Recenze mobilů Nokia 6230 a 7200 (přehled článků)

Eurotel provádí velkou změnu v dotování mobilů - Recenze véčka LG G5400 - Kapesní počítač Dell Axim X3 - Velké srovnání ICQ klientů - Fotomobily předstihly digitální fotoaparáty - Jak si stojí WiFi u našich operátorů - a další články.
Recenze mobilů Nokia 6230 a 7200 (přehled článků)

Neuteklo vám něco? Nabízíme přehled článků uplynulého týdne. Seřazeno od nejčtenějších.

Nokia 6230: padá hvězda (megarecenze)
Na špičce žebříčku nejlepších se objevil nový mobilní telefon. Je to Nokia, která v modelu 6230 tentokrát nedělala kompromisy a vybavila jej vším, co současný mobilní telefon může mít. Nabízíme obrovskou recenzi s mnoha obrázky a tabulkami.

Nokia 7200 – perte na čtyřicet (recenze)
Nokia se dlouho bránila mobilům véčkové konstrukce. První evropské véčko Nokie nese označení 7200 a je stejně revoluční jako první mobil Nokie s výměnnými kryty. To ale není všechno, telefon je taky velmi slušně vybaven.

Apríl: Česko postihne výpadek mobilní sítě
Čeští operátoři evidují přes devět milionů zákazníků, skoro každý obyvatel naší země vlastní mobilní telefon. Podle toho vypadá technický stav naší GSM sítě. Proto nás čeká generální kontrola všech BTS, při které mobily na den ohluchnou.

Apríl: Exkluzivní recenze telefonu Tesla DT 3000
Tradičnímu testu jsme podrobili asi nejpoužívanější telefon v naší republice a s ním kompatibilní bezdrátové sluchátko. Výsledkem byla řada překvapivých zjištění. Model Tesla DT 3000 doporučujeme především začínajícím uživatelům.

Eurotel: velká změna v dotování mobilů
Eurotel ode dneška ruší dotované telefony tak, jak je známe, a zavádí systém tzv. minimálního plnění. Při koupi telefonu za zvýhodněnou cenu se zavážete k určité útratě a v závislosti na tom se určí výše slevy. Tento článek není aprílový.

LG G5400 - barevné véčko pod deset (recenze)
Mobilní telefon LG G5400 je další véčko, které zaujme svým elegantním vzhledem, vynikajicím zpracováním, kvalitním barevným displejem a jednoduchým ovládáním. Jako každý telefon má své mouchy, celkově ale stojí za to.

Kapesní počítač Dell Axim X3: další revoluce? (recenze)
Dell uvádí teprve svou druhou řadu kapesních počítačů. Nový Axim X3 je menší, lehčí a výkonnější nežli jeho předchůdce. O některé dobré vlastnosti byl nový Axim ale ochuzen. Rozvíří Dell opět stojaté vody v oblasti kapesních počítačů?

Velké srovnání: ICQ a další programy pro mobily
Komunikaci přes internet pomocí programů ICQ, MSN, AOL, Jabber nebo Yahoo asi všichni dobře znáte. Nyní se tyto programy pro rychlé zasílání zpráv postupně dostávají i do mobilních telefonů. Podívejme se na nejznámější javové klienty.

Fotomobily předstihly digitální fotoaparáty
Analytická společnost Strategy Analytics zveřejnila výsledky průzkumu, jak se v loňském roce prodávaly mobilní telefony vybavené fotoaparátem. Víme, kolik jich bylo a kdo je největším světovým výrobcem fotomobilů (budete se divit).

WiFi - bezdrátový internet u našich operátorů
Jak je to s bezdrátovým internetem u našich operátorů? WiFi komerčně poskytuje Eurotel a T-Mobile, zatímco Český Telecom to má pořád zdarma. Podívejme se na to, jak služba funguje a kolik za ni zaplatíte.

Sharp TM100 - vysouvací novinka pro T-Mobile
Sharp uzavřel smlouvu s německým T-Mobilem a od tohoto týdne začne nabízet plně multimediální model TM100. Je docela možné, že se objeví i u českého T-Mobilu. Pojďme se tedy podívat, jak nový Sharp vypadá a co umí.

