64
Fotogalerie

Recenze mobilu Honor 50. Google na palubě, Huawei přes palubu

  • Honor 50 hraje na designovou notu
  • Vrací se služby Googlu, čipset od Qualcommu poskytne i 5G
  • Chybí voděodolnost, 3,5mm jack a slot na paměťovky
Plusy
Zdařilý design
Kvalitní 120Hz AMOLED displej
Podporuje služby a aplikace Googlu
Rychlé kabelové dobíjení
Slušný hlavní 108Mpx fotoaparát
Minusy
Chybí voděodolnost
Nepodporuje paměťové karty
Nemá stereo reproduktory
Slabý širokoúhlý fotoaparát
Příliš sebevědomá cena
8  /10

Po půldruhém roce se Honor vrací na evropské trhy s novým smartphonem. Honor 50 nepatří rovnou na vrchol portfolia – v Číně už se nyní prodává výše postavená řada Magic 3 –, ale v tuzemské nabídce vlastně momentálně plní úlohu vlajkového modelu, protože žádný lépe vybavený momentálně čínská značka v nabídce.

Honor 50 je zařízení střední třídy se zaměřením na design a eleganci. Stylově působí zejména perleťově růžová varianta, která by se mohla zalíbit dámské části zákaznictva. Univerzálnější je potom černá a zelená barva. V prodeji je dvojice paměťových variant 6 + 128 GB a 8 + 256 GB za 13 tisíc, resp. 15 tisíc korun.

Honoru se díky vydělení ze struktury Huawei v samostatnou společnost podařilo zbavit obrovského handicapu, který obě značky trápil (a Huawei nadále trápí). Tím byl (je) zákaz používat některé americké technologie, včetně služeb a aplikací Googlu nebo 5G konektivity. Honor si po opadnutí embarga okamžitě bere všechno zpět, jeho „padesátka“ je klasický androidový 5G smartphone se všemi službami a funkcemi, které mají k dispozici i ostatní výrobci. Konečně se tak s nimi může poměřovat bez jakýchkoli úlev.

rozměry a hmotnost: 160 × 74 × 7,7 mm, 175 g
displej: 6,6", kapacitní AMOLED, 1 080 × 2 340, 390 PPI
sítě: 2G, 4G, 5G
konektivita: USB Type-C, Wi-Fi 5, Bluetooth 5.2, GPS
paměť: 128 GB, RAM: 6 GB, baterie: 4 300 mAh
procesor: Qualcomm Snapdragon 778G (8× Cortex-A78, 2,4 GHz, 6nm)
operační systém: Google Android 11
fotoaparát: 108MPx, video (3 840 × 2 160), autofocus, blesk
62 %
vybavenost
cena: není v prodeji

Celou recenzi Honor 50 si přečtěte na následujících listech.

Pokračování 2 / 8

1. Design

Pořád ví, jak na to. Honor uměl vždycky vyrábět designově zdařilá zařízení. Rukopis bývalého mateřského koncernu Huawei byl zřetelný u minulých modelů a překvapivě jej najdeme i u Honoru 50. Ten je designovým dvojčetem s modelem Huawei Nova 9. Nabízí se vysvětlení, že v době počátku vývoje těchto zařízení byly ještě obě firmy „pod jednou střechou“. V příštím roce už by ale opravdu Honory a Huaweie měly být výrazně odlišnější, jinak příběhu o osamostatnění bude jen málokdo věřit.

Klepněte pro větší obrázekKlepněte pro větší obrázekKlepněte pro větší obrázek

Honor 50 je středně velké a těžké zařízení, které by mohlo být ideálním velikostním kompromisem pro velkou část zákazníků. Díky symetricky zakřiveným stranám na displejové i zádové straně působí telefon elegantně a zároveň tenčí, než ve skutečnosti je. Vrchní a spodní hrana je ostře seřezaná, což je osvědčený recept převzatý z dva roky starého modelu Huawei P30 Pro.

