S Kauflandem si v srpnu zahrajete o nejlepší iPhony a lístky na zápas s Jágrem

Také v druhé půlce prázdnin si majitelé věrnostní karty K-Card obchodního řetězce Kaufland mohou zahrát o zajímavé ceny. Supermarket v srpnu připravil soutěž o pět iPhonů, ke kterým přidá VIP vstupenky na hokejový zápas Rytířů Kladno s Jaromírem Jágrem. Dalších 50 šťastlivců získá tisícikorunový poukaz na nákup v Kauflandu.

Vyhrát můžete nejvyšší jablečný model Apple iPhone 12 Pro Max 128GB, který se běžně prodává za 31 tisíc korun. Pro zapojení do soutěže stačí do 31. srpna 2021 zaregistrovat svoji Kaufland Card do tohoto webového formuláře. Při každém nákupu s věrnostní kartou se potom zapojíte do slosování, které proběhne na začátku září, kdy budou oznámeni výherci.

Diskuze (13) Další článek: Zasloužený odpočinek. S nejstaršími Androidy se od září nepřihlásíte ke Googlu

Témata článku: iPhone, Soutěže, Kaufland, Jaromír Jágr, Apple iPhone 12 Pro Max, Vstupenky, Obchodní řetězec, Kaufland Card, Srpen, LístekVybrali jsme nejlepší telefony, které si v říjnu 2021 můžete koupit

Vybrali jsme nejlepší telefony, které si v říjnu 2021 můžete koupit

** Každý měsíc vybíráme nejlepší mobily v několika kategoriích. ** Smartphony dělíme podle výbavy a ceny, aby si mohl vybrat každý. ** Nezapomínáme ani na tablety a tlačítkové telefony.

Jan Láska
TelefonySmartphonyNákup a ceny
Sony představilo označení "Ideální pro Playstation 5" u svých televizí Bravia XR

Sony představilo označení "Ideální pro Playstation 5" u svých televizí Bravia XR

Hráči tak nyní budou přesně vědět, jaké televize se k jejich konzolím hodí nejlépe.

Michal Maliarov
SonyHardware