Recenze Samsung E330: kulatý jako oblázek (přehled článků)

Megarecenze Route 66: opravdová navigace s mobilem - Recenze Nokia 7270: véčko v červeném kožíšku - Co můžeme čekat od Push to talk. První týden nového roku 2005 uplynul a přehled článků tohoto týdne vám nabízí malé shrnutí.
Recenze Samsung E330: kulatý jako oblázek (přehled článků)

Recenze Samsung E330: kulatý jako oblázek
Nový Samsung E330, který se pomalu začíná prodávat, nepřináší žádné nové technologie nebo funkce. Je to takový normální mobil pro normální lidi, kterým se ale díky atraktivnímu designu určitě bude hodně líbit. Je to stříbrné véčko bez antény – kulaté jako vajíčko.

Megarecenze Route 66: opravdová navigace s mobilem
Route 66 je program pro chytré telefony se Symbianem Series 60. Ve spojení s bluetoothovým přijímačem GPS, který je součástí prodejního balíku, se z mobilu stane navigační systém. Nejde přitom o žádnou náhražku – Route 66 je navigátor se vším všudy a nabídne třeba i hlasový výstup. Připravili jsme velmi podrobnou recenzi.

Lahůdka: Voq - profesionální smartphone (recenze)
Společnost Sierra Wireless přichází na trh se svým prvním mobilním telefonem. Má jméno Voq a příjmení Professional Phone. Disponuje otvírací QWERTY klávesnicí a operačním systémem Windows Mobile 2003 for Smartphone. Obstojí ve stále tvrdší konkurenci?

Recenze Nokia 7270: véčko v červeném kožíšku
Nová stylovka od Nokie má název 7270. Je to véčko, které si s jiným nespletete. Má kožené kryty a i pod nimi nápaditý design. Funkční nabídka se přitom může měřit i s manažerskými modely, nechybí fotoaparát, rádio ani EDGE.

Dárcovské SMS: kam putují vaše peníze?
Poslali jste dárcovskou SMS na podporu postižené Asii a zajímá vás, kolik peněz se z částky, kterou jste zaplatili, dostane až k humanitární organizaci? Rozčilují vás odvedené režijní poplatky operátorům a daň státu? Přečtěte si, jak to s přispíváním prostřednictvím SMS zpráv ve skutečnosti je.

Oskar prodlužuje Vánoce: Nadupaná sada bez mobilu
Oskar předstíral, že loňské vánoční akce končí posledním prosincovým dnem, ale stejně jako v minulých letech je prodloužil až do ledna. A navíc vylepšil. V rámci Nadupané sady „bez mobilu“ si teď můžete pořídit paušální program bez paušálu. Zní to asi divně, proto si přečtěte podrobnosti.

Motorola V171: nejlevnější véčko (první pohled)
Motorola chystá superlevné véčko s barevným displejem. Prohlédněte si živé fotografie a přečtěte, co všechno tento telefon nabídne. I když véčka už ztratila punc exkluzivity, ve srovnání s funkčně stejnými „obyčejnými“ mobily jejich design stále hraje velkou roli.

Co můžeme čekat od Push to talk
„Haló, tady orel, slyšíte mě? Přepínám...“. Taková hlášení budete moci zanedlouho slýchat, neboť Eurotel na začátek roku ohlásil spuštění služby Push to talk. K čemu je služba určena a jaké jsou její výhody?

Karta Sierra Wireless AirCard 775: nejrychlejší EDGE
Datové PC karty jsou určeny majitelům notebooků, kteří se s nimi mohou pohodlně připojit k internetu. Testovaná karta Sierra Wireless AirCard 775 podporuje technologii EDGE – a hned v nejvyšší současné třídě 12.

Lechiffon: japonská odpověď na Nokii 2650
Véčkový mobil bez kloubu již známe. Ale aby byl kožený a ozdobený kovovými doplňky? Podívejte se na unikátní stylovou novinku, která se bude prodávat v Japonsku.

Váš názor Další článek: Siemens: 1 Gb/s v mobilní síti

Témata článku: Samsung, Ostatní, Motorola V171, Nokia 7270, Samsung E330, Sam, Orel, Oblázek, Jak, Přehled, Pře


Určitě si přečtěte