RedMagic Watch. Značka herních telefonů vstupuje do světa chytrých hodinek

RedMagic, značka známá především ve světě herních smartphonů, uvedla v Evropě do prodeje i své první chytré hodinky RedMagic Watch. Do masivního těla s odolností 5ATM se dostal 1,39" AMOLED displej s rozlišením 454 × 454 pix, který je kryt 2,5D sklem. Ve 30g těle hodinek je umístěna 420mAh baterie, se kterou mají RedMagic Watch vydržet až 15 dní na jedno nabití v běžném, resp. až 23 dní v úsporném režimu.

Hodinky mají celkem 16 cvičebních režimů, z nichž můžeme vypíchnout dynamické mapování aktivních zón, což může být užitečné např. pro fotbalisty. Hodinky vám na zabarvené mapě ukáží, na jakých místech hřiště jste se pohybovali nejčastěji. Hodinky vám budou počítat kroky, kontinuálně měřit srdeční tep, okysličení krve nebo hodnotit kvalitu spánku. Ve výbavě se počítá i s GPS, NFC a také se spoustou ciferníků a plejádou vyměnitelných řemínků.

Představení hodinek RedMagic Watch:

Hodinky RedMagic Watch v Evropě stojí 99 EUR (cca 2 500 Kč), objednat si je můžete z evropského obchodu RedMagic.

Diskuze (1) Další článek: Hodinky Garmin Venu 2 přicházejí ve dvou velikostech a s dvojnásobnou výdrží

Témata článku: Nubia, Chytré hodinky, GPS, Hodinky, Product Red, NFC, Měření, RedMagic, Spánek, SPO2, Srdeční tep, Tělo, Úsporný režim, Evropa, Telefon, Herní, Značka