Plusy
- Nekompromisní výbava
- Vynikající 90Hz displej
- Skvěle odladěný systém
- Bleskově rychlé dobíjení
- Špičkový foťák
Minusy
- Absence bezdrát. dobíjení
- Bez certifikace voděodolnosti
- Nemožnost rozšíření pam. kartou
- Pomalejší ostření foťáku
- Další dvě čočky natáčí jen v 1080p 30fps
OnePlus s tradiční podzimní „téčkovou” řadou změnil strategii a stírá výbavové rozdíly mezi klasickým a Pro modelem. OnePlus 7T má tak stejný výkon, stejnou trojici foťáků a špičkově odladěný systém. To vše za mnohem nižší cenu proti modelu Pro, což je vykoupeno pouze nižší vnitřní pamětí bez možnosti rozšíření a displejem s nepříliš vkusným výřezem. Vzhledem k nezanedbatelnému cenovému rozdílu však stejně bude tento model pro mnohé tou zajímavější volbou.
Za 16 tisíc korun nabídne ten nejvýkonnější čipset mezi Androidy, velkou operační paměť, vynikající trojitý fotoaparát a téměř čistý systém s dlouhou podporou. Potěší také dlouhou výdrží baterie navíc s bleskově rychlým nabíjením. Škoda jen, že stále postrádá bezdrátové dobíjení, voděodolnost a vnitřní úložiště má omezeno jen na 128 GB.
|
 | rozměry a hmotnost: 161 × 74 × 8,1 mm, 190 g displej: 6,6", kapacitní AMOLED, 1 080 × 2 400, 399 PPI sítě: GSM, 3G, LTE (1200|400 Mb/s) konektivita: USB Type-C, Wi-Fi 5, Bluetooth 5, GPS paměť: 128 GB, RAM: 8 GB, baterie: 3 800 mAh procesor: Qualcomm Snapdragon 855 Plus (8× Kryo 485, 3 GHz, 7nm) operační systém: Google Android 10 fotoaparát: 48MPx, video (3 840 × 2 160), autofocus, blesk |
cena: už se neprodává |
Celou recenzi OnePlus 7T si můžete přečíst na následujících listech.
Za zapůjčení smartphonu OnePlus 7T děkujeme e-shopu CZC.cz.
Design
Stylovka s důrazem na foťák. Přestože u „téčkových” modelů OnePlus většinou drží stejný design a jen vylepší výbavu, u modelu 7T došlo překvapivě zásadním designovým změnám. Zadní strana totiž poprvé nabídne výrazný kruhový modul fotoaparátu, ve kterém se do jedné linie srovnala trojici objektivů, doplněných o duální LED blesk pod nimi.






Telefon se díky zaobleným velmi pohodlně padne do ruky. Díky líbivé matné úpravě na něm navíc tolik nezůstávají otisky prstů.
Celý kruh sice výrazně vystupuje, ovšem je tak velký, že se telefon na stole nijak nekýve. Opravdu povedená je matná úprava skla, které zejména v testovaném modrém provedení vypadá skvěle tím, jak pod světlem vrhá různé odlesky. Navíc umně skrývá otisky prstů.



Výrazný kruhový modul fotoaparátu na první pohled budí rozpaky, na druhou stranu podtrhuje hlavní zaměření telefonu. Výrobce na něm toti nešetřil.
Ačkoliv zařízení rozměrově patří mezi ty větší, díky zaobleným hranám se neuvěřitelně pohodlně drží v ruce, jen pozor na to, že má tendenci z ní snadno vyklouzávat. Celkově je telefon zpracován precizně. Vše na sebe perfektně lícuje, tělo je pevné a na nějaké ohýbání rozhodně zapomeňte. Čelní strana už zůstala stejné. Je na ní dominantní displej zabírající většinu plochy, ovšem dojem trochu kazí nijak hezký kapkovitý výřez, kvůli kterému mi trochu připomínal levné telefony. Alespoň, že je výřez nepatrně menší než u předchůdců.






U OnePlus 7T výrobce stále sází na displej s výřezem, který je sice menší, než v minulosti, přesto ale kvůli němu telefon proti modelu Pro ztrácí na prémiovosti.
Do výřezu výrobce umístil čelní kamerky a kolem ní také nutné senzory. V samotné horní hraně pak nejdete sluchátko. Škoda jen absence notifikační diody. Samotná horní strana pak nabídne akorát mikrofon. Nejvíce mě však potěšil pravý bok na kterém se nachází rozumně umístěné zapínací tlačítko a hlavně trojpolohový přepínač tichého/vibračního/hlasitého režimu.






