Rozšiřte svou sbírku audioknih výhodně. Audiobraní přináší 50% slevy

Září je na Audiotece tradiční příležitostí zásobit se oblíbenými příběhy na dlouhé podzimní večery a přitom ušetřit. V rámci Audiobraní totiž největší audioknižní platforma v Česku nabízí vybraná díla za polovinu původní ceny. Akce právě vstupuje do druhé ze tří etap, a vy tak můžete vybírat ještě z více než dvou stovek titulů.

Nabídka titulů se v průběhu Audiobraní mění. V těchto dnech lze za akční cenu získat přibližně stovku audioknih. Výběr další přibližně stovky titulů určených pro třetí, a současně poslední etapu, se představí 20. září. V každém případě jsou zastoupena díla napříč žánry. Poslech podle svého gusta si tak můžete vychutnat, ať už holdujete sci-fi a fantasy, dáváte přednost krimi a thrillerům nebo skutečným příběhům. 

Z audioknih, které s 50% slevou pořídíte ve druhé etapě, patří k našim tipům proslulá fantasy sága, speciální edice detektivek a vyprávění legendy rockové scény. 

Andrzej Sapkowski: Sága o Zaklínači

Audiokniha obsahuje kompletní zaklínačskou pentalogii složenou z dílů Krev elfů, Čas opovržení, Křest ohněm, Věž vlaštovky a Paní jezera. Souborné vydání proslulé Sapkowskeho ságy vypráví o zaklínači Geraltovi a jeho sudbě – Ciri z Cintry. Zaklínač, jehož posláním je chránit obyčejné lidi před magicky stvořenými nestvůrami, přijímá do ochrany malé dítě – Překvapení. Netuší, že ve skutečnosti pečuje o plamen, který může zapálit celý svět. Příběh zlověstné věštby, lásky, krutosti a událostí měnících tvář světa, vrcholí v mohutném finále, aby jednou provždy změnil fantastickou literaturu. Načetl Martin Finger. Původní cena kompletu, který vám přináší zábavu na více než 76 hodin, je 1 196 Kč. Zakoupit ho v rámci akce o polovinu levněji se tak rozhodně vyplatí.

Klepněte pro větší obrázek

Vlastimil Vondruška: Zločiny bez motivu

Jedná se o speciální edici bez hudebních předělů a podkresů tak, jak ji sestavil sám autor. Zahrnuje čtyři příběhy královského písaře Jiřího Adama z Dobronína, který pátrá po pachatelích zločinů. Hned několik mordů musí v Dobronínských morytátech objasnit i během adventního času, který původně plánoval zasvětit odpočinku. Na stopu spiklenců a vrahů se vydá v příběhu s názvem Mrtvý posel. Záhadné jsou i Plzeňské mordy. Edici uzavírá Tichý jazyk, kde spolu se svými pomocníky pátrá po špehovi, který se vloudil do nejvyšších kruhů české šlechty a hrozí, že před blížícím se zemským sněmem prozradí nepovolaným důležité informace. Chvíle napětí si můžete užít v působivém podání Jana Hyhlíka.

Klepněte pro větší obrázek

Ozzy Osbourne, Chris Ayres: Jmenuji se Ozzy

Jak se z povaleče a alkoholika bez budoucnosti stal legendou rockové scény, prozradil sám Ozzy Osbourne. Upřímné vyprávění, byť místy zamlžené alkoholem a drogami, vás doslova vtáhne do neuvěřitelného života frontmana Black Sabbath a úspěšného sólového umělce, který získal dvě Grammy a po celém světě prodal přes sto miliónů desek. Dozvíte se více o jeho rodičích i o tom, jak poznal svou ženu. Promluvil také o pádech a vzkříšeních. Audioknize propůjčil hlas Otakar Brousek mladší.

Klepněte pro větší obrázek

Pohodlný poslech v aplikaci

Ať už zvolíte některý z titulů se slevou nebo jiný z bohatého katalogu, který čítá na 8 000 audioknih, využijte k jeho poslechu aplikaci Audioteka. Má řadu užitečných funkcí. Patří k nim zrychlování zvuku, posouvání příběhu po časové ose nebo podpora Apple Car Play i Android Auto. Ovládat ji můžete přes hodinky Apple Watch nebo s pomocí Alexy. Než si titul pořídíte, můžete se v bezplatné ukázce sami přesvědčit, zda vám jeho zpracování vyhovuje. Více na www.audioteka.cz.

Další článek: Apple představil nové iPhony a my jsme byli v Kalifornii přímo u toho. Apple keynote online

Témata článku: Audioknihy, Prezentace klienta