Rekordní prodeje skládaček od Samsungu. Rychleji pokořily milion jen dva starší topmodely

Pro Samsung jsou jakýmsi nepsaným ukazatelem „úspěšnosti“ prodeje na svém domovském trhu. Skládacích Galaxy Z Fold3 a Galaxy Z Flip3 se v Jižní Koreji prodalo milion kusů, a to po jednom měsíci a několika dnech od zahájení prodejů. V historii topmodelů se na 1 milion prodaných kusů dostaly rychleji jen řady Galaxy S8 a Galaxy Note10. Ostatním „eskům“ a „Notům“ trvalo dosažení tohoto milníku v Jižní Koreji o něco déle.

Asi není překvapením, že 70 procent všech prodaných kusů tvoří skládací véčko Galaxy Z Flip3. A to, nejen v Koreji, ale i v Česku. Svou roli v tom hraje i koncová cena, která se konečně dostala do daleko přijatelnějších hladin, v nichž snese cenové srovnání i s tradičními topmodely klasické konstrukce. Více než polovina zájemců o nový Flip spadá mezi tzv. mileniály (alias Generace Z), kteří na vlastní oči zažili první boom véček, a rádi se k nim vracejí. Bonusem je i véčkové pojetí chytrého telefonu, protože obdobných telefonů na trhu zatím moc neexistuje. 

Samsung kvůli vysokému zájmu o skládačky nakonec prodloužil program „Starý za nový“ pro nové uživatele Z Flip3 a Z Fold3, kteří mohou v ČR až do 30. listopadu při pořízení skládaček odprodat svůj stávající telefon s bonusem 3 500 resp. 5 000 Kč. Recenzi Samsungu Galaxy Z Flip3 si můžete přečíst zde, recenzi skládacího hybridu Z Fold3 zase hledejte pod tímto odkazem.

Samsung Galaxy Z Flip3 5G 256GB Samsung Galaxy Z Flip3 5G 256GB
nabízí 9 obchodů za ceny od 28 589 Kč na HLEDEJCENY.cz
Porovnat ceny
hce counter

Redakční představení skládacího Galaxy Z Flip3:

Zdroj Koreaherald

Diskuze (8) Další článek: Zkoumáme skrytá zákoutí Androidu. Vývojářský režim využijete, i když zrovna nejste vývojáři

Témata článku: Samsung, Galaxy, Nákup a ceny, Statistika, pant, Skládací displej, Historie, Skládací konstrukce, UTG, Korea, Samsung Galaxy Z Flip3 5G, Samsung Galaxy Z Flip3 5G 256GB, Samsung Galaxy Z Fold3 5G, Samsung Galaxy Z Fold3 5G 512GB, Česká republika, Konstrukce, Kus, Rekordní prodej, Prodej, Skládačka, Jižní KoreaRychlá pomoc pro návrat do normálu. K čemu je Android Safe Mode, a jak jej aktivovat?

Rychlá pomoc pro návrat do normálu. K čemu je Android Safe Mode, a jak jej aktivovat?

** V případě problémů s Android telefonem si hned vzpomeňte na režim Safe Mode ** V tomto módu se vypnou všechny vámi stažené aplikace ** Systém se zrychlí a zbaví chyb, jeho využití ale bude omezené

Martin Chroust
Nouzový režimAndroid
Konektor není jen pro nabíječku. 8 tipů, jak na Androidu co nejlépe využít režim USB OTG

Konektor není jen pro nabíječku. 8 tipů, jak na Androidu co nejlépe využít režim USB OTG

** USB-C konektor k telefonu neslouží jen pro připojení nabíječky a sluchátek ** Přes redukci k němu připojíte klávesnici, myš, externí disk, zvukovou kartu, tiskárnu nebo třeba bicí ** Základem je redukce a aplikace, která u vašeho telefonu uvěří podporu OTG

Martin Chroust
OTGAndroid