledu svých smartphonů. I když zatím neexperimentuje s konstrukcí jako takovou, materiál a barvy přináší často odvážné a ojedinělé. To platí i pro nově uvedenou limitovanou edici modelu Realme 9 Pro+, inspirovanou oblíbenou mobilní hrou Free Fire.

Klepněte pro větší obrázek
Fanoušci Free Fire poznají některé herní artefakty přímo na zádech telefonu

Jde o první limitovanou edici smartphonů připravenou pro evropský trh. Má oslovit hlavně mladší uživatele a hráče mobilních her. Realme tímto navazuje na sérii designových spoluprací s japonským návrhářem Naoto Fukasawou („kufrovitý“ design Realme GT Master Edition, „papírový“ design Realme GT 2 Pro), prémiovou značkou Hermès (limitovaná edice sluchátek Realme Buds Q) nebo nedávno dánskou současnou módní značkou Heliot Emil (cross body kabelka na mobil).

U herní „limitky“ se Realme inspirovalo klasickými prvky hry Free Fire a použilo mnoho inovativních prvků, materiálů a barevných kombinací, aby se co nejvíce přiblížilo digitálnímu hernímu světu Free Fire. Speciálně upravena byla i krabička telefonu a její rozšířené balení, které obsahuje mapu herního světa Free Fire a sadu samolepek.

Klepněte pro větší obrázek
Speciální je také balení telefonu s mapou a samolepkami

Mimo designu je výbava speciální herní edice Realme 9 Pro+ identická s běžně prodávanou verzí tohoto modelu. Jde o nejvyššího zástupce aktuální devítkové řady a slušného zástupce střední třídy s procesorem Dimensity 920 5G, 90Hz AMOLED displejem, stero reproduktory a rychlým kabelovým dobíjením SuperDart 60 W. Jedinou nevýhodou je, že speciální Free Fire edice je dostupná pouze pro některé trhy v Evropě, mezi něž Česká republika zatím nepatří.

Váš názor Další článek: Chytrý náramek od Garminu vypočte váš věk podle toho, jak moc nebo málo se hýbáte

Když navštívíte internetový obchod přes náš katalog zboží, Živě za to může získat provizi. Službu Zboží Živě provozujeme ve spolupráci s Heureka.cz.

Témata článku: Realme, , , , , , , , Realme 9 Pro+, SuperDart, Free Fire, Evropa, Hermes, Realme Buds Q, Model, Česká republika, Třída, Emil, Telefon, Mobilní hra, Realme GT