Klepněte pro větší obrázekKlepněte pro větší obrázekKlepněte pro větší obrázek

Honor ušetřil nějaký ten gram použitím plastového rámečku, radši bychom viděli kovový. Záda už jsou skleněná, námi testovaná smaragdově zelená barva vytváří zajímavé světelné odlesky, ale otisky prstů tak účinně jako perleťová neskryje. Nedostatkem v této kategorii střední třídy je chybějící zvýšený stupeň odolnosti proti postříkání vodou.

Pokračování 3 / 8

2. Displej

120 Hz a AMOLED, co chtít víc. Širokoúhlý AMOLED displej narostl na úhlopříčku 6,6 palce při zcela postačujícím Full HD+ rozlišení. Podstatnou vlastností je ovšem až 120Hz obnovovací frekvence, kterou oceníte nejen při hraní her, ale i běžném procházení prostředí nebo zobrazování stránek v internetovém prohlížeči. Frekvence se může měnit dynamicky podle potřeby, anebo ji lze nastavit napevno na 60 Hz, či zmiňovaných 120 Hz – pak se ale rychleji vybíjí baterie.

Klepněte pro větší obrázekKlepněte pro větší obrázek

K barevnému zobrazení nemáme žádné výhrady, barvy jsou syté a černá opravdu černá. Teplotu barev a vyvážení bílé si lze navíc manuálně upravit v nastavení. Také maximální jas, který obvykle nebývá nejsilnější disciplínou AMOLED panelů, je u tohoto telefonu dostatečný.

Klepněte pro větší obrázekKlepněte pro větší obrázek

Součástí displeje je vestavěná optická čtečka otisků. Je dostatečně rychlá, ale její umístění příliš blízko spodního okraje displeje není pro palec úplně pohodlné. Nechybí užitečná funkce AOD (Always on display), která šetří baterii, ale zároveň vás nepřipraví o nepřetržité zobrazení užitečných informací (čas, zmeškané události, drobný obrázek) na pohaslém displeji.

Pokračování 4 / 8

3. Hardware

Kompromisy pro střední třídu. I když se Honor 50 snaží působit honosně, jde stále o střední třídu. Nečekáme proto od něj úplně špičkovou výbavu na nejvyšší úrovni, vše by ale mělo dobře fungovat a kompromisy by neměly být moc velké. A vlastně to tak ve většině případů opravdu je.

Klepněte pro větší obrázekKlepněte pro větší obrázek

Zařízení pohání 6nm procesor Snapdragon 778G. Poskytuje dostatek výkonu pro všechny činnosti včetně hraní her, a přitom se nepřehřívá. Součástí čipsetu je i 5G modem, který zpřístupní konektivitu do sítí páté generace. Zatím to není v podmínkách tuzemských mobilních sítí klíčová funkce, ale do budoucna bude nabývat na významu. Co rozhodně potěší, je funkce NFC pro bezkontaktní platby a Wi-Fi 6.

Klepněte pro větší obrázek
Výsledek benchmarku Antutu

Důležité je se rozhodnout pro správnou paměťovou variantu, zejména s ohledem na vnitřní úložiště – Honor 50 totiž nepodporuje rozšíření paměťovou kartou (oboustranný šuplíček je pouze pro dvě nanoSIM karty). Vyšší paměťová verze má i víc operační paměti (8 namísto 6 GB), což se příznivě projevuje při náročnějším vytížení telefonu, zejména při hraní her. Tato varianta je ale o dva tisíce korun dražší.

Klepněte pro větší obrázekKlepněte pro větší obrázek

Vestavěná baterie disponuje kapacitou 4 300 mAh a díky speciálnímu návrhu článku, který obsahuje dva nabíjecí okruhy, lze akumulátor dobíjet výkonem až 66 W podobně, jako kdyby baterie byla rozdělena na dvě části. Výkonný adaptér i s kabelem je přímo součástí balení. Plné dobití z 0 na 100 % zabere zhruba tři čtvrtě hodiny. Přitom máte jistotu, že s telefonem zvládnete celý jeden den bez nabíječky, při menším vytížení i půlku druhého dne. Bezdrátové dobíjení chybí.

