Samsung pokračuje v živém nakupování. Chytré hodinky pořídíte se slevou 30 %

Samsung bude dnes od 19:00 na svém Facebooku vysílat živý přenos, v rámci něhož bude možné poznat produkty od Samsungu v netradičním formátu. Pro zájemce o stream je připravena i speciální nabídka, možnost přímo při přenosu koupit chytré hodinky Galaxy Watch Active 2 či Galaxy Watch 3 s 30% slevou. Současně poběží i soutěž o sluchátka Galaxy Buds Pro.

Streamovaný přenos bude moderovat Petr Říbal, moderátor Evropy 2, a také několik hostů, např. influencer Martin Creep, Česká Miss World 2016 Natálie Kotková, kuchařská hvězda Adriana Poláková a další. Živý stream #SamsungFutureStore začíná dnes v 19:00 hod. na Facebooku Českého Samsungu. Připojit k události se můžete zde.

Redakční představení hodinek Galaxy Watch 3: 

Diskuze (11) Další článek: Facebook Messenger přináší nové motivy chatů, panel rychlých odpovědí a QR platby

Témata článku: Samsung, Chytré hodinky, Galaxy, Galaxy Watch, Akce, Hodinky, Facebook, Galaxy Buds Pro, Akční nabídka, Živý přenos, Evropa, Sleva, NakupováníVybrali jsme nejlepší telefony, které si v červenci 2021 můžete koupit

Vybrali jsme nejlepší telefony, které si v červenci 2021 můžete koupit

** Každý měsíc vybíráme nejlepší mobily v několika kategoriích. ** Smartphony dělíme podle výbavy a ceny, aby si mohl vybrat každý. ** Nezapomínáme ani na tablety a tlačítkové telefony.

Jan Láska
TelefonySmartphonyNákup a ceny