Recenze LG F2100: první mobil s 3D vyzváněním (přehled článků)

Mobilní operátor roku 2004 - Zlatá a stříbrná čísla: máte na ně? - Recenze LG L3100: vybočilo z řady véček. Přečetli jste vše, co vás zajímá? Zjistit vám to pomůže pravidelný přehled nejúspěšnějších článků.
Recenze LG F2100: první mobil s 3D vyzváněním (přehled článků)

Recenze LG F2100: první mobil s 3D vyzváněnímRecenze LG F2100: první mobil s 3D vyzváněním
Rozmazlujete rádi svoje uši? Co takhle telefon, který má 64hlasé stereofonní vyzvánění s prostorovým efektem? A co oči? Displej s 262 tisíci barvami nového LG F2100 by je mohl rovněž uspokojit. A co funkce? O nich si už přečtěte v recenzi.

Mobilní operátor roku 2004: a vítězem je...
Minulý týden skončil druhý ročník průzkumu Mobilní operátor roku. Zúčastnili se ho čtenáři MobilManie a tištěných Mobilit, kteří prostřednictvím odpovědí na otázky z mnoha úhlů hodnotili všechny tři české mobilní operátory. A jaké jsou výsledky?

Zlatá a stříbrná čísla: máte na ně?
Se speciálními čísly se setkáváme již velmi dlouhou dobu. Inzeráty pokoutných prodejců nabízející takzvaná zlatá či stříbrná čísla nás zaplavují každý den nejen na internetu, ale i v tištěných periodikách. Málokdo si z nás však uvědomí, že se k takovému pěknému číslu lze dostat i oficiální cestou, tedy zakoupením u samotného operátora.

Recenze LG L3100: vybočilo z řady véček
Pokud jste už přestali pomalu doufat, že asijský výrobce LG představí kromě oblíbených véček i nějaký telefon klasické konstrukce, nový model L3100 vás mile překvapí. Vůbec nevypadá zle, je kvalitně zpracovaný a navíc ho pořídíte za cenu, kterou by čekal jen málokdo.

Proč byste si měli nebo neměli koupit chytrý telefon
Až donedávna si lidé pořizovali mobilní telefony pro volání a kapesní počítače pro práci. S příchodem takzvaných chytrých mobilních telefonů se ale vše změnilo – jedno zařízení teď zvládne telefonovat, ale také organizovat čas, kontrolovat elektronickou poštu, často s ním můžete i poslouchat hudbu nebo spouštět nejrůznější aplikace.

Nokia 7610: megazkušenosti s prvním megapixelem
Nokia 7610 je jeden z nejelegantnějších chytrých telefonů. Přinesla však i něco úplně nového - mobilní fenomén dnešní doby, megapixelový fotoaparát. Chcete vědět, jak si tento model vede při používání v praxi? Přečtěte si unikátní delší zkušenosti dvou autorů.

Má Siemens důvod přestat vyrábět mobily?
Staré vedení Siemensu připouští, že by mohlo prodat nebo dokonce zavřít divizi mobilních telefonů. Budoucí vedení má rozhodnout, zda je to opravdu nutné. Situaci lze ale řešit i jinak než útěkem, postačí sebereflexe.

Patchování prakticky: naučte svůj Siemens nové kousky
Chcete upravit funkční nabídku svého mobilu? Vadí vám třeba neustálé potvrzování volby nebo grafické ztvárnění nabídky? Ukážeme vám, jak na to. Představíme také potřebné programy pro mobilní tuning, neboli patchování.

Recenze Nokia BHF-3: handsfree, jakou jste ještě neviděli
Chcete opravdový komfort při telefonování v automobilu? Vyměňte malé sluchátko za speciální lehkou handsfree sadu Nokia – o takové jsme ještě nikdy nepsali. Má dva výkonné reproduktory, výborný zvuk a montuje se na místo, kam by vás to asi vůbec nenapadlo.

Žebříčky: mobily od nejlepších k nejhorším
Prohlédněte si aktuální žebříček mobilních telefonů seřazený podle výsledků redakční srovnávací metodiky od nejlepších k nejhorším. Novinky: Samsung D500 a Nokia 7280.

Váš názor Další článek: Novinky v herních mobilech: prostor se otevírá

Témata článku: LG, Ostatní, LG F2100, LG L3100, Nokia 7280, Nokia 7610, Nokia 7610 Supernova, Samsung D500, Mobil, Pře, MOBI, Přehled, První mobil, Vyzvánění, Asijský výrobce


Určitě si přečtěte