Rychlý internet od Eurotelu nebude (přehled bleskovek)

Oskar má novou předvolbu 775 - První obrázky odolného Siemensu M65 - T-Mobile má nový slogan - Nová Motorola MPx300 - Siemens bude mít v Brně opět servis - Nové obrázky chystaného Alcatelu OT 835.
Rychlý internet od Eurotelu nebude (přehled bleskovek)
Rychlý internet od Eurotelu nebude – Český Telecom zakázal
Na serveru iDnes se v noci objevil článek o tom, že Český Telecom zakázal Eurotelu pokračovat ve vývoji služby, která měla na staré síti NMT nabídnout rychlý internet prostřednictvím technologie CDMA450.

Oskar má novou předvolbu 775: vyberte si číslo zdarma! (oživeno)
Informace z včerejší bleskovky se potvrdily, Oskar dnes otevřel novou číselnou řadu s předčíslím 775. A stejně jako dříve nabízí svým novým zákazníkům možnost vybrat si telefonní číslo zdarma.

První tajné obrázky odolného Siemensu M65
V diskusním fóru serveru Club-Siemens se objevily dva obrázky telefonů, které údajně ukazují připravovaný odolný Siemens - může se jmenovat M65, ale klidně také úplně jinak.

T-Mobile má nový slogan
Na stránkách T-Mobilu se objevil nový slogan, který nahrazuje dřívější heslo "Žijte naplno." Je v angličtině a zní následovně: "For a better world for you." Podle Martiny Kemrové z T-Mobilu bude společný pro všechny pobočky mezinárodního operátora.

Sdružení obrany spotřebitelů proti balíčkům Eurotelu a T-Mobilu
Sdružení obrany spotřebitelů České republiky se nelíbí podmínky doplňkových balíčků, které ke svým tarifním programů nabízejí mobilní operátoři Eurotel a T-Mobile.

Motorola MPx300: komunikátor s klávesnicí (+ další uniklá fotografie)
Na serveru Coolsmartphone.com se objevily obrázky chystaných chytrých telefonů Motorola. O nástupci současného modelu, o Motorole MPx220, jsme už psali, Motorola MPx300 je ale úplná novinka.

Oskarova akce: bankovní karta za polovinu nebo úplně zdarma
Oskar až do konce dubna nabízí samostatnou bankovní kartu SIM Plus za nižší cenu. Oproti ceníkovým 348 korunám nyní stačí zaplatit jen 150 Kč.

Šuškanda: Oskar brzy začne novou číselnou řadu 775
Dostali jsme se k informaci, že Oskar brzy, snad už zítra, začne nabízet telefonní čísla s novým předčíslím 775. Zástupci operátora nám to ale oficiálně nepotvrdili, musíme počkat na oznámení v tiskové zprávě.

Takový Samsung chceme taky
Samsung v těchto dnech uvádí na trh novinku v podobě nadupaného modelu SPH-V4300. Bohužel jen na korejský trh. Novinka vychází z telefonu s označením SCH-V410.

Siemens bude mít v Brně opět servis a značkovou prodejnu
Společnost Agora Plus, distributor mobilních telefonů Siemens a dalších značek, chystá v nejbližší době otevřít v Brně značkovou prodejnu a servisní centrum pro Siemensy.

Konkurz na Oskarovy Technoidy: druhé kolo
Všichni, kdo se zaregistrovali do konkurzu na nové Technoidy, právě dostali od Oskara e-mail s adresou internetového dotazníku, který nyní musí vyplnit.

Nové obrázky chystaného Alcatelu One Touch 835
Toto véčko bude mít dva špičkové displeje: máme potvrzeno, že vnější dokáže zobrazit pětašedesát tisíc barev a vnitřní dokonce dvě stě padesát tisíc. Vestavěný fotoaparát bude mít dnes obvyklé rozlišení 640 × 480 bodů.

Nová Oskarova TV reklama na Stacirict.cz (oživeno)
Na webu Stacirict.cz se objevila nová Oskarova televizní reklama. Najdete ji v části Stačí vstoupit (mužská hlava dole uprostřed) ve sloupci vpravo. Na rozdíl od prvního spotu je tato reklama pouze třicetisekundová a propaguje Oskarovy balíčky k novým tarifům.

