Sazkamobil přichystal datové léto. Na prázdniny zlevnil některé datové balíčky

Virtuální operátor Sazkamobil na začátku prázdnin dočasně snižuje cenu datových balíčků 1 GB a 5 GB. Sleva dosahuje 30 %, platí do 31. srpna 2021 a lze ji využít jak s předplacenou kartou Sazkamobilu, tak i při dokupu dat s paušálem.

Cena balíčku 1 GB během prázdnin klesne z původních 100 Kč na 70 Kč, vyšší 5GB objem lze získat místo původních 350 Kč za nižší cenu 270 Kč. Cena ostatních objemů (500 MB, 10, 30 a 50 GB) se nemění. Datové balíčky je možné zakoupit přes mobilní aplikaci Sazkamobil nebo prostřednictvím zákaznické linky.

Sazkamobil funguje v mobilní síti Vodafonu a má přístup maximálně k LTE technologii, kterou rychlostně neomezuje. Dosáhnout tak lze podle dané lokality na rychlost stahování až 400 Mbit/s. Po vyčerpání balíčku virtuál data zcela nevypne a nechá uživatele stahovat sníženou rychlostí 32 kbit/s.

Diskuze (26) Další článek: Qualcomm představil vlastní smartphone. Má šílený název a špičkovou výbavu

Témata článku: Mobilní aplikace, Virtuální operátoři, Mobilní data, Akční nabídka, Sazkamobil, Vodafone, Prázdniny, Mobilní síť, Datový balíček, Předplacená karta, Virtuální operátor, Vodafone — Heureka.cz