Samsung potvrdil pozici lídra a inovátora. V San Francisku uvedl silné portfolio

Samsung může považovat začátek roku 2020 za úspěšný. I přes nepřízeň událostí, které obor telekomunikací sužují – ohrožená výroba smartphonů v Číně kvůli koronaviru, zrušený veletrh mobilních technologií v Barceloně kvůli témuž, pokračující americko-čínská obchodní válka – na sebe jihokorejský výrobce dokázal strhnout pozornost na akci Galaxy Unpacked 2020 v San Francisku.

Mobilní divize poprvé ukázala nového šéfa (TH Roh) a podruhé ohýbací telefon (Galaxy Z Flip) – tentokrát v provedení véčka, které bude vyhovovat širšímu okruhu lidí než příliš okrajově zaměřený Galaxy Fold. A k tomu příjemná inovace v podobě pokračující řady Galaxy S20. I zde se jedno překvapení odehrálo – Galaxy S20 Ultra má nejen obří displej, ale hlavně neskutečný výkon, super zoomovací fotoaparát a jako bonus poprvé u nás také 5G konektivitu. Všechny sanfranciské novinky shrnuje naše video.

Diskuze (46) Další článek: Red Magic chce nový rekord. Nubia láká na herní mobil se 144Hz displejem

Témata článku: Samsung, Video, Týden mobilně, Galaxy, Čína, Portfolio, Barcelona, Unpacked, Premiéra, Síl, Inovátor, Silné portfolio, Roh, Nepřízeň, San Francisco


Určitě si přečtěte

Nový iPad Pro zamotá hlavu hned dvakrát. Prvně výkonem, pak cenou
Martin Miksa
iPadOSiPadTablety
RECENZE: Samsung Galaxy A52 5G – I letos má zaděláno na bestseller

RECENZE: Samsung Galaxy A52 5G – I letos má zaděláno na bestseller

** Otestovali jsme další letošní nové „áčko“, které by se mohlo stát mainstreamem ** Podobnost s Galaxy A72 je, až na baterii a jeden foťák, dost velká ** Sáhnete po levnější LTE verzi nebo po výkonnější 5G variantě?

Martin Chroust | 29

Martin Chroust
GalaxyRecenze
Android 12 přinese nové prostředí. Google ukázal, jak bude vypadat
Vladislav Kluska
Android 12BetaAndroid