Klepněte pro větší obrázek

Telefon neobsahuje 3,5mm jack na sluchátka. I když v novinářském balení byla kabelová sluchátka s USB-C konektorem, v běžném prodejním balení je nenajdete. Pro přehrávání hudby slouží jediný hlasitý reproduktor na spodní hraně. Hraje sice dostatečně hlasitě, ale zvuk je při vyšším zesílení nepříjemně plechový a mono zvuk je u telefonu za 13 tisíc korun přece jen trochu málo.

Pokračování 5 / 8

4. Software

Nepříliš svěží, ale funkční. Operační systém v tomto Honoru konečně zase přináší veškeré aplikace a funkce, které od telefonu s Androidem očekáváme. Nejde o čistý systém, Android 11 je tradičně překryt vlastní nadstavbou – v tomto případě konkrétně Magic UI 4.2. Jde v podstatě o přejmenovanou nadstavbu EMUI 11 z telefonů Huawei s jedním podstatným rozdílem – veškeré služby a aplikace Googlu jsou v telefonu dostupné a velká část z nich i předinstalovaná.

Klepněte pro větší obrázekKlepněte pro větší obrázekKlepněte pro větší obrázekKlepněte pro větší obrázekKlepněte pro větší obrázek

V ohledu předinstalace chválíme, že Honor se nesnaží prostředí „vylepšovat“ o žádné další aplikace třetích stran a nechává na uživateli, aby si oblíbené tituly sám vybral a nainstaloval z Google Play. Ve většině případů spoléhá Honor právě na aplikace Googlu, z vlastní dílny dodává pouze e-mailový klient, poznámkový blok, kalendář, galerii fotografií, fotoaparát a několik dalších nástrojů.

Klepněte pro větší obrázekKlepněte pro větší obrázekKlepněte pro větší obrázekKlepněte pro větší obrázekKlepněte pro větší obrázek

Prostředí sice působí graficky trochu zastaralým a nemoderním dojmem, funkčně je ale dostatečně intuitivní, i když některé položky nabídky nastavení jsou zbytečně ukryty ve třetích úrovních podnabídek. Naštěstí lze ale většinu položek najít pomocí políčka fulltextového vyhledávání. Nejsou zde zbytečně zdržující animace, procházení je svižné a přímočaré.

Pokračování 6 / 8

5. Fotoaparát

Zdařilý primární snímač. Honor 50 patří do střední třídy, čemuž odpovídá také jeho zadní fotoaparát. Ten obsahuje celkem čtyři objektivy. Primárnímu, který poznáte podle ozdobného prstence na zádech telefonu, náleží 108Mpx senzor. Další tři objektivy mají speciální zaměření a jejich senzory si vystačí s nižším rozlišením.

Sestavení fotoaparátů:

  • primární: senzor 108 Mpx, 1/1.52", objektiv f1.9
  • širokoúhlý: senzor 8 Mpx, objektiv f2.2, 112 °
  • hloubky ostrosti: senzor 2 Mpx, objektiv f2.4
  • makro: senzor 2 Mpx, objektiv f2.4
  • selfie: senzor 32 Mpx, objektiv f2.2

Ani jednomu z objektivů nevypomáhá hardwarová (optická) stabilizace, místo toho Honor spoléhá na elektronickou stabilizaci s přispěním umělé inteligence (AIS). Aktivuje se automaticky při delších závěrkách, v nočním režimu a také při natáčení videa. Pro většinu situací naprosto postačuje.

