Realme Watch 2 Pro. S větším displejem a GPS vydrží na jedno nabití až 14 dní

Realem představil nové hodinky Realme Watch 2 Pro, které dostaly do výbavy obdélníkový 1,75" displej s rozlišením 320 × 385 pix a maximální světelností 600 nitů. Do těla hodinek se zvýšenou odolností IP68 se dostala 390mAh baterie, u které výrobce slibuje až dvoutýdenní výdrž v autonomním režimu. Jedná se však samozřejmě o údaj z laboratoře, v praxi toho totiž mají hodinky dost co nabídnout, a do nabíječky je zřejmě zapojíte daleko dříve...

Jednou z vyzdvihovaných funkcí je podpora duální GPS, která poslouží k zaznamenání trasy při běhání. Hodinky jsou dále vybaveny senzory, které měří spánek, srdeční tep či okysličení krve. Hodinky dále nabízí dechová cvičení, evidují příjem vody, motivují vás k pohybu a evidují cvičení. V základu je připraveno 16 cvičení, v rámci OTA aktualizace se počítá s podporou až 90ti. Ze zápěstí můžete ovládat hudbu a fotoaparát, dozvíte se zmeškané notifikace, počasí nebo budete upozorněni na příchozí hovory. Musíte je však vyřídit přes telefon, hodinky totiž nemají mikrofon ani reproduktor.

Představení hodinek Realme Watch 2 Pro:

V hodinkách bude připraveno přes sto ciferníků, do prodeje se dostanou v šedé a stříbrné doplněné silikonovými řemínky. Realme Watch 2 Pro se začnou v Malajsii prodávat koncem května, v přepočtu, za zhruba 1 500 Kč. Zda se hodinky dostanou i do dalších zemí, zatím není jasné.


Oživeno 15:00: Realme dnes v rámci globálního představení uvedlo i cenu svých nových hodinek. Základní model Realme Watch 2 bude stát 54,99 EUR (cca 1 400 Kč), Realme Watch 2 Pro vyjde na 74,99 EUR, což dělá zhruba 1 900 Kč. Prodeje hodinek budou zahájeny zítra, zakoupit je bude možné na Realme.com či na Amazonu.

Zdroj Realme

Váš názor Další článek: Samsung pokračuje v živém nakupování. Chytré hodinky pořídíte se slevou 30 %

Témata článku: Realme, , , , , , , , , , ? Displej, Běhání, Cvičení, Laboratoř, Malajsie, Nabití, Pro +, Realme Watch, Realme Buds Q, Watch, Velký displej