Telefon sice postrádá slot na paměťové karty, ale výrobce vám k němu alespoň přibalí rychlou nabíječku a kvalitní silikonový kryt.
Na levém boku pak nejdete akorát tlačítko pro regulaci hlasitosti. Dole pak repráček, konektor USB-C (USB 3.1 Gen 1) a šuplíček pro dvojici nanoSIM karet, který je navíc na vršku obalen těsnící gumičkou. Přesto ale telefon namáčet nezkoušejte, bohužel totiž stále nenabízí žádnou certifikaci voděodolnosti. Zamrzet může také absence slotu na paměťové karty. Chybět někomu může také 3,5mm jack.
Displej
Vyšší frekvenci si zamilujete. Přestože je model OnePlus 7T „slabším” vlajkovým modelem z téčkové série, firma tentokrát nedělala u displeje žádné ústupky narozdíl od jeho předchůdce. Najdete zde tedy větší 6,57“ Fluid AMOLED displej se stále dostačujícím Full HD+ rozlišením. Co mi však udělalo radost nejvíce je podpora vyšší obnovovací frekvence 90 Hz, která je při používání velmi návyková a přechody zpět na nižší frekvence jsou bolestivé. Přesto volbu snížení na standardních 60 Hz OnePlus nabízí. Potěšující je také podpora HDR10+.






Nastavení displeje
Displej samozřejmě nabízí špičkové pozorovací úhly, ale chlubit se může i širokým rozsahem minimálního a maximálního jasu. Ten maximální je díky vysokému jasu dostatečně silný pro pohodlné čtení na slunci, ten minimální zase extrémně nízký pro používání i za tmy. Dokonce je tak nízký, že v kombinaci s tmavým režimem už bude za denního světla obsah skoro nečitelný.
Naměřené parametry displeje:
- minimální a maximální jas: 2/541 cd/m2
- gamma: 2,35
- průměrná a maximální barevná odchylka (ΔE): 1,54/4,01
Také měření optickou sondou potvrdilo skvělou kvalitu použitého AMOLED panelu. Naměřené hodnoty jasu i barevné odchylky patří k tomu téměř nejlepšímu na trhu. Překvapila nás však vyšší gama, která značí, že telefon bude méně věrný zejména u zobrazení bílé respektive nejsvětlejších odstínů šedi.
Ve výchozím nastavení se mi líbilo věrné podání barev, ovšem kdo má radši líbivější projev, může si upravit teplotu či dokonce vybrat výchozí barevný gamut (sRGB, Display P3). Pak samozřejmě nechybí ani vychytávky jako je filtr modrého světla či režim čtení, který displej přepne pouze do odstínů šedi.
Hardware
Ve znamení rychlosti. Pokud byste hledali jedno slovo, které OnePlus 7T vystihuje, určitě to bude rychlost. Telefon totiž pohání v době psaní recenze zatím nejvýkonnější procesor od Qualcommu - Snapdragon 855+ přetaktovaný na 2,96 GHz. Ten navíc doplňuje 8 GB RAM, takže výkon je zde obrovský, což znamená plynulé hraní těch nejnáročnějších her na plné detaily či bleskové spouštění a přepínání aplikací.
Výkon - Antutu 8.0.4
- Celkové skóre: 474 904 bodů
- CPU: 144 349 bodů
- GPU: 197 739 bodů
- MEM: 69 175 bodů
- UX: 63 641 bodů
Špičkovými rychlostmi potěší také použité 128GB úložiště typu UFS 3.0 s dvěma linkami, díky kterým se rychlostmi čtení i zápisu zařadí mezi nejrychlejší telefony na trhu. Hodně mě ale zamrzelo, že 128GB varianta je pouze jediná v nabídce. Ačkoliv běžnému uživateli postačí, náročnější jedinci mají smůlu. Vyšší paměťová varianta neexistuje a slot pro paměťové karty chybí.
Po stránce konektivity nechybí plná podpora gigabitového LTE Cat. 18, dvoupásmové Wi-Fi 5 (2 × 2 MIMO), Bluetooth 5.0 i NFC pro bezkontaktní platby. Naopak ale chybí například 3,5mm jack. Pokud jde o senzory, jednoznačně chválím čtečku otisků prstů integrovanou přímo do displeje. Přestože jde o optický senzor, funguje velice spolehlivě a je i překvapivě rychlý.
Rychlost úložiště - AndroBench:
- Sekvenční čtení: 1 420,07 MB/s
- Sekvenční zápis: 220,89 MB/s
- Náhodné čtení: 165,26 MB/s (42 306,78 IOPS)
- Náhodný zápis: 29,01 MB/s (7 428,36 IOPS)
Co mi trochu vadilo, bylo však její používání v kombinaci s filtrem modrého světla displeje. Stejně jako u všech optických čteček se po přiložení prstu oblast kolem čtečky modře rozzáří, ovšem spolu s ním se dočasně zvýší i jas celého displeje, který navíc dočasně deaktivuje zmíněný filtr modrého světla. V praxi to tedy znamená, že vám celý displej za tmy intenzivně blikne do očí a po ověření otisku se vše vrátí k normálu.
K odemykání lze samozřejmě použít i sken obličeje, který probíhá pomocí čelní kamerky. Přestože jej tradiční fotkou obličeje rozhodně neošálíte, mějte na paměti, že jde stále o mnohem jednodušší řešení, než které nabízí například iPhony či Huawei Mate 20 Pro / 30 Pro. Na druhou stranu je sken neuvěřitelně rychlý a funguje i za zhoršených světelných podmínek. V noci už ale samozřejmě nepochodíte.
Výdrž:
- Přehrávání Full HD videa (Wi-Fi, 100% jas): 16 hodin 8 minut
- Surfování na webu přes Wi-Fi (50% jas): 11 hodin 25 minut
- Doba nabíjení (15 - 90 %): 34 minut
- Doba nabíjení (0 - 100%): 55 minut
Velkou pochvalu dostane telefon také za výdrž baterie. Ta díky posílené kapacitě 3 800 mAh nabídne pohodlnou dvoudenní výdrž při středně náročném používání. Tím největším benefitem je však blesková rychlost nabíjení. Technologie rychlého nabíjení WarpCharge 30T s vylepšeným chlazením totiž umožní telefon nabít z 0 na 100% za neuvěřitelných 55 minut, přitom už za pouhou půl hodinu máte nabito téměř 75%. Tohle se vážně povedlo.