Klepněte pro větší obrázekKlepněte pro větší obrázekKlepněte pro větší obrázek
Aplikace fotoaparátu je stará známá z telefonů Huawei/Honor. Graficky, ani funkčně se prakticky nic nezměnilo. HDR je pořád samostatný režim, místo aby byl obsažen jako implicitní funkce v hlavním režimu Fotoaparát

Telefon těží zejména z primárního 108Mpx senzoru Isocell S5KHM2 od Samsungu, který si dobře poradí s většinou fotografických situací. Za dobrého světla využívá plného rozlišení a přináší do snímku mnoho detailů. Při nižším osvětlení aplikuje tzv. „pixel binning 9 to 1“, kdy 9 sousedních obrazových bodů virtuálně sloučí do jednoho o velikosti 2,1 mikronu a získá tak do obrazu více světla. Bohužel nelze fotit do formátu RAW.

Denní snímky:

Klepněte pro větší obrázekKlepněte pro větší obrázekKlepněte pro větší obrázekKlepněte pro větší obrázekKlepněte pro větší obrázekKlepněte pro větší obrázek
Zleva: širokoúhlý záběr, 1× přiblížení a 2× zoom. Druhé dva snímky jsou vždy pořízeny primárním senzorem a jsou výrazně kvalitnější než první na širokoúhlý objektiv
Klepněte pro větší obrázekKlepněte pro větší obrázek
Zde ještě jednou dobře vynikne rozdíl mezi kvalitou širokoúhlého (vlevo) a primárního snímače (vpravo). Širokoúhlý se vyplatí pořídit jen pokud opravdu nemůžete odstoupit od objektu nebo pokud fotíte například stísněný interiér.

Rozlišení výsledné fotografie má standardně 12 Mpx, což bohatě postačuje. Plné rozlišení senzoru se dá vynutit v samostatném režimu Vysoké rozlišení, zde ale pak odpadají veškerá další „kouzla“ a stabilizace, upravit se dá pouze expozice před pořízením snímku. V dobrém osvětlení například pro focení krajiny je tento režim vhodný.

Klepněte pro větší obrázekKlepněte pro větší obrázekKlepněte pro větší obrázek
Zde několik náročnějších disciplín pro primární senzor – kontrastní linie, protisvětlo a potemnělý interiér. Se všemi se popasoval slušně.

Rezerva primárního 108Mpx senzoru je dále využita při zoomování, které je u tohoto telefonu pouze digitální a vzniká ořezem obrazu. Dvojnásobný zoom je ještě bez viditelné ztráty kvality, maximální 10× zoom už ale nevypadá příliš pěkně.

Noční snímky:

Klepněte pro větší obrázekKlepněte pro větší obrázek
Vše foceno na primární senzor: Vlevo běžný režim Fotoaparát, vpravo Noční režim. Použití softwarových vylepšení v Nočním režimu je dobře patrné. Ani v jednom případě se ale fotoaparát dobře nevypořádal s lomem světla z okolních lamp.
Klepněte pro větší obrázekKlepněte pro větší obrázek
Klepněte pro větší obrázekKlepněte pro větší obrázek
Klepněte pro větší obrázekKlepněte pro větší obrázek
Vlevo běžný režim, vpravo Noční režim
Klepněte pro větší obrázekKlepněte pro větší obrázek
Foťák do Nočního režimu nepustí širokoúhlý objektiv (vlevo), proto s ním můžete fotit jen v běžném režimu a v noci to rozhodně nedělejte – výsledkem je tmavá mazanice. Vpravo je snímek na 1× přiblížení už vyfocen primárním senzorem a je tudíž koukatelný

K dispozici je několik fotografických režimů, z toho některé využívají doplňkové objektivy – například režim Clona k rozmazání pozadí nebo Portrét k témuž se současným vylepšením obličeje. Super makro slouží k blízkým záběrům, místo ostření ale končí už zhruba na vzdálenosti 4 cm od objektu, některé jiné telefony umí ostřit i na kratší vzdálenost.

