Rockstar Hero a noční můra na Halloween (mobilní hry)

Nevadí, že nemáte kytaru. Procvičte prsty a staňte se rockovou hvězdou ve vlastním mobilu! Zaveďte zajíce do jejich osudné pasti.

Vyzkoušejte nejčerstvější novinky v mobilních hrách: hudební simulátor Rock Star, sebevražednou plošinovku Halloween Nightmare, sociální simulátor Perfect Couple a nevšední hororovou arkádu Spooky Sound Machine. Hry podporuje většina v současnosti prodávaných i starších telefonů. Pokud si nejste jisti, zda je vybraná hra určena pro váš typ mobilu, ověřte si tuto skutečnost podle návodu v závěru článku.

Java hry - recenze - novinky ze světa mobilních her

Autor: Matěj Gause


Rockstar Hero

Každý z nás chtěl být alespoň jednou rockovou legendou. Nutno uznat, že většinou to skončilo jen u poskakování na gauči ve snaze napodobit rockový styl a nejednomu sousedovi přinesly rockové tóny srdeční příhodu. Až teď si každý může konečně ulevit, protože v Rockstar Hero se stanete opravdovou rockovou legendou a nepotřebujete k tomu ani kytaru nebo talent rockového drsňáka. Stačí vám k tomu jen umět se rychle pohybovat prsty po klávesnici mobilního telefonu a mít pevné nervy. Rockstar Hero je hrou o čas a rychlost. V rockovém rytmu na pozadí vám na obrazovce vyskakují různé kombinace šipek a vaším úkolem je rychle se proklikat ve správném směru šipek. Rockstar Hero navíc obsahuje pár příjemných překvapení v podobě různých bonusů. Jakmile si budete dostatečně věřit, tak můžete vaše nejlepší skóre porovnat s ostatními hráči na mezinárodní tabuly. Tak nažhavte pořádně prsty, udělejte si klid a pusťte se do odvázaného světa rocku!

Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek

Rockstar Hero (hudební arkáda):

  • k získání hry pošlete SMS ve tvaru CPS HSYFW na číslo 900 09 80 (cena 80 Kč)

Halloween Nightmare

Halloweenský svátek si získal obrovskou popularitu nejen v USA, ale i v Evropě. Hordy nenasytných dětí ve strašidelných kostýmech berou všechny domácnosti útokem, aby pro sebe ukořistili sladkosti. Halloween Nightsmare se dostanete do role roztomilých králíčků, kteří se rozhodli jednou provždy skoncovat se svým životem. Ano, slyšíte dobře. Tahle roztomilá zvířátka se během chvilky promění v totální šílenství a noční můru. Abyste ukončili každou úroveň, tak potřebujete navést všechny králíčky do pasti a ukončit jejich životy. Hra se nápadně podobá legendárním Lemmings, které jste také vedli různými levely a překonávali překážky. Halloween Nightmare rozhodně nedoporučujeme pro malé děti!

Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek 

Halloween Nightmare (plošinovka):

  • k získání hry pošlete SMS ve tvaru CPS HBTZK na číslo 900 09 80 (cena 80 Kč)

Perfect Couple

Být perfektně oblečený a vůbec vypadat na první pohled dobře je duležitou součástí života. Ať si říká kdo chce co chce, ale první dojem u člověka je hodně důležitý a právě oblečení v něm hraje velkou roli. V Perfect Couple se vžijete do role mladého páru, kterého musíte pořádně obléknout, vybrat příléhavý outfit, který dokonale padne vaší figuríně a vytvořit ten nejlepší vzhled prezentující váš vlastní styl. Nejlepší design můžete nahrát na internet a pochlubit se s ním kamarádům. V Perfect Couple dostanete hned několik stovek různých kombinací oblečení a dalších důležitých věcí, které potřebujete, abyste zazářili ve společnosti, takže tahle hra naše budoucí módní návrháře a modní stylisty jen tak neomrzí.

Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek

Perfect Couple (simulátor):

  • k získání hry pošlete SMS ve tvaru CPS HSNTQ na číslo 900 09 80 (cena 80 Kč)

Spooky Sound Machine

Další nevšední hororová oddychovka, která pořádně vystraší vaše kamarády. Nemusíte se bát, nejedná se o žádnou nudnou předělávku, ale o pouhé zpestření pro šprýmaře všeho druhu. Ve Spooky Sound Machine dostanete na výběr z repertoáru devíti strašidelných zvuků, kterými můžete vystrašit vaše nejbližší okolí. Nechybí hlas vlkodlaka ani zombie. Bohužel to je vše, co tahle zábavná aplikace nabízí a je spíše zajímavým doplňkem k mobilnímu telefonu, než plnohodnotnou hrou.

Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek 

Spooky Sound Machine (arkáda):

  • k získání hry pošlete SMS ve tvaru CPS HELHA na číslo 900 09 80 (cena 80 Kč)

Doplňující informace

Hry jsou v češtině nebo slovenštině, může se ale stát, že pro váš mobil nejsou lokalizovány. V tomto případě vám bude doručena anglická verze.

Pro zjištění podpory vybraného obsahu vaším telefonem pošlete SMS s textem:

STAHNU[mezera]KOD na číslo 900 09 03 (cena za SMS je 3 Kč)

KOD je pětipísmenný objednací kód a je uveden u každé nabídky. 

Příklad: STAHNU HABCD

Cena za stažená data se řídí dle ceníku vašeho mobilního operátora. Před stažením si zkontrolujte, zda máte dostatek volné paměti v telefonu. Telefon musí mít aktivován a správně nastaven WAP, telefony Siemens navíc nastaven i tzv. Java profil – pomůže vám infolinka vašeho mobilního operátora. V případě objednávky na nepodporovaný telefon vám MobilBonus hru zdarma vymění za jinou.

Technicky zajišťuje MobilBonus, s. r. o., help@mobilbonus.cz, infolinka +420 777 717 535 (Po–Pá 8:00–16:00).


© 2009 ELECTRONIC ARTS INC. ALL RIGHTS RESERVED.

Diskuze (1) Další článek: Tříosý gyroskop v mobilu blízké budoucnosti. Co umí?

Témata článku: , , Zvířátka, Hall, Lemmings, Plošinovka, Kostým, Módní návrhář, Mobil, Můra, Noční můra, Nejlepší design, Rockstar, Hal, Halloween, MOBI