Redmi Smart Band je chytrý náramek za tři stovky. Má barevný displej a USB nabíječku

Xiaomi představilo v rámci probíhající akce Mi Fan Festival 2020 několik nových produktů, mezi nimi i chytrý náramek Redmi Smart Band. V Číně se prodává za 95 jüanů, což je v přepočtu zhruba 330 Kč (bez daně). Za tuto cenu přitom nabídne 1,1palcový barevný dotykový displej a USB konektor, který je přímo součástí těla náramku.

Klepněte pro větší obrázek

Stačí pouze sundat řemínek z jednoho konce těla a odhalí se USB konektor (samec), který stačí zapojit do adaptéru nebo například portu na notebooku. Nabití trvá zhruba dvě hodiny, baterie má vydržet na 14 dní provozu. Displej má obdélníkový tvar a můžete si na něm nastavit více než 70 různých virtuálních ciferníků. Na výběr jsou čtyři různé barvy řemínků.

Kromě zobrazování času a notifikací ze spárovaného smartphonu umí náramek zvednout hovor (vyřídit jej ale musíte na telefonu), ovládat hudební přehrávač a samozřejmě i sledovat pohyb. Konkrétně je podporováno pět cvičebních režimů včetně běhu, chůze, jízdy na kole a dalších cvičení. Uživatel může sledovat dosažené výsledky v aplikaci Mi Fit. Součástí náramku je i senzor srdečního tepu a monitoring spánku.

Diskuze (6) Další článek: Android 11 bude mít zdvojenou partition. Systémových updatů si ani nevšimnete

Témata článku: Redmi, , , , , , , Náramek, Řemínek, Barevný displej, Já Fit, Fan Fest, Displej, SMA, Fan Festival, Nabíječka, Smart Band, ? Displej,