Makro:

Klepněte pro větší obrázekKlepněte pro větší obrázek
S makro snímky si foťák poradí, ale někdy by bylo potřeba ostřit blíž než na 4 cm. I když je k dispozici Supermakro se samostatným makro objektivem, při větších vzdálenostech je někdy lepší fotit v základním režimu Fotoaparát

Širokoúhlý záběr je k dispozici je přímo z hlavního režimu Fotoaparát, hodí se ale používat spíše jen za dne, protože příslušný senzor neumí pixel binning a celkově jsou fotografie pořízené tímto snímačem méně proostřené a detailní než z primárního foťáku.

Fotoaparát v režimu Videa zvládá natáčení videí v maximálním rozlišení 4K (30 fps), případně můžete zvolit i Full HD a 60 fps. Základem je ale Full HD v poměru stran 16 : 9 a 30 fps. S těmito parametry nemá video žádné zásadní potíže, kamera zabírá dostatek detailů a rychle přeostřuje i správně mění expozici. Trochu náročnější je digitální zoom v průběhu natáčení (maximum je 6×), rychlá ztráta detailů je zde patrná.

Ukázkové video (1 080p, 30 fps):

Kromě klasického Video režimu najdeme v aplikaci fotoaparátu i Časosběr, či Příběh. Druhý jmenovaný režim je inspirován Instagramem a najdeme v něm celkem 9 šablon k natočení krátkých videí, doplněných filtry i hudebním podkresem. Cílem je, aby se pořízené video již nemuselo nijak upravovat a mohlo se rovnou nahrát na sociální sítě.

Ukázkové video (multivideo):

Nejzajímavější video novinkou Honoru 50 je díky silnému procesoru Snapdragon 778G možnost nahrávat současně video přední i zadní kamerou. Tomuto režimu se říká Multivideo (v telefonu přeloženo jako Více videí) a lze kombinovat různé rozestavení obrazu (např. rozpůlená obrazovka, obraz v obraze), přičemž lze přepínat i v průběhu natáčení videa. Vzhledem ke slušné kvalitě 32Mpx selfie kamery je i při rozpůlené obrazovce kvalita obrazu v obou částech poměrně srovnatelná.

Pokračování 7 / 8

Závěr

Měl by zlevnit. Honor 50 je zdařilý smartphone vyšší třídy, který se soustředí zejména na to, aby dobře vypadal, a to jak po designové stránce, tak i po stránce zobrazení na displeji, který je jednoduše vynikající. Bez výhrad je také výkon a pokud zvolíte vyšší paměťovou verzi, nejspíš nenarazíte ani na strop v podobě vnitřního úložiště, které se nedá rozšířit paměťovou kartou.

Klepněte pro větší obrázekKlepněte pro větší obrázek

Zásadní výhodou proti několika málo modelům Honor uvedeným na trh v minulých dvou letech je plná podpora služeb a aplikací Googlu. Líbí se nám i rychlé nabíjení, i když jen pouze kabelovou formou. Zamrzí chybějící voděodolnost. Za největší slabinu považujeme ne zrovna libozvučně hrající hlasitý mono reproduktor, ale pokud hudbu posloucháte výhradně do sluchátek, nemusí vás to příliš trápit.

Kvalita fotek i videa odpovídá úrovni střední třídy, k nejlepším fotomobilům na trhu se Honor 50 nezařadí. Chybějící teleobjektiv dokáže částečně zastoupit digitální zoom, ale tak do úroveň 2× přiblížení, dál už obraz ztrácí kvalitu. Širokoúhlý objektiv je slabší částí sestavy a moc jej raději nepoužívejte. Při natáčení videa se může hodit kreativní režim dvou současně natáčených videí.

