Realme spustilo český e-shop. Zatím nabízí čtyři modely smartphonů a hrstku příslušenství

Realme spustilo český e-shop. Zatím nabízí čtyři modely smartphonů a hrstku příslušenství

Čínské Realme, které se v roce 2018 vyčlenilo z portfolia mateřské firmy Oppo a nyní vystupuje jako samostatná značka, nabízí své smartphony také v Česku. Zakoupit je můžete v oficiální distribuci ve větších internetových obchodech. Nyní Realme spouští také svůj vlastní značkový e-shop na adrese www.realmemobile.cz. Prodávat zde bude smartphony a příslušenství.

Zatím jsou v nabídce pouze čtyři modely smartphonů, které firma v Česku oficiálně představila, tzn. Realme X2 Pro, Realme X2, Realme 5 Pro a Realme 5. Ceny jsou stejné jako v ostatních e-shopech. Na webu je k dispozici i sekce příslušenství, kde je ale zatím pouze několik druhů krycích skel na displej od externích výrobců.

Mezitím výrobce globálně představil několik dalších modelů, např. Realme 6, Realme 6i, Realme C3 nebo vlajkový Realme X50 Pro. První dva modely střední třídy by měly být na český trh uvedeny v následujících týdnech. Cena se bude pohybovat okolo 6 tisíc korun.

Diskuze (6) Další článek: Všechno jinak? iPhone SE (2020) se prý ukáže ještě dnes!

Témata článku: Realme, Smartphony, Příslušenství, E-shop, Nákup a ceny, Česká republika, #realme, Hrstka, Model smartphonů, Český e-shop, Model


Určitě si přečtěte