Rozbitý displej Vám v záruce přece jen vymění

(Inzerce) Stačí malý pád… V servisu vás s rozbitým displejem odmítnou, na to přece záruka neplatí. Existuje ale výrobce, který displej vymění a zdarma.

Telefony na začátku vývoje byly velké bedny s externí baterií v kufříku. Poté nastoupil trend zmenšování. Telefony se pohodlně vešly do malé kapsičky u košile nebo i do miniaturní kabelky. S nástupem chytrých telefonů se trend obrátil. Pro mnoho uživatelů je dnes velký displej nepostradatelný. Těm opravdu obřím telefonům s úhlopříčkou 6 palců se říká phablety. Tedy něco mezi telefonem a klasickým tabletem. Není na místě zde rozdmýchávat vášnivou diskuzi, zda je fajn mít velký displej nebo ne, ale faktem je, že tolik rozbitých displejů dříve nebylo. Opravy displejů jsou finančně nákladné a někdy i téměř překračují hodnotu telefonu samotného.

Klepněte pro větší obrázek

Chcete-li mít jistotu, že v případě prasklého displeje nebudete finančně krvácet, můžete si zakoupit telefon KAZAM, který za dostupnou cenu nabízí telefony i s úhlopříčkou 6 palců se zárukou na jednu výměnu displeje v záruce po dobu až dvou let.

Klepněte pro větší obrázek

Společnost KAZAM je na našem trhu nová a jejich chytré telefony nabídnou dostatečný výkon za přijatelnou cenu. Sami o sobě prohlašují “Společnost KAZAM byla založena v roce 2013 a její hlavní myšlenkou je „víra v revoluční význam neúprosné logiky”. Věříme, že jednoduchost a intuice nám umožní širší a odlišný pohled na trh mobilních telefonů”.  A jejich první modely byly vypuštěny na trh s touto skvělou akcí, kdy se nemusíte bát o svůj displej.

Například KAZAM Trooper2 6.0 je telefon s 6” displejem o rozlišení 480 x 854 pixelů s dvoujádrovým procesorem, 5MPx fotoaparátem a nechybí samozřejmě Wi-Fi, Bluetooth, GPS a FM rádio. Velkou výhodou je určitě to, že telefon je DUAL SIM, tedy podporuje dvě SIM karty zároveň. Pracovní a soukromou, chcete-li. Nelze opomenout i operační systém Android 4.2 Jelly Bean.Tento telefon pořídíte za cenu 4 299 Kč.

Klepněte pro větší obrázek

Telefony KAZAM naleznete i s menší úhlopříčkou jako je Trooper2 5.0 za cenu 3 499 Kč či Trooper2 4.5. Pro fanoušky odolných klasických telefonů je k dispozici i varianta KAZAM Life R5.

KAZAM je zkrátka ten správný telefon, nabízející dobrý výkon za přijatelnou cenu.

A nyní můžete získat 30 % z ceny telefonu KAZAM zpět. Pokud si zakoupíte nový telefon KAZAM na některé prodejně společnosti Mobil Pohotovost a registrujete se na TOMTO formuláři, získáte z ceny zakoupeného telefonu 30 % zpět na Váš účet. A to jsou podmínky, které se definitivně vyplatí.

Klepněte pro větší obrázek 
Prodejny Mobil Pohotovost najdete na 12 místech v České republice.
Další článek: Navigace Aponia: tři měsíce po Evropě zdarma

Témata článku: Kazam, , Kazam Life R5, Obří telefon, Zář, Pře, Kufřík, Správný telefon, Klasický tablet, Váš účet, Displej, Dobrý výkon, Klasický telefon, ? Displej, Rozbitý displej