Rekordní prodeje skládaček od Samsungu. Rychleji pokořily milion jen dva starší topmodely

Pro Samsung jsou jakýmsi nepsaným ukazatelem „úspěšnosti“ prodeje na svém domovském trhu. Skládacích Galaxy Z Fold3 a Galaxy Z Flip3 se v Jižní Koreji prodalo milion kusů, a to po jednom měsíci a několika dnech od zahájení prodejů. V historii topmodelů se na 1 milion prodaných kusů dostaly rychleji jen řady Galaxy S8 a Galaxy Note10. Ostatním „eskům“ a „Notům“ trvalo dosažení tohoto milníku v Jižní Koreji o něco déle.

Asi není překvapením, že 70 procent všech prodaných kusů tvoří skládací véčko Galaxy Z Flip3. A to, nejen v Koreji, ale i v Česku. Svou roli v tom hraje i koncová cena, která se konečně dostala do daleko přijatelnějších hladin, v nichž snese cenové srovnání i s tradičními topmodely klasické konstrukce. Více než polovina zájemců o nový Flip spadá mezi tzv. mileniály (alias Generace Z), kteří na vlastní oči zažili první boom véček, a rádi se k nim vracejí. Bonusem je i véčkové pojetí chytrého telefonu, protože obdobných telefonů na trhu zatím moc neexistuje. 

Samsung kvůli vysokému zájmu o skládačky nakonec prodloužil program „Starý za nový“ pro nové uživatele Z Flip3 a Z Fold3, kteří mohou v ČR až do 30. listopadu při pořízení skládaček odprodat svůj stávající telefon s bonusem 3 500 resp. 5 000 Kč. Recenzi Samsungu Galaxy Z Flip3 si můžete přečíst zde, recenzi skládacího hybridu Z Fold3 zase hledejte pod tímto odkazem.

Redakční představení skládacího Galaxy Z Flip3:

Zdroj Koreaherald

Diskuze (8) Další článek: Zkoumáme skrytá zákoutí Androidu. Vývojářský režim využijete, i když zrovna nejste vývojáři

Témata článku: Samsung, , , , , , , , Samsung Galaxy Z Flip3 5G, Samsung Galaxy Z Flip3 5G 256GB, Samsung Galaxy Z Fold3 5G, Samsung Galaxy Z Fold3 5G 512GB, Pro +, Rekordní prodej, Samsun, Pojetí, Jižní Korea, Prodej, Skládačka, Konstrukce, Kus, Česká republika