Nový Sagem S7 s Windows a procesorem od Intelu
Sagem chystá na léto vybavený mobil s novým operačním systémem od Microsoftu a procesorem od Intelu. Uživatelé ocení zejména slot pro paměťové karty a velkou sdílenou paměť. Přinášíme detailní informace s parametry.

Honey Cave 2 - likvidujeme vosy na Sony Ericssonu
Vžijte se do role akčního hrdiny – medvěda, který běhá s lehkým samopalem po jeskyni, ničí zlé vosy a jinou havěť a přitom se krmí lahodným sladkým medem. Řeč bude o hře Honey Cave 2 pro Sony Ericssony a jejich platformu Mophun.

Apríl: Mobil jako průkaz totožnosti
'Jak konečně vyřešit neustále rostoucí krádeže mobilních telefonů? Evropská unie přišla s několika návrhy. Buď si na displeje mobilů umístíme vlastní fotky a nebo se IMEI telefonu objeví jako povinný údaj v občanském průkazu.

WisBar Advance: výborný program pro Pocket PC
WisBar Advance je jedním z nejznámějších a také nejužitečnějších programů pro kapesní počítače. Pokud jej ještě nepoužíváte, zbystřete. Umí zobrazit ikony běžících programů či přetvořit nabídku Start do kaskádové podoby.

Bubble Trouble: opravdu barevná hra
Dokonalé spojení zábavy s prvky strategie. I takto by se dala popsat dnešní recenzovaná hra, která vás nadchne svou jednoduchostí, ale také skrytou geniální myšlenkou. Novodobý tetris je tu a vězte, že vás nenechá v klidu.

Čtenářský kotel: ptejte se Alcatelu
Čeká vás další čtenářský rozhovor, ke kterému jsme tentokrát přizvali Alcatel. Pokud vás zajímá cokoli ohledně mobilních telefonů této francouzské značky, ptejte se marketingového manažera Alcatelu Petra Váverky.

Recenze hry pro N-Gage: Pandemonium
A máme tu pro vás recenzi další plošinovky, tentokrát se podíváme do úžasného světa Pandemonia, které stojí na samém okraji zkázy a pouze my ho můžeme zachránit. Ponořte se s námi do úžasného světa "skoro" 3D grafiky.

Váš názor Další článek: Jako lidské oko: unikátní objektiv pro fotomobily

Témata článku: Nokia, Ostatní, LG G5400, Nokia 6230, Nokia 7200, Nokia N-Gage, Sharp TM100, MOBI, Přehled, Mobil, Pře, Technický stav, Tradiční test, Nový sharp


Určitě si přečtěte

RECENZE: Xiaomi Mi 10T Pro – 144 Hz potěší hráče, 108 Mpx zase fotografy

RECENZE: Xiaomi Mi 10T Pro – 144 Hz potěší hráče, 108 Mpx zase fotografy

**144Hz displej je skvělý, ale klidně může používat jen 90 Hz **5G začíná být zajímavé i u nás a telefon tyto sítě umí **MIUI je dvousečná zbraň a nemusí vyhovovat každému

Jakub Michlovský | 40

Google Fotky už nebudou zdarma. Co dál? Máte v podstatě dvě možnosti…

Google Fotky už nebudou zdarma. Co dál? Máte v podstatě dvě možnosti…

** Google od června 2021 zásadně omezí službu Google Fotky. ** Jednou z alternativ je záloha na vlastní NAS. ** Srovnali jsme obě metody po stránce ceny i funkcí.

Jiří Kuruc, Filip Kůžel, Jakub Michlovský | 109

Testujeme Samsung Galaxy S21 Ultra: Když chcete smartphone bez kompromisů

Testujeme Samsung Galaxy S21 Ultra: Když chcete smartphone bez kompromisů

** Včera jej Samsung představil, dnes pro vás máme první dojmy ** Galaxy S21 Ultra je povedené univerzální zařízení od Samsungu ** Líbit se vám bude foťák i podpora stylusu

Martin Chroust | 72