Graf, který v čase zobrazuje průběh nabíjení baterie OnePlus 7T od 0% do 100% kapacity.
Má to však háček v podobě nutnosti použít originální 30W adaptér a silný kabel, které oba najdete v balení. Technologie WarpCharge si totiž moc dobře nerozumí s jinými standardy. Kompatibilní je částečně akorát s USB Power Delivery, ovšem i u něj budete omezeni výkonem 15 W. S jinými řešeními už to bude jenom horší. Mnohem větší výtka však směřuje k absenci bezdrátového nabíjení, za které OnePlus sklízí kritiku už několik let, ovšem k jeho integraci se stále neodhodlal. Pro někoho drobnost, pro mnohé včetně mě klíčový nedostatek.

OnePlus 7T podporuje všechny nejpoužívanější audio kodeky.
Mnohem větší radost u OnePlus 7T však udělají jeho stereo reproduktory, které se mohou chlubit velmi hlasitým a vyváženým projevem. Líbí se mi zde čistý zvuk a výrazné středy a překvapivě i basy. Při poslechu hudby si tedy ostudu rozhodně neuděláte. Kdyžtak stále můžete sáhnout po USB-C sluchátkách případně připojit bezdrátová. V tom případě vás velmi potěší plná podpora nejpoužívanějších standardů Qualcomm aptX (HD), AAC i LDAC od Sony.
Software
Čistý, rychlý a s dlouhou podporou. Software je u OnePlus velmi silnou stránkou. Výrobce zde totiž používá svoji velice populární nadstavbou OxygenOS, která se velmi blíží čistému Androidu, který je zde přítomen v nejnovější verzi 10. Perličkou je i to, že právě OnePlus 7T byl vůbec prvním telefonem na trhu, který se začal prodávat přímo s touto verzí Androidu, což ukazuje, jak je software pro firmu důležitý.