Klasická slepičí střílečka Moorhuhn bude na mobilech
Společnost MobileScope vyvíjí mobilní verzi známé střílečky Moorhuhn. Bude se jmenovat Moorhen X a princip zůstává stejný: v roli lovce střílíte poletující slepice a snad bude zachován i systém nejrůznějších různě potrhlých bonusů.

Bude Motorola MPx220 vypadat takhle?
Tento zatím oficiálně neoznámený následník současného modelu MPx200 má navíc nabídnout Bluetooth, vestavěný fotoaparát a barevný displej na čelní ploše, bude založen na aktuální verzi operačního systému Smartphone 2003.

Proč nefunguje české SymbianForum?
Diskusní server SymbianForum (www.symbianforum.com), na kterém se scházejí čeští uživatelé chytrých telefonů s operačním systémem Symbian, je v současné době mimo provoz.

Samsung SGH-X600 se v Česku nebude prodávat
Samsung nebude v České republice prodávat mobilní telefon SGH-X600. Prodeje například v Německu nejsou příliš silné a český distributor Kiboon Mobile se proto rozhodl tento telefon neuvádět.

T-Mobile: konfigurátor e-mailových prohlížečů v mobilech
Na internetové adrese www.konfigurator.cz najdete nástroj T-Mobilu pro snadné nastavení e-mailových prohlížečů v mobilních telefonech. Nejedná se však o zasílání konfiguračních textových zpráv, které stačí uložit do mobilu a vše je hotovo.

Eurotel Jukebox: stáhněte si hudbu přes mobil
Společnost Eurotel Praha se stane prvním evropským mobilním operátorem, který nabídne možnost stahování kvalitních hudebních nahrávek přímo do mobilních telefonů.

Funkci My Friends můžete používat i v Sony Ericssonu T610
Na internetové stránce Fandango.cz, která nemá vůbec nic společného s mobilními telefony, se objevil článek s popisem funkce My Friends, kterou nabízí nejnovější Sony Ericsson T630 (avšak nikoli varianta prodávaná T-Mobilem). Je to aplikace, se kterou můžete komunikovat se systémy ICQ, MSN Messenger, AIM a Yahoo.

Váš názor Další článek: T-Mobile nabídne muziku místo oznamovacího tónu

Témata článku: Internet, Ostatní, EU, Motorola MPx200, Motorola MPx220, Sony Ericsson T630, Uniklá fotografie, Euro, Servisní centrum, Bankovní karta, Rychlý, Pře, Rychlý internet, Blesk, I/O, BLE, Přehled


Určitě si přečtěte

RECENZE: Redmi Note 9 Pro – impérium vrací úder

RECENZE: Redmi Note 9 Pro – impérium vrací úder

** Redmi Note 9 Pro se chlubí čtveřicí snímačů s až 64Mpx rozlišením ** 5 020mAh baterie zajistí dobrou výdrž a podporuje až 30W dobíjení ** Snapdragon 720G ve spolupráci s 6GB RAM zajistí dostatek výkonu

Milan Měchura | 21

Na práci i pro zábavu. Vybíráme 12 nejzajímavějších tabletů pod stromeček

Na práci i pro zábavu. Vybíráme 12 nejzajímavějších tabletů pod stromeček

** Jak se zorientovat v široké nabídce tabletů a proč tablet vůbec chtít? ** Vybíráme 12 nejlepších modelů ze všech cenových kategorií ** Cena použitelných tabletů začíná na dvou tisících korunách

Martin Miksa | 40

Natočte si EKG u chytrých hodinek od Samsungu. Ukážeme vám, jak na to

Natočte si EKG u chytrých hodinek od Samsungu. Ukážeme vám, jak na to

** Už dva modely chytrých hodinek od Samsungu podporují natočení EKG ** Samsung však v Evropě stále čeká na potřebné schvalovací procesy ** Pokud máte zájem, lze točení EKG na hodinkách aktivovat neoficiálně, ale na své vlastní riziko

Martin Chroust | 45