Klepněte pro větší obrázekKlepněte pro větší obrázek

Největším problémem Honoru 50 je tak aktuálně jeho cena. 13 tisíc korun za nižší paměťovou verzi je zkrátka mnoho, zvlášť když konkurence nabízí naprosto srovnatelné modely s velmi podobnou nebo identickou výbavou výrazně levněji. Kdyby telefon stál 10 tisíc, doporučíme ho všemi deseti. Takhle radíme zejména spořivějším uživatelům počkat pár měsíců, až telefon zlevní, anebo „vychytat“ lepší cenu v některé ze sezonních slevových nabídek.

rozměry a hmotnost: 160 × 74 × 7,7 mm, 175 g
displej: 6,6", kapacitní AMOLED, 1 080 × 2 340, 390 PPI
sítě: 2G, 4G, 5G
konektivita: USB Type-C, Wi-Fi 5, Bluetooth 5.2, GPS
paměť: 128 GB, RAM: 6 GB, baterie: 4 300 mAh
procesor: Qualcomm Snapdragon 778G (8× Cortex-A78, 2,4 GHz, 6nm)
operační systém: Google Android 11
fotoaparát: 108MPx, video (3 840 × 2 160), autofocus, blesk
62 %
vybavenost
cena: není v prodeji

Hlavní konkurence:

rozměry a hmotnost: 160 × 74 × 7,8 mm, 175 g
displej: 6,6", kapacitní OLED, 1 080 × 2 340, 392 PPI
sítě: 2G, 4G
konektivita: USB Type-C, Wi-Fi 5, Bluetooth 5, GPS
paměť: 128 GB, NM Card (256 GB), RAM: 8 GB, baterie: 4 300 mAh
procesor: Qualcomm Snapdragon 778G (8× Cortex-A78, 2,4 GHz, 6nm)
operační systém: Google Android 11
fotoaparát: 50MPx, video (3 840 × 2 160), autofocus, blesk
59 %
vybavenost
cena: není v prodeji
rozměry a hmotnost: 160 × 75 × 8,4 mm, 187 g
displej: 6,5", kapacitní AMOLED, 1 080 × 2 400, 405 PPI
sítě: 2G, 4G, 5G
konektivita: USB Type-C, Wi-Fi 5, Bluetooth 5, GPS
paměť: 128 GB, microSDXC (1 TB), RAM: 6 GB, baterie: 4 500 mAh
procesor: Qualcomm Snapdragon 778G (8× Cortex-A78, 2,4 GHz, 6nm)
operační systém: Google Android 11
fotoaparát: 64MPx, video (3 840 × 2 160), autofocus, blesk
64 %
vybavenost
cena: není v prodeji
rozměry a hmotnost: 161 × 76 × 6,0 mm, 158 g
displej: 6,6", kapacitní AMOLED, 2 400 × 1 080, 402 PPI
sítě: 2G, 4G, 5G
konektivita: USB Type-C, Wi-Fi 6, Bluetooth 5.2, GPS
paměť: 128 GB, microSDXC (1 TB), RAM: 6 GB, baterie: ? mAh
procesor: Qualcomm Snapdragon 778G (8× Cortex-A78, 2,4 GHz, 6nm)
operační systém: Google Android 11
fotoaparát: 64MPx, video (3 840 × 2 160), autofocus, blesk
62 %
vybavenost
cena: není v prodeji
rozměry a hmotnost: 159 × 74 × 8,0 mm, 174 g
displej: 6,4", kapacitní AMOLED, 1 080 × 2 400, 411 PPI
sítě: 2G, 4G, 5G
konektivita: USB Type-C, Wi-Fi 6, Bluetooth 5.2, GPS
paměť: 256 GB, RAM: 8 GB, baterie: 4 300 mAh
procesor: Qualcomm Snapdragon 778G (8× Cortex-A78, 2,4 GHz, 6nm)
operační systém: Google Android 11
fotoaparát: 64MPx, video (3 840 × 2 160), autofocus, blesk
61 %
vybavenost
cena: není v prodeji
rozměry a hmotnost: 159 × 74 × 7,9 mm, 170 g
displej: 6,4", kapacitní Fluid AMOLED, 1 080 × 2 400, 409 PPI
sítě: 2G, 4G, 5G
konektivita: USB Type-C, Wi-Fi 5, Bluetooth 5.1, GPS
paměť: 128 GB, RAM: 6 GB, baterie: 4 500 mAh
procesor: Qualcomm Snapdragon 750G (8× Cortex-A77, 2,2 GHz, 8nm)
operační systém: Google Android 11
fotoaparát: 64MPx, video (3 840 × 2 160), autofocus, blesk
60 %
vybavenost
cena: není v prodeji
rozměry a hmotnost: 166 × 76 × 8,3 mm, 185 g
displej: 6,7", kapacitní OLED, 1 080 × 2 400, 393 PPI
sítě: 2G, 4G, 5G
konektivita: USB Type-C, Wi-Fi 6, Bluetooth 5, GPS
paměť: 128 GB, microSDXC (512 GB), RAM: 8 GB, baterie: 5 000 mAh
procesor: Mediatek Dimensity 720 (8× Cortex-A76, 2,0 GHz, 7nm)
operační systém: Google Android 11
fotoaparát: 108MPx, video (3 840 × 2 160), autofocus, blesk
63 %
vybavenost
cena: není v prodeji