Prostředí OxygenOS postavené na Androidu 10. Nativně podporuje světelný i temný režim.
To je vidět i na tom, jak se o něj stará, jelikož poslední záplaty nebyly ani měsíc staré a OnePlus je pro tento model garantuje na další 3 roky dopředu. V případě samotného Androidu se bude aktualizací dočkávat minimálně další 2 roky, takže by sem časem zavítá i budoucí Androidu 11 a 12. O to působivější je, že OnePlus této podpory dosáhl i bez účasti v programu Android One.
Pokud jde o systém samotný chválím jeho decentní design a naprosté minimum předinstalovaných aplikací. Výrobce zde přidal jen vlastní verzi aplikace fotoaparátu, záznamníku, počasí a navrch přihodil jen praktické utility jako je aplikace podpory OnePlus, herní centrum pro správnou optimalizaci her a software pro zálohování a přenos dat z cizího telefonu. V systému pak ještě najdete tzv. Zen mód, který z telefonu dokáže na požadovaný čas udělat mrtvou cihlu, která vás má odnaučit závislosti na smartphonech.






V systému najdete opravdu jen hrstku předinstalovaného softwaru.
V rámci nadstavby se mi líbila i povedená nultá plocha s užitečnými nástroji jako je označení parkovacího místa na mapě, výběr oblíbených aplikací nebo počet denně nachozených kroků. Mnohé potěší i možnost duplikovat nainstalované aplikace pro jejich separátní používání s osobním případně pracovním profilem.
Fotoaparát
S třemi čočkami mezi elitu. a Zatímco u předchůdce byl základní model bez přídomku Pro hodně ochuzený, řada OnePlus 7T už rozdíly prakticky stírá. Telefon se tedy může chlubit hned třemi objektivy: hlavní 48Mpx kamerkou, 16Mpx ultraširokým objektivem a 12Mpx teleobjektivem schopným pořizovat 2× optický zoom. Právě teleobjektiv je jediným rozdílem proti vyššímu modelu 7T Pro, který má sice jen 8Mpx kamerku, ovšem s 3× zoomem.
Sestavení fotoaparátu OnePlus 7T:
- primární objektiv: 48 Mpx (Sony IMX586), světelnost f/1,6 velikost pixelů 0,8 µm v režimu 48MPx/1,6 µm přu 12 Mpx (4 v 1), optická stabilizace, ohnisková vzdálenost 26 mm; video: až 4K při 60 fps
- ultraširoký objektiv: 16 Mpx, světelnost f/2.2, úhel záběru 117°, ohnisková vzdálenost 17 mm, makro režim; video: FullHD/4K obě jen při 30 fps
- teleobjektiv: 12 Mpx, světelnost f/2.2, velikost pixelu 1 µm, 2× optický zoom, ohnisková vzdálenost 51 mm; video: pouze Full HD při 30 fps
- selfie kamerka: 16 Mpx (Sony IMX471), světelnost f/2, velikost pixelu 1 µm, bez autofokusu; video: pouze Full HD při 30 fps
Pokud jde o samotnou kvalitu snímků, OnePlus 7T znovu potvrzuje své kvality stran fotoaparátu. Ačkoliv defaultně používá technologii QuadPixel ke spojování čtyř pixelů do jednoho (48Mpx snímky jsou ve výsledku 12Mpx), jsou fotografie skvěle ostré, detailní a líbí se mi zde přirozené barevné podání i skvělý velký dynamický rozsah. Občas jen automatika lehce ustřelí s vyvážením bílé a trochu zklamáním byla i delší doba od stisku spouště po skutečné pořízení snímku. Skvělých výsledků ve dne dosahují i zbylé 2 objektivy.





Stejná scéna pořízená ve dne a v noci všemi objektivy (0,6×, 1× a 2× zoom).
Zde se rozdíly projeví až za tmy, kde dva dodatečné objektivy nezvládají pobrat dostatek světla, takže jsou více zašuměné. Ultraširoký snímek je také výrazněji ztmavený a některé objekty zachycené ostatními foťáky, zde vůbec nevidíte. Hlavní foťák díky mnohem lepší světelnosti (f/1.6) a také optické stabilizaci, kterou jako jediný disponuje, dokáže noční scénu pěkně rosvítit a fotky vypadají na pohled velmi povedeně. Po přiblížení sice chybí některé detaily, kde si algoritmy pomohli dopočítání, takže působí rozmazaně, ale jako celek se kvalitou zařadí určitě mezi nejlepší fotomobily.






Další ukázkové fotky
Novinkou OnePlus 7T je makrorežim. Zatímco ostatní výrobci přidávají dodatečné makroobjektivy, OnePlus na to šel po vzoru Huawei P30 Pro od lesa a využívá k němu ultraširoký objektiv. Zatímco u běžných fotek má tento objektiv fixně ostří na nekonečno, po přepnutí do makro režimu se u něj aktivuje autofokus, který snímek doostří i když telefon držíte pouhé dva centimetry od snímaného objektu. Škoda jen, že zaostří opravdu jen na úplný prostředek scény, ale i tak dost působivé.





