S dražším Siemensem můžete žít levněji

Majitelé mobilních telefonů Siemens S55, SL55 nebo SX1 se mohou přihlásit do nového programu Siemens mobile Gold Class. Nabídne jim různé výhody, například přednostní odbavení v servisu, zaručenou dobu opravy a nižší ceny.
S dražším Siemensem můžete žít levněji

Český Siemens spustil projekt Gold Class, který majitelům současných modelů S55, SL55 a SX1 (v budoucnu i dalších) nabízí různé výhody. Už nějakou dobu jsme věděli, že se něco chystá, ale protože nebylo jasné, co Siemens nakonec uživatelům svých lepších telefonů nabídne, raději jsme o této akci nepsali. Podmínky se ale od prvních návrhů příliš nezměnily a pokud máte některý z uvedených Siemensů, může být pro vás Gold Class poměrně užitečný.

Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek

Do programu se zaregistrujete kódem IMEI svého telefonu na stránkách www.mujsiemens.cz, které zároveň nabízejí všechny informace k Gold Class. S IMEI testovacích telefonů, které jsme od Siemensu měli k dispozici, jsem při registraci neuspěl, snad ale budete mít s prodejními kousky větší štěstí. Podle reakcí v internetových diskusích je ale možná problém u Siemensu.

Nejzajímavější je servis

Některé nabídky Gold Class jsou stejné jako u řady dalších věrnostních programů a asi nikoho příliš nepřekvapí. Na druhou stranu sleva 15 % na koupi oblečení a asistenčních karet ABA, nebo 20 % na pronájem vozu není malá. Desetiprocentní slevu lze uplatnit na počítače Fujitsu Siemens Computers nebo na domácí spotřebiče Bosch Siemens.

Zajímavá je patnáctiprocentní sleva na příslušenství k mobilním telefonům a deset procent na mobily Siemens - to vše v internetovém obchodě na stránkách Gold Class. V tomto případě ale doporučuji zkontrolovat, jestli ceny v běžných internetových obchodech nejsou nižší než v oficiálním obchodě Siemensu po slevě.

Nejzajímavější nabídky programu Gold Class se týkají servisních zásahů. Siemens má v ČR bohužel pouze jeden servis, ale v něm budete mít nárok na přednostní odbavení - předběhnete frontu majitelů levných Siemensů A, C a M. K tomu budete mít zaručenu opravu do 48 hodin a její cena bude snížena o 10 %, ať už půjde o záruční nebo pozáruční servis. Za zjištění závady navíc nebude nutné platit manipulační poplatek.

S registrací do Gold Class ale raději nečekejte, až se mobil pokazí. V servisu se totiž musíte identifikovat členskou kartou, kterou vám Siemens pošle, a to asi nějakou dobu potrvá.

Sleva zadarmo

Věrnostní program Gold Class asi nepřesvědčí uživatele jiných značek, aby okamžitě přešli na Siemens. Majitelům vybraných mobilů Siemens ale nabízí zajímavé výhody a za členství v klubu se nijak neplatí, takže není mnoho důvodů, proč se nezúčastnit. Někdy se Gold Class určitě může hodit.

Diskuze (54) Další článek: Novinky v katalogu mobilů: SE T630, polyfonie a aktivní/pasivní displej

Témata článku: Siemens, Siemens S55, Siemens SL55, Siemens SX1, Přednostní odbavení


Určitě si přečtěte