Regiojet spouští nový web a mobilní aplikaci. Inspiraci čerpal od zákazníků

Regiojet oznámil spuštění nového rezervačního webu a také mobilní aplikace pro nákup vlakových a autobusových jízdenek. Dopravce změnil grafiku a funkční uspořádání webového i mobilního portálu. K vývoji využil analýzu nákupního chování svých zákazníků a jejich způsob vyhledávání informací.

„Cílem přípravy nového webu a aplikace bylo zpřehlednit a zpřístupnit to, co je z pohledu zákazníka nejdůležitější: vyšší přehlednost spojů v čase, výhody jednotlivých tříd, výběr oblíbeného sedadla, plánování rozsáhlejších cest a notifikace nebo personalizace zákaznického účtu,“ říká Petr Beťák, ředitel oddělení digitalizace skupiny Student Agency.

Zákazníci chtějí platit mobilními peněženkami

Návrh nového webu i mobilní aplikace vycházel z rozhovorů a analýz zákaznického chování nejen na webu a v mobilní aplikaci, ale i přímo ve vlacích, v autobusech nebo na nádražích. Uživatelé požadovali například snazší vyhledávání stanic a zastávek nebo vylepšení fungování košíku a zapamatování vybrané platební metody, zejména Google Pay a Apple Pay.

Prohlédněte si novou aplikaci Regiojetu:

Cílem změn bylo zpřehlednění zobrazovaných informací, ale také zrychlení nákupního procesu. Nákup jízdenky je sice teď rozdělený do více kroků, ale díky navýšené výkonnosti webu i aplikace by měla být rezervace a zakoupení jízdenky celkově kratší. „Čas nákupu jízdenky se v průměru zrychlil o 9 sekund,vypočítává produktový manažer pro digitalizaci Petr Bednárik.

Diskuze (6) Další článek: Samsungu vyrostla tvrdá konkurence. V Evropě ho poprvé z trůnu sesadilo Xiaomi

Témata článku: Mobilní aplikace, Google Pay, Apple Pay, Analýza, Aplikace, Nový Web, Jízdenka, Web, Agency, RegioJet, Vyhledávání, ZákazníciVybrali jsme nejlepší telefony, které si v září 2021 můžete koupit

Vybrali jsme nejlepší telefony, které si v září 2021 můžete koupit

** Každý měsíc vybíráme nejlepší mobily v několika kategoriích. ** Smartphony dělíme podle výbavy a ceny, aby si mohl vybrat každý. ** Nezapomínáme ani na tablety a tlačítkové telefony.

Jan Láska
TelefonySmartphonyNákup a ceny
Co vy na to? Skoro všichni mají chytré hodinky a náramky
Vladislav Kluska
Co vy na to?HodinkyAnkety
Letošní Call of Duty slibuje příběhovou kampaň, kooperaci i multiplayer

Letošní Call of Duty slibuje příběhovou kampaň, kooperaci i multiplayer

Tvůrci hráčům v nejnovějším dílu nabídnou vše důležité.

Michal Maliarov
ActivisionCall of Duty
Vybíráme 17 nejlepších chytrých hodinek a náramků. Ceny začínají na tisícovce

Vybíráme 17 nejlepších chytrých hodinek a náramků. Ceny začínají na tisícovce

** Nositelnosti jsou specifická kategorie, vybírají se jinak než mobily ** Co model, to charakter, unikátní mix vlastností, parametrů a funkcí ** Od jednoduchého náramku po našlapané sporttestery

Martin Chroust
VánoceNositelnosti