Sazkamobil navyšuje odměny. Za dobití kreditu za 400 Kč získáte dalších 150 Kč nebo 2 GB dat zdarma

Virtuální operátor Sazkamobil se snaží zatraktivnit parametry svojí předplacené karty. Zákazníky proto motivuje vylepšenými odměnami za dobití. Už nyní mohou za dobití minimální částky alespoň 300 Kč získat některé výhody, nově se počítá i vyšší hladina dobíjeného kreditu od 400 Kč, kde jsou odměny ještě hodnotnější.

Klepněte pro větší obrázek

Pokud si zákazník od listopadu dobije kredit minimálně za 400 Kč, může si vybrat jako bonus 2 GB dat mobilního internetu nebo 150 Kč kreditu navíc. Zároveň stále zůstávají v platnosti standardní balíčky, odměny a tarify, jako je Odměna k dobití alespoň 300 Kč (na výběr 1 GB mobilního internetu zdarma, nebo 100 Kč kreditu navíc, nebo volání a SMS za 1 Kč, nebo neomezené volání a SMS v síti).

Dobitá částka

Mobilní internet ZDARMA

Volání a SMS za 1 Kč (za jednotku)

Neomezené volání a SMS v síti

Kredit navíc

300–399 Kč

1GB

100 Kč

400 Kč a více

2GB

150 Kč

Do konce roku Sazkamobil zlevní některé datové balíčky pro předplacenou kartu a všechny dokupované datové balíčky pro paušální tarify (po vyčerpání FUP). Slevy se pohybují v řádu desetikorun, např. 5 GB za 290 Kč místo 350 Kč, 10 GB za 390 Kč místo původních 450 Kč.

Některé drobné změny provedl virtuál také u parametrů svých paušálních Šťastných tarifů. Přístup do 5G sítě mají u Sazkamobilu všichni zákazníci všech tarifů, včetně předplacenkářů. Do konce roku je předplacená karta v prodeji s 50% slevou (s nahraným kreditem 150 Kč za 75 Kč).

Diskuze (3) Další článek: Už žádný kečup a mastné otisky. V tomto McDonaldu si při mytí rukou vydezinfikujete i telefon

Témata článku: Předplacené karty, Virtuální operátoři, SMS, Kredit, Sazkamobil, Odměna za dobití, Dobití, Předplacená karta, Šťastný tarif, GB data, Data, Odměna, Dobití kreditu