SAZKAmobil odměňuje zákazníky za dobití

(Inzerce) Je to více než 8 měsíců, co SAZKAmobil vstoupil na trh a zčeřil stojaté vody českých mobilních operátorů. Za tuto krátkou dobu získal téměř 100 000 zákazníků.
SAZKAmobil odměňuje zákazníky za dobití

Vyberte si odměnu za dobití

Základní nabídka od SAZKAmobilu je volání za 2 Kč/minutu a SMS za 1,50 Kč do všech sítí. Stačí si ovšem dobít alespoň 300 Kč a celý následující měsíc (nebo pokud ji nevyčerpá) může zákazník využívat jednu z 3 odměn za dobití.

Nejen díky výhodným cenám se SAZKAmobil za poměrně krátkou dobu velmi dobře etabloval na českém trhu.

Levné volání a SMS – pokud si vyberete tuto odměnu za dobití, tak celý měsíc voláte za 1,50 Kč/minutu a SMS Vás stojí jen 1,30 Kč do všech sítí.

Mobilní internet ZDARMA – s touto odměnou získáváte 300 MB dat na měsíc ZDARMA. Dobitý kredit 300 Kč pak můžete využít na volání za 2 Kč/minutu a psaní SMS za 1,50 Kč, popřípadě si za něj můžete zakoupit další balíček.

Touto reklamou SAZKAmobil míří hlavně na mladší cílovou skupinu, která preferuje data. Stejně tak je tomu i následujících 2 spotů, která jsou určena pro online komunikaci.

Volání do sítě SAZKAmobil ZDARMA – odměna je určena všem, kteří mají rodinu nebo přátele u SAZKAmobilu. V rámci ní lze využít 1 000 volných minut v síti SAZKAmobil.

Vsaďte si SAZKAmobil šanci!

A to není zdaleka všechno. Při každém dobití má zákazník možnost vsadit si a vyhrát v SAZKAmobil šanci! Ve hře je vždy minimální jackpot 250 000 Kč, jehož aktuální hodnota je neuvěřitelných 500 000 Kč! Příští losování proběhne v pondělí 6. října. „Šance na výhru je opravdu veliká, u  SAZKAmobilu totiž vyhrává každý pátý! Za 8 měsíců jsme odměnili více než 25 000 zákazníků a rozdělili mezi ně více než 1 200 000 Kč“, říká Jan Schmiedhammer, ředitel SAZKAmobilu.

Druhou kampaň připravila agentura VCCP. Hlavní roli opět hraje Šťastná SIMka.

Více informací naleznete na: http://www.sazkamobil.cz/.

Další článek: Podívejte se na připravovaný Android L v Galaxy S5

Témata článku: Sazkamobil, ODM, Levné volání a SMS, Dobitý kredit, Základní nabídka, Sazka, Zákaz, Zak, Dobití, Celý měsíc, Jan Schmiedhammer


Určitě si přečtěte

Nový iPad Pro zamotá hlavu hned dvakrát. Prvně výkonem, pak cenou
Martin Miksa
iPadOSiPadTablety
Xiaomi Mi 11 Ultra má dva displeje a nejlepší foťák na trhu

Xiaomi Mi 11 Ultra má dva displeje a nejlepší foťák na trhu

** Xiaomi Mi 11 Ultra láká na špičkový fotoaparát a druhý displej ** Dvojice modelů Mi 11 Lite uspokojí náročnější uživatele střední třídy ** Překvapením je odlehčená vlajková loď Mi 11i

Martin Miksa | 105

Martin Miksa
DxOMarkDruhý displej
Hodinky Huawei se naučily instalovat aplikace a reagovat na notifikace. Ale…
Filip Kůžel
Polochytré hodinkyTýden mobilně
AAWireless: malá krabička, která zpřístupní Android Auto i bez kabelu
Jan Láska
Chytré autoAndroid AutoPro řidiče
Hodinky Garmin Venu 2 přicházejí ve dvou velikostech a s dvojnásobnou výdrží
Lukáš Václavík
Chytré hodinkyGarmin