Samsung má velký den. Tiskovku sledujte zde, výčet novinek máme už teď

Samsung dnes představí vlajkové produkty pro hlavní nákupní sezónu a vy můžete být při tom. Akce bude streamovaná na YouTube, stačí spustit video níže. Start je naplánovaný na 16:00. Zajímavé je, že pro případ problémů je připravený i záložní stream.

Ze seznamu chystaných produktů se v průběhu posledních týdnů stalo veřejné tajemství. Tady je stručný výčet, uvidíme, jestli Samsung ututlal ještě nějaké překvapení.

  • Samsung Galaxy Note20 a vyšší verze s přívlastkem Ultra. Hlavní hvězda večera, pokračování legendární řady velkých smartphonů s dotykovým perem, které se zaměřují na produktivitu. Spekulované parametry jsme sebrali zde.
  • Galaxy Watch3, chytré hodinky s otočnou lunetou dostanou nové funkce a z uniklých obrázků je zřejmé, že se pracovalo i na designu. Vypadají skvěle, mají být menší a lehčí, design se znovu přiblíží klasickým hodinkám. Také v této generaci můžeme čekat dvě velikosti.
  • Galaxy Tab S7 má být špičkový tablet bez kompromisů v otázce výkonu a výbavy. S dotykovým perem a plnohodnotnou klávesnicí v krytu bude chtít nahradit notebooky. Také v tomto případě čekejme dvě velikosti. Tablet si můžete prohlédnout zde.
  • Galaxy Buds Live jsou sluchátka dosud nevídané konstrukce. Fazolky mají držet v ušním boltci i bez gumových nástavců. Ve výbavě nemá chybět ani funkce pro aktivní potlačení okolního hluku. Podrobnosti najdete zde.
  • Galaxy Z Fold 2 bude novou generací smartphonu s ohebným displejem. Loňská prvotina byla průkopnická, ale bylo vidět, že se Samsung teprve učí zvládat novou technologii. Z Fold 2 má být sofistikovanější, vnější displej větší, vnitřní se zbaví velkého výřezu. Sbírka spekulací zde.

Některé produkty si už kolegové pod embargem vyzkoušeli, vyfotili a natočili, takže současně se startem tiskovky v 16:00 na MobilManii najdete i první dojmy.

Diskuze (19) Další článek: Jak mobily určují svoji polohu? Ve hře jsou satelity a teorie relativity

Témata článku: Samsung, Chytré hodinky, Hodinky, Galaxy Watch, Design, Galaxy Buds Live, Sluchátka, Premiéra, Bezdrátová sluchátka, Tisková konference, YouTube, Bolt, Samsung Galaxy Note20, Samsung Galaxy Note20 Ultra 5G, Samsung Galaxy Tab S7, Samsung Galaxy Tab S7+, Samsung Galaxy Z Fold2 5G, Tiskovka, Dotykové pero, Výčet, Velký den


Určitě si přečtěte