Verdikt: Elegantní smartphone střední třídy se špičkovým displejem a službami Googlu. Nemá žádné výrazné chyby, ale jeho cenovka je vzhledem ke konkurenci příliš odvážná.

Plusy:

  • zdařilý design
  • kvalitní 120Hz AMOLED displej
  • dobrý výkon procesoru a 5G konektivita
  • služby a aplikace Googlu
  • rychlé kabelové dobíjení
  • slušný hlavní 108Mpx fotoaparát

Minusy:

  • chybí voděodolnost
  • příliš nízko umístěná čtečka otisků
  • nepodporuje paměťové karty
  • nemá stereo reproduktory
  • slabý širokoúhlý fotoaparát
  • příliš sebevědomá cena

Pokračování 8 / 8

Fotogalerie

Tiskové fotografie:

Klepněte pro větší obrázekKlepněte pro větší obrázekKlepněte pro větší obrázekKlepněte pro větší obrázek

Redakční fotografie:

Klepněte pro větší obrázekKlepněte pro větší obrázekKlepněte pro větší obrázekKlepněte pro větší obrázekKlepněte pro větší obrázekKlepněte pro větší obrázekKlepněte pro větší obrázekKlepněte pro větší obrázekKlepněte pro větší obrázekKlepněte pro větší obrázekKlepněte pro větší obrázekKlepněte pro větší obrázekKlepněte pro větší obrázekKlepněte pro větší obrázekKlepněte pro větší obrázekKlepněte pro větší obrázekKlepněte pro větší obrázekKlepněte pro větší obrázekKlepněte pro větší obrázekKlepněte pro větší obrázekKlepněte pro větší obrázek

Snímky prostředí:

Klepněte pro větší obrázekKlepněte pro větší obrázekKlepněte pro větší obrázekKlepněte pro větší obrázekKlepněte pro větší obrázekKlepněte pro větší obrázekKlepněte pro větší obrázekKlepněte pro větší obrázekKlepněte pro větší obrázekKlepněte pro větší obrázekKlepněte pro větší obrázekKlepněte pro větší obrázekKlepněte pro větší obrázekKlepněte pro větší obrázekKlepněte pro větší obrázekKlepněte pro větší obrázek

Snímky z fotoaparátu:

Klepněte pro větší obrázekKlepněte pro větší obrázekKlepněte pro větší obrázekKlepněte pro větší obrázekKlepněte pro větší obrázekKlepněte pro větší obrázek
Klepněte pro větší obrázekKlepněte pro větší obrázekKlepněte pro větší obrázekKlepněte pro větší obrázekKlepněte pro větší obrázekKlepněte pro větší obrázekKlepněte pro větší obrázekKlepněte pro větší obrázekKlepněte pro větší obrázek
Klepněte pro větší obrázekKlepněte pro větší obrázekKlepněte pro větší obrázekKlepněte pro větší obrázekKlepněte pro větší obrázekKlepněte pro větší obrázekKlepněte pro větší obrázekKlepněte pro větší obrázek

Určitě si přečtěte

Články odjinud