Srovnání nejbližšího přiblížení hlavním objektivem a ultraširokáčem se zapnutým makro režimem.
Prostředí aplikace vypadá podobně jako u jiných výrobců, jen mi zprvu trochu vadilo, že se roletka nabídek vysouvá odspodu, ale to je pouze o zvyku. Jinak musím pochválit přehlednost a také množství užitečných režimů včetně toho manuálního, kde si můžete přizpůsobit hodnoty expozice, ISO, vynutit plné 48Mpx rozlišení nebo fotit do RAWu. Moc se mi líbí také dobře zvládnuté automatické HDR.


48Mpx vs 12Mpx
Pokud jde o selfie kamerku, je zde připraven 16Mpx snímač od Sony (IMX471) se světelností f/2. Líbí se mi ostrost i barevné podání fotografií a díky chytrému HDR překvapivě nemá foťák ani tolik tendenci přepalovat pozadí, jako to dělají jiné smarthony. Osobně mi ale trochu vadí různé zkrášlovací efekty, které sice jdou zakázat, ale i tak fotka obličeje neodpovídá úplné skutečnosti. Také zde zamrzí absence autofokusu.





Prostředí fotoaparátu
Telefon umí samozřejmě pořizovat také video, a to až ve 4K při 30fps. Zde ale za špičkou trošku pokulhává detaily, ale i kvalitou stabilizace. Chválím však možnost natáčet všemi třemi objektivy, čímž OnePlus napravuje resty z minulosti. Stejně jako iPhony umožní během nahrávání plynule přibližovat zoomovacím kolečkem na displeji od 0,6 po 2x zoom.





Ukázková selfie
Přepínání mezi objektivy je v přímém srovnání překvapivě ještě plynulejší, než u iPhonu 11 Pro, ovšem OnePlus hodně ztrácí na tom, že objektivy nemá barevně zkalibrované. I tak ale velká pochvala. Je tu ale jiný háček - to vše platí pouze pro Full HD rozlišení při 30 fps. Jakmile přepnete na 4K@30 fps, přijdete o teleobjektiv. Po přepnutí na 60 fps (při libovolném rozlišení), zůstanete odkázáni výhradně na primární objektiv. Potěší možnost také natáčet zpomalená HD videa při 960 fps.
Ukázkové video (1080p, 30 fps):
Všechny soubory v plné kvalitě najdete na úložišti OneDrive.
Závěr
OnePlus 7T se v českých e-shopech prodává cca za 16 000 Kč, což je vzhledem ke špičkové výbavě, foťáku, výdrži baterie a odladěnému softwaru velice zajímavá cenovka. Je totiž ještě o několik tisíc levnější, než v létě testovaný OnePlus 7 Pro, přitom ho v mnohém překonává. Bohužel se zde musíte smířit s nepříliš líbivým výřezem v displeji a stále chybějící voděodolností a bezdrátovým dobíjením, což pro mnohé bude nepřekonatelná překážka. Pro ty, kteří ani jedno nepotřebují, bude ale telefon skoro vynikající volba.



