Redmi Buds 3 Pro. Sluchátka za 1 600 Kč umí bezdrátové nabíjení a ANC

Xiaomi pod svojí sekundární značkou Redmi prodává cenově dostupná zařízení. Začalo to smartphony, následovaly na vybraných trzích notebooky, nyní do Česka přichází zcela bezdrátová (TWS) sluchátka. Redmi Buds 3 Pro dokonce obsahují technologii aktivního potlačení hluku (ANC). V prodeji jsou za 1 599 Kč.

Sluchátka mají mušlovitou konstrukci s trnem do ucha a špuntovými koncovkami. Vkládají se pro nabíjení do malého zaobleného pouzdra. Jsou odolná proti postříkání vodou podle stupně krytí IPx4, bez problémů s nimi tak jde například běhat v dešti. Zvukovou stránku mají na starosti 9mm dynamické měniče, nechybí automatické detekce nošení (sluchátka hrají, když je máte v uchu).

Hybridní potlačení pomocí dvou mikrofonů

K potlačení hluku z okolí používají Redmi Buds 3 Pro hybridní systém ANC sestávající ze dvou mikrofonů. Dokážou hladinu hluku snížit až o 35 dB. Inteligentní algoritmus automaticky vybere nejlepší možný režim podle charakteru šumu v okolí posluchače. Případně může podle situace mezi třemi módy ANC přepínat sám uživatel.

Redmi Buds 3 je možné bezdrátově (Bluetooth 5.2) propojit se dvěma chytrými zařízeními zároveň. Na jedno nabití vydrží hrát až 6 hodin, pouzdro přidá dalších až 22 hodin. Na tři hodiny poslechu stačí nabíjet 10 minut. Pouzdro se nabíjí kabelově přes USB-C konektor nebo také bezdrátově na standardu Qi, což je u sluchátek v této cenové hladině nevídaná funkce.

Proč chtít u bezdrátových sluchátek funkci ANC:

Xiaomi Redmi Buds 3 Pro Xiaomi Redmi Buds 3 Pro
nabízí 9 obchodů za ceny od 1 403 Kč na HLEDEJCENY.cz
Porovnat ceny
hce counter
Diskuze (1) Další článek: Co nám Apple na keynote zamlčel? Už známe i kapacity baterií nových iPhonů

Témata článku: Redmi, Xiaomi, Nákup a ceny, Bezdrátové nabíjení, Bezdrátová sluchátka, Aktivní potlačení hluku, ANC, Zcela bezdrátová sluchátka, TWS, True wireless, Hluk, Sluchátko, Africký národní kongres, Pouzdro, Potlačení, Česká republika



Jak promítnout displej telefonu na počítač s Windows 10

Jak promítnout displej telefonu na počítač s Windows 10

Chcete jednoduše ukázat známým fotky z dovolené a displej vašeho telefonu vám přijde malý? Promítněte si jej na obrazovku počítače, bez nutnosti kopírování nebo připojení přes kabel.

Jan Spěšný
SmartphoneWindows 10Android
Vybrali jsme nejlepší telefony, které si v říjnu 2021 můžete koupit

Vybrali jsme nejlepší telefony, které si v říjnu 2021 můžete koupit

** Každý měsíc vybíráme nejlepší mobily v několika kategoriích. ** Smartphony dělíme podle výbavy a ceny, aby si mohl vybrat každý. ** Nezapomínáme ani na tablety a tlačítkové telefony.

Jan Láska
TelefonySmartphonyNákup a ceny
Pirátské dobrodružství King of Seas vychází koncem května, k mání je demo

Pirátské dobrodružství King of Seas vychází koncem května, k mání je demo

Do pirátských vod se vydáme za měsíc, vyzkoušet si to ale můžete už teď.

Michal Maliarov
VideoRPG