Regiojet spouští nový web a mobilní aplikaci. Inspiraci čerpal od zákazníků

Regiojet oznámil spuštění nového rezervačního webu a také mobilní aplikace pro nákup vlakových a autobusových jízdenek. Dopravce změnil grafiku a funkční uspořádání webového i mobilního portálu. K vývoji využil analýzu nákupního chování svých zákazníků a jejich způsob vyhledávání informací.

„Cílem přípravy nového webu a aplikace bylo zpřehlednit a zpřístupnit to, co je z pohledu zákazníka nejdůležitější: vyšší přehlednost spojů v čase, výhody jednotlivých tříd, výběr oblíbeného sedadla, plánování rozsáhlejších cest a notifikace nebo personalizace zákaznického účtu,“ říká Petr Beťák, ředitel oddělení digitalizace skupiny Student Agency.

Zákazníci chtějí platit mobilními peněženkami

Návrh nového webu i mobilní aplikace vycházel z rozhovorů a analýz zákaznického chování nejen na webu a v mobilní aplikaci, ale i přímo ve vlacích, v autobusech nebo na nádražích. Uživatelé požadovali například snazší vyhledávání stanic a zastávek nebo vylepšení fungování košíku a zapamatování vybrané platební metody, zejména Google Pay a Apple Pay.

Prohlédněte si novou aplikaci Regiojetu:

Cílem změn bylo zpřehlednění zobrazovaných informací, ale také zrychlení nákupního procesu. Nákup jízdenky je sice teď rozdělený do více kroků, ale díky navýšené výkonnosti webu i aplikace by měla být rezervace a zakoupení jízdenky celkově kratší. „Čas nákupu jízdenky se v průměru zrychlil o 9 sekund,vypočítává produktový manažer pro digitalizaci Petr Bednárik.

Diskuze (6) Další článek: Samsungu vyrostla tvrdá konkurence. V Evropě ho poprvé z trůnu sesadilo Xiaomi

Témata článku: Mobilní aplikace, Google Pay, Apple Pay, Analýza, Jízdenka, RegioJet, Vyhledávání, Zákazníci, Aplikace, Nový Web, Web, AgencyVybrali jsme nejlepší telefony, které si v září 2021 můžete koupit

Vybrali jsme nejlepší telefony, které si v září 2021 můžete koupit

** Každý měsíc vybíráme nejlepší mobily v několika kategoriích. ** Smartphony dělíme podle výbavy a ceny, aby si mohl vybrat každý. ** Nezapomínáme ani na tablety a tlačítkové telefony.

Jan Láska
TelefonySmartphonyNákup a ceny
Respawn na Titanfall rozhodně nezanevřel, ve vývoji však žádná hra není

Respawn na Titanfall rozhodně nezanevřel, ve vývoji však žádná hra není

Studio upřesnilo své výroky z nedávného livestreamu.

Michal Maliarov
TitanfallFPS
30 největších sex symbolů šedesátých let. To byl panečku styl!

30 největších sex symbolů šedesátých let. To byl panečku styl!

Éra sexuálního uvolnění 60. let se projevila i ve filmu a stvořila takové sex symboly, jako jsou Raquel Welch, Claudia Cardinale nebo Catherine Deneuve. První Češka se svlékla pro Playboy. Znáte její jméno?

Marek Čech
Filmy a seriály