Mám-li hledat přímou konkurenci, tak se zde přímo nabízí Huawei P30 Pro, který za velmi podobnou cenu nabídne voděodolnost, ještě o chlup lepší foťák (zejména v noci), ovšem má o něco nižší výkon. Pokud vám nevadí menší displej, pak také Samsung Galaxy S10, který se OnePlusu v mnohém vyrovná, jen přidává voděodolnost. Do výběru zmíním také Sony Xperii 1 s vynikajícím displejem i výkonem, jen s horší fototechnikou. Po stránce foťáku bude s OnePlus 7T soupeřit také Xiaomi Mi Note 10 Pro, které má dokonce navrch po stránce zoomování, ovšem sráží jej slabší procesor.
|
 | rozměry a hmotnost: 161 × 74 × 8,1 mm, 194 g displej: 6,6", kapacitní Fluid AMOLED, 1 080 × 2 340, 390 PPI sítě: GSM, 3G, LTE (1200|400 Mb/s), 5G konektivita: USB Type-C, Wi-Fi 6, Bluetooth 5.1, GPS paměť: 128 GB, RAM: 8 GB, baterie: 4 300 mAh procesor: Qualcomm Snapdragon 865 (8× Kryo 585, 3 GHz, 7nm) operační systém: Google Android 10 fotoaparát: 48MPx, video (3 840 × 2 160), autofocus, blesk |
cena: už se neprodává |
Konkurenti:
|
 | rozměry a hmotnost: 158 × 73 × 8,4 mm, 192 g displej: 6,5", kapacitní OLED, 1 080 × 2 340, 396 PPI sítě: GSM, 3G, LTE (1400|600 Mb/s) konektivita: USB Type-C, Wi-Fi 5, Bluetooth 5, GPS paměť: 128 GB, NM Card (256 GB), RAM: 6 GB, baterie: 4 200 mAh procesor: Hisilicon Kirin 980 (8× Cortex-A76, 3 GHz, 7nm) operační systém: Google Android 9 (Pie) fotoaparát: 40MPx, video (3 840 × 2 160), autofocus, blesk |
cena: už se neprodává |
|
 | rozměry a hmotnost: 167 × 72 × 8,2 mm displej: 6,5", kapacitní OLED, 5 040 × 2 160, 844 PPI sítě: GSM, 3G, LTE (2000|316 Mb/s) konektivita: USB Type-C, Wi-Fi 5, Bluetooth 5, GPS paměť: 128 GB, microSDXC (512 GB), RAM: 6 GB, baterie: 3 330 mAh procesor: Qualcomm Snapdragon 855 (8× Cortex-A76, 3 GHz, 7nm) operační systém: Google Android 9 (Pie) fotoaparát: 12MPx, video (3 840 × 2 160), autofocus, blesk |
cena: už se neprodává |
Beyond1 |
 | rozměry a hmotnost: 150 × 70 × 7,8 mm, 157 g displej: 6,1", kapacitní Dynamic AMOLED, 3 040 × 1 440, 551 PPI sítě: GSM, 3G, LTE (2000|316 Mb/s) konektivita: USB Type-C, Wi-Fi 6, Bluetooth 5, GPS paměť: 128 GB, microSDXC (512 GB), RAM: 8 GB, baterie: 3 400 mAh procesor: Samsung Exynos 9820 (8× Exynos M4, 3 GHz, 8nm) operační systém: Google Android 9 (Pie) fotoaparát: 16MPx, video (3 840 × 2 160), autofocus, blesk |
cena: už se neprodává |
|
 | rozměry a hmotnost: 158 × 74 × 9,7 mm, 208 g displej: 6,5", kapacitní AMOLED, 1 080 × 2 340, 396 PPI sítě: GSM, 3G, LTE (800|75 Mb/s) konektivita: USB Type-C, Wi-Fi 5, Bluetooth 5, GPS paměť: 256 GB, RAM: 8 GB, baterie: 5 260 mAh procesor: Qualcomm Snapdragon 730 (8× Cortex-A76, 2 GHz, 8nm) operační systém: Google Android 10 fotoaparát: 108MPx, video (3 840 × 2 160), autofocus, blesk |
cena: už se neprodává |
Verdikt: Špičkový smartphone, který po stránce hardwaru nabídne prakticky to nejlepší na trhu, k tomu přidává vynikající fotoaparát, bleskové nabíjení a navrch přidává odladěný systém s dlouhou podporou. Škoda jen chybějící voděodolnosti a bezdrátového dobíjení, které jsou vykoupeny nižší cenou proti jiným vlajkovým lodím.
Plusy:
- Nekompromisní výkon
- Vynikající 90Hz displej
- Blesková rychlost dobíjení
- Systém se skvělou optimalizací a dlouhou podporou
- Špičkový fotoaparát
- Kvalitní makro i z extrémní blízkosti
- Povedený design
- Kvalitní zvuk stereo reproduktorů
- Podporuje všechny nutné audiokodeky
- Silikonový kryt součástí balení
Minusy:
- Absence bezdrátového dobíjení
- Nemá certifikaci voděodolnosti
- Pomalejší ostření fotoaparátu
- Rychlé dobíjení jen s originální nabíječkou
- „Pouze” 128 GB paměti bez možnosti rozšíření
- Natáčení všemi kamerkami možné jen při Full HD, 30 fps
- Nemá 3,5mm sluchátkový jack
Za zapůjčení smartphonu OnePlus 7T děkujeme e-shopu CZC.cz.
Tento článek je součástí balíčku PREMIUM+
Odemkněte si exkluzivní obsah a videa bez reklam na devíti webech.
Vyzkoušet za 1 Kč
Nebo